Καλώς ηρθα και καλώς σας βρήκα!!

Marina_kass

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλημέρα παιδιά είμαι νέο μέλος έψαχνα στο ίντερνετ πληροφορίες για ένα ταξίδι το οποίο σκοπεύω να κάνω και έτσι σας ανακάλυψα και αποφάσισα να γίνω και εγω μέλος στο site!! Όπως είπα ετοιμάζομαι για ταξιδάκι στην Βουδαπέστη για Πρωτοχρονιά (30/12/2018 - 04/01/2018) με την σχέση μου και θα ήθελα τα φώτα σας. Έχουμε κλείσει ήδη αεροπορικά και ένα πολύ όμορφο διαμέρισμα αρκετά κοντά στο κέντρο και θα ήθελα την γνώμη σας για το ποία μέρη θα πρέπει να επισκεφτούμε (αξιοθέατα κλπ) ποία μαγαζιά να προτιμήσουμε ή να αποφύγουμε και θα ήθελα εάν ξέρεις κάποιος να μου προτείνει που μπορούμε να κάνουμε ρεβεγιόν!! ευχαριστώ εκ των προτέρων!! :)
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.218
Likes
25.861
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Καλημέρα παιδιά είμαι νέο μέλος έψαχνα στο ίντερνετ πληροφορίες για ένα ταξίδι το οποίο σκοπεύω να κάνω και έτσι σας ανακάλυψα και αποφάσισα να γίνω και εγω μέλος στο site!! Όπως είπα ετοιμάζομαι για ταξιδάκι στην Βουδαπέστη για Πρωτοχρονιά (30/12/2018 - 04/01/2018) με την σχέση μου και θα ήθελα τα φώτα σας. Έχουμε κλείσει ήδη αεροπορικά και ένα πολύ όμορφο διαμέρισμα αρκετά κοντά στο κέντρο και θα ήθελα την γνώμη σας για το ποία μέρη θα πρέπει να επισκεφτούμε (αξιοθέατα κλπ) ποία μαγαζιά να προτιμήσουμε ή να αποφύγουμε και θα ήθελα εάν ξέρεις κάποιος να μου προτείνει που μπορούμε να κάνουμε ρεβεγιόν!! ευχαριστώ εκ των προτέρων!! :)
:welcome: και καλά ταξίδια!!

Δες αυτές τις ιστορίες και θα πάρεις τις απαντήσεις που χρειάζεσαι.
Καλό διάβασμα....


https://www.travelstories.gr/commun...σχίζοντας-τις-γέφυρες-του-duna-ποταμού.56390/


https://www.travelstories.gr/community/threads/Βουδαπέστη-2016-πλήρης-ταξιδιωτικός-οδηγός.55362/
 

thanasistt

Member
Μηνύματα
52
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ισραηλπαλαιστινη ιορδανια
Ταξίδι-Όνειρο
πουερτο ρικο
:welcome: και καλά ταξίδια!!
 

Marina_kass

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0

Ευχαριστώ πολύ!!! Με βοήθησαν αρκετά!!! Συνεχίζω όμως να έχω απορίες ως προς την αλλαγή του χρόνου και για το αν υπάρχουν κάποιες εκδηλώσεις ή παρτυ κλπ.. εάν γνωρίζει κάποιος.

:welcome: και καλά ταξίδια!!
:):):)
 
Last edited by a moderator:

Travelgirl96

Member
Μηνύματα
76
Likes
90
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία, Βόρειο σέλας
Μαρίνα καλώς όρισες!!!! Πήγα Βουδαπέστη πριν δύο χρόνια αρχές Φεβρουαρίου! Θα σου πω δύο πράγματα- πολύ κρύο- καταπληκτικά μέσα μεταφοράς. Τα παίρνεις και πας βόλτα να γνωρίσεις την πόλη! Όσο για Ρεβεγιόν- πάρτυ κτλ δυστυχώς δεν γνωρίζω τίποτα. Παρόλα αυτά να περάσεις τέλεια με πολλά ταξίδια!!!!!!!!!!!!!
 

Marina_kass

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Μαρίνα καλώς όρισες!!!! Πήγα Βουδαπέστη πριν δύο χρόνια αρχές Φεβρουαρίου! Θα σου πω δύο πράγματα- πολύ κρύο- καταπληκτικά μέσα μεταφοράς. Τα παίρνεις και πας βόλτα να γνωρίσεις την πόλη! Όσο για Ρεβεγιόν- πάρτυ κτλ δυστυχώς δεν γνωρίζω τίποτα. Παρόλα αυτά να περάσεις τέλεια με πολλά ταξίδια!!!!!!!!!!!!!
Σε ευχαριστώ πολυυυ Ναι το ξέρω!! Έχουμε προετοιμαστεί...λες να συναντήσουμε και χιόνια?!?
 

Travelgirl96

Member
Μηνύματα
76
Likes
90
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία, Βόρειο σέλας
Σε ευχαριστώ πολυυυ Ναι το ξέρω!! Έχουμε προετοιμαστεί...λες να συναντήσουμε και χιόνια?!?
Πολύ πιθανο και στο εύχομαι. Εμείς είχαμε συναντησει πολυ λίγα ίσα ίσα στην άκρη, αλλά φαντάζομαι πόσο ωραία θα είναι φωτισμενη και χιονισμενη ταυτόχρονα !!!!
 

Βάκος

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Να κάνεις συναλλαγμα δεν συμφέρει να πληρώνεις με την κάρτα σου έχει προμήθεια.Να περάσετε υπεροχα και να δοκιμάσετε την πάπια στο καταπληκτικό carlton ritz restaurant..Το κρασί στο ανοίγουν μπροστά σου και μιλάμε για ποιότητα..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.516
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom