Καλώς ήρθατε.

makisg

Member
Μηνύματα
4.717
Likes
14.806
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς την.:welcome2:
 

Wise owl!

New Member
Μηνύματα
1
Likes
5
Καλησπέρα κι απο μένα!
Μόλις έκανα εγγραφή, αλλά το site το παρακολουθώ και το συμβουλεύομαι χρόνια! Έχω οργανώσει τις καλύτερες εκδρομές με τη βοήθεια σας και είπα επιτέλους να γίνω κι εγώ, επίσημα, μέλος της ομάδας!
 

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
567
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια!
Καλησπερααααααααααα!!!! εχω που σας διαβαζω εδω και 1 βδομαδα σχεδον κ εχω παθει πλακα !!!! μπαινω συνεχεια κ απο τη δουλεια , χαχα , ειπα να φτιαξω κ λογαριασμο για να το κανω πιο επισημο :p ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ !!
 

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
567
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια!
Καλησπερααααααααααα!!!! εχω που σας διαβαζω εδω και 1 βδομαδα σχεδον κ εχω παθει πλακα !!!! μπαινω συνεχεια κ απο τη δουλεια , χαχα , ειπα να φτιαξω κ λογαριασμο για να το κανω πιο επισημο :p ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ !!
συγγνωμη για τα κεφαλαια στο τελος ξεχαστηκα :)
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.503
Καλησπερααααααααααα!!!! εχω που σας διαβαζω εδω και 1 βδομαδα σχεδον κ εχω παθει πλακα !!!! μπαινω συνεχεια κ απο τη δουλεια , χαχα , ειπα να φτιαξω κ λογαριασμο για να το κανω πιο επισημο :p ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ !!
:welcome:Προσοχή μην εθιστείς και χάσεις τη δουλειά σου!!!
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.503
Καλησπέρα κι απο μένα!
Μόλις έκανα εγγραφή, αλλά το site το παρακολουθώ και το συμβουλεύομαι χρόνια! Έχω οργανώσει τις καλύτερες εκδρομές με τη βοήθεια σας και είπα επιτέλους να γίνω κι εγώ, επίσημα, μέλος της ομάδας!
:welcome2:καλώς ήρθες σου εύχομαι πολλά ταξίδια!!
 

eleni.v

Member
Μηνύματα
53
Likes
41
Καλώς σας βρήκα!!!
Έχω οργανώσει τις καλύτερες εκδρομές και τα καλύτερα ταξίδια με τη βοήθειά σας - άλλα στην πραγματικότητα και άλλα με τη φάντασία μου μέσα από τις ιστορίες σας- ..........και είπα επιτέλους να γίνω κι εγώ, επίσημα, μέλος της ομάδας!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.089
Likes
23.824
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλώς σας βρήκα!!!
Έχω οργανώσει τις καλύτερες εκδρομές και τα καλύτερα ταξίδια με τη βοήθειά σας - άλλα στην πραγματικότητα και άλλα με τη φάντασία μου μέσα από τις ιστορίες σας- ..........και είπα επιτέλους να γίνω κι εγώ, επίσημα, μέλος της ομάδας!
:welcome2:
 

GeorgeTs

Member
Μηνύματα
7
Likes
7
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλησπέρα και από μένα! Απειρες ώρες καλού καψίματος στις ιστορίες σας εδώ και αρκετό καιρό και ήδη 2 καλά οργανωμένα ταξίδια με την βοήθεια σας. Ε, έπρεπε να γίνω και μέλος, ντροπή δηλαδή! :p
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.161
Μηνύματα
882.474
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom