Καλώς σας βρήκα!

geog

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κούβα
Ταξίδι-Όνειρο
Νορβηγία
Χαίρετε κι από εμένα! Πολύ όμορφο το forum, το βρήκα τυχαία ψάχνοντας πληροφορίες για το επόμενο ταξίδι μου, στην Κούβα. Είμαι 27 ετών, λάτρης των ταξιδιών βεβαίως, και έχω επισκεφθεί δυστυχώς μόνο ευρωπαϊκούς κυρίως προορισμούς ως τώρα, αλλά έχω γυρίσει αρκετά πανέμορφα μέρη της Ελλάδας.
Θα ρίξω λίγο ψάξιμο για τα διαδικαστικά του επόμενου ταξιδιού μου, είμαι σίγουρος ότι εδώ θα βρω ό,τι χρειάζομαι.;)
 

Zacharoula

Member
Μηνύματα
228
Likes
109
Επόμενο Ταξίδι
Δολομίτες
Ταξίδι-Όνειρο
Ο κόσμος όλος.
Kαλώς ήρθες κι εύχομαι να κάνεις όσα περισσότερα ταξίδια ονειρεύεσαι!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.967
Likes
9.377
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome2:geog ποτε φευγεις για Κουβα?
 

geog

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κούβα
Ταξίδι-Όνειρο
Νορβηγία
Ευχαριστώ πολύ!:)

:welcome2:geog ποτε φευγεις για Κουβα?
Αρχές - μέσα Νοεμβρίου υπολογίζω την αναχώρηση, να έχει περάσει και η περίοδος των βροχοπτώσεων.

@ Zacharoula: Τη Σκωτία θα τη λατρέψεις, σύντομα θα ανεβάσω fotos από το 2003 που είχα πάει για 7 μέρες. Αν μπορώ να βοηθήσω κάπου, ευχαρίστως!
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Καλως ήρθες και απο μένα. Τον Νοέμβρη θα καταλάβεις πόσο κόλλημα είναι τα ταξίδια εκτός Ευρώπης! :D
Καλά ταξίδια να έχεις πάντα.
 

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλος ηρθες και απο εμενα να χεις ομορφα και ασφαλη ταξιδια.θα με ενδιεφεραν πληροφοριες για την σκωτια ειναι το μερος που θα ηθελε να παει η γυναικα μου αλλα φοβαται τα αεροπλανα αλλα ποτε δεν ξερεις.Μου εχουν πει γενικα πως ειναι πολυ ακριβα, αλλα καλυτερα να σου πει καποιος που ξερει.
 

geog

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κούβα
Ταξίδι-Όνειρο
Νορβηγία
mike έχω γράψει δυο λόγια στο post που άνοιξε η Zacharoula, για να μην είμαστε off topic εδώ. Πάντως, επειδή είμαι fan των roadtrips, σκέφτομαι πολύ σοβαρά το επόμενο να είναι Σκωτία!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.197
Μηνύματα
883.593
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom