Καλώς ήρθα στην υπέροχη παρέα σας!

Μηνύματα
115
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
πού;;
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ιταλίας
Χαιρετώ την πιο όμορφη παρέα!
Χαίρομαι πολύ που έγινα κι εγώ μέλος για να μοιραστώ μαζί σας πολύτιμες ταξιδιωτικές εμπειρίες!
Λατρεύω τα ταξίδια και ελπίζω να μπορέσω να πραγματοποιήσω όλα μου τα ταξίδια-όνειρο!
Έχω κανονίσει ταξιδάκι στη Βιέννη στις 26 Μαρτίου μαζί με το έτερον ήμισυ!
Θα ήθελα να παρακολουθήσω κάποια παράσταση στην Όπερα! Μόνο η Vienna State Opera αξίζει; Γιατί δυστυχώς τα εισιτήρια εκεί είναι sold out! Η Volksoper Opera αξίζει; Και κάτι ακόμα: Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει dress code? Εντάξει δεν είπα να μπούμε και με το τζινάκι!Κάτι κομψό και απλό!
Δεύτερον, θα μείνω 6 μέρες στη Βιέννη! Θέλω πάρα πολύ να πάω Σάλτσμπουργκ! Έχει κάνει κάποιος τη μονοήμερη εκδρομή; Αξίζει τα 100 ευρώ που κοστίζει;Αν κάποιος έχει κάνει τη μονοήμερη αυτή εκδρομή θα ήθελα να μου πει μια γνώμη!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για το χρόνο σας!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.874
καταρχην καλως ηρθες και καλοταξιδη
μεσα στο φορουμ μπορεις να διαβασεις παρα πολλες λεπτομεριες
για βιεννη.
κατα την προσωπικη μου αποψη το Σαλτσμπουργκ αξιζει
αλλα να εχεις υπ οψιν σου την αποσταση που ειναι 600 χιλ
πηγαινε ελα
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες!!
Καιρός ν'αρχίσεις το ψάξιμο...Τότε θα δείς ότι έχει αναφερθεί και για Βιέννη, Σάλζμπουργκ κλπ, αλλά για την όπερα δε μπορώ να σε βοηθήσω. Πάντως στη μονοήμερη να πας!!!!!! με 1000!!!!!
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Καλώς ήρθες στο travelstories και σου εύχομαι να πραγματοποιήσεις σύντομα το υπέροχο ταξίδι- όνειρό που έχεις βάλει σκοπό!
Δυστυχώς, δεν μπορώ να σε βοηθήσω στα σχετικά με την Όπερα της Βιέννης αλλά να ξέρεις ότι οι Βιεννέζοι που έτσι κι αλλιώς είναι κομψότατοι ντύνονται ακόμα καλύτερα στην Όπερα.
Αφού θα μείνεις έξι μέρες στη Βιέννη να πας και στο Σάλτσμπουργκ. Τα 100 Ευρώ που θα δώσεις δεν πρόκειται να τα θυμάσαι σε λίγο καιρό.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Χαιρετώ την πιο όμορφη παρέα!
Χαίρομαι πολύ που έγινα κι εγώ μέλος για να μοιραστώ μαζί σας πολύτιμες ταξιδιωτικές εμπειρίες!
Λατρεύω τα ταξίδια και ελπίζω να μπορέσω να πραγματοποιήσω όλα μου τα ταξίδια-όνειρο!
Έχω κανονίσει ταξιδάκι στη Βιέννη στις 26 Μαρτίου μαζί με το έτερον ήμισυ!
Θα ήθελα να παρακολουθήσω κάποια παράσταση στην Όπερα! Μόνο η Vienna State Opera αξίζει; Γιατί δυστυχώς τα εισιτήρια εκεί είναι sold out! Η Volksoper Opera αξίζει; Και κάτι ακόμα: Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει dress code? Εντάξει δεν είπα να μπούμε και με το τζινάκι!Κάτι κομψό και απλό!
Δεύτερον, θα μείνω 6 μέρες στη Βιέννη! Θέλω πάρα πολύ να πάω Σάλτσμπουργκ! Έχει κάνει κάποιος τη μονοήμερη εκδρομή; Αξίζει τα 100 ευρώ που κοστίζει;Αν κάποιος έχει κάνει τη μονοήμερη αυτή εκδρομή θα ήθελα να μου πει μια γνώμη!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για το χρόνο σας!
Kαλως ηρθες στο φορουμ και καλοταξιδη να εισαι....Η Βιεννη ειναι καταπληκτικη πολη θα σου αρεσει σιγουρα....εχουμε γραψει πολλα ποστ δες τα βιντεο .....εχω δωσει ενα με τιτλο φωτογραφιες απο Βιεννη
Το Σαλτσμπουργκ ειναι πανεμορφο αλλα..... ειναι γυρω στις 3 ωρες περιπου αποσταση....ασε που μια μερα μονο δεν φτανει.....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.376
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom