Καλώς σας βρήκα!!!

Μηνύματα
21
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΙ
Καλή σας μέρα και καλώς σας βρήκα. Ονομάζομαι Ελένη,είμαι 25 χρόνων και εργάζομαι ως υπεύθυνη ψυχαγωγίας. Ενας από τους λόγους που με τρελαίνει η δουλειά μου είναι γιατί έχω την ευκαιρία να ταξιδεύω αρκετά και να γνωρίζω καινούρια μέρη, ανθρώπους, αντιλήψεις,ήθη και έθιμα. Δυστυχώς δεν έχω ακόμη καταφέρει να ταξιδέψω σε αρκετά μέρη εκτός Ελλάδας,(την Ελλάδα την έχω γυρίσει σχεδόν όλη),αλλά Θεού θέλοντος,καιρού επιτρέποντος και ύγειας έχοντος (πάνω από όλα) είναι στα άμεσα σχέδια μου. Εύχομαι σε όλους μας καλά ταξίδια!!!:D
 

criskal

Member
Μηνύματα
42
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Μοζαμβικη
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
Να εισαι παντα καλα και να ταξιδευεις συνεχεια.
 

Picos Apicos

Member
Μηνύματα
94
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα&ίσως Ταιλάνδη πάλι!!
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Κίνας-Ιαπωνία-Περού
Καλή σας μέρα και καλώς σας βρήκα. Ονομάζομαι Ελένη,είμαι 25 χρόνων και εργάζομαι ως υπεύθυνη ψυχαγωγίας. Ενας από τους λόγους που με τρελαίνει η δουλειά μου είναι γιατί έχω την ευκαιρία να ταξιδεύω αρκετά και να γνωρίζω καινούρια μέρη, ανθρώπους, αντιλήψεις,ήθη και έθιμα. Δυστυχώς δεν έχω ακόμη καταφέρει να ταξιδέψω σε αρκετά μέρη εκτός Ελλάδας,(την Ελλάδα την έχω γυρίσει σχεδόν όλη),αλλά Θεού θέλοντος,καιρού επιτρέποντος και ύγειας έχοντος (πάνω από όλα) είναι στα άμεσα σχέδια μου. Εύχομαι σε όλους μας καλά ταξίδια!!!:D
Καλώς όρισες ταξιδιάρα Ελένη και καλά ταξίδια σου εύχομαι! :welcome:
 
Μηνύματα
21
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΙ
Καλώς όρισες ταξιδιάρα Ελένη και καλά ταξίδια σου εύχομαι! :welcome:
¨
Σε ευχαριστώ πολύ πολύ Πικο Απίκο!Σου εύχομαι καλά να περάσεις Ταυλάνδη! Έμεινα πολύ λίγο οσο χρειάστηκε να περιμένω για το αεροπλάνο για το Πουκέτ και είναι πανέμορφη!:D
 

Picos Apicos

Member
Μηνύματα
94
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα&ίσως Ταιλάνδη πάλι!!
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Κίνας-Ιαπωνία-Περού
¨
Σε ευχαριστώ πολύ πολύ Πικο Απίκο!Σου εύχομαι καλά να περάσεις Ταυλάνδη! Έμεινα πολύ λίγο οσο χρειάστηκε να περιμένω για το αεροπλάνο για το Πουκέτ και είναι πανέμορφη!:D
&γώ σε ευχαριστώ ''ταξιδιάρα ψυχή'' και σου εύχομαι να ξαναπάς με την πρώτη ευκαιρία!;)
 

happy

Member
Μηνύματα
26
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΥΕΜΕΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΟΛΙΒΙΑ
:lol:καλη σου μερα ελένη Ευχομαι ο Θεός να θέλει , ο καιρός να το επιτρέπει και υγεία να έχεις για να κάνεις πολλά ονειρεμένα ταξίδια



Καλή σας μέρα και καλώς σας βρήκα. Ονομάζομαι Ελένη,είμαι 25 χρόνων και εργάζομαι ως υπεύθυνη ψυχαγωγίας. Ενας από τους λόγους που με τρελαίνει η δουλειά μου είναι γιατί έχω την ευκαιρία να ταξιδεύω αρκετά και να γνωρίζω καινούρια μέρη, ανθρώπους, αντιλήψεις,ήθη και έθιμα. Δυστυχώς δεν έχω ακόμη καταφέρει να ταξιδέψω σε αρκετά μέρη εκτός Ελλάδας,(την Ελλάδα την έχω γυρίσει σχεδόν όλη),αλλά Θεού θέλοντος,καιρού επιτρέποντος και ύγειας έχοντος (πάνω από όλα) είναι στα άμεσα σχέδια μου. Εύχομαι σε όλους μας καλά ταξίδια!!!:D
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλώς όρισες Ελένη!Πολύ επικοινωνιακό επάγγελμα έχεις!
Εύχομαι καλά ταξίδια και στο εξωτερικό όπως το επιθυμείς!
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
καλως ορισες φιλεναδα!!!!!
αντε και στο επομενο ταξιδι μας με το καλο να τα καταφερουμε να παμε μαζι!!!
τον οκτωμβρη ε?
 
Μηνύματα
21
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΙ
καλως ορισες φιλεναδα!!!!!
αντε και στο επομενο ταξιδι μας με το καλο να τα καταφερουμε να παμε μαζι!!!
τον οκτωμβρη ε?

Ευχαριστώ βρε φιλενάδα για τις ευχές και πάνω από όλα που μου έδειξες αυτό το site.Είναι πραγματικά ενδιαφέρον!Όσο για το ταξίδι μας είναι γεγονός μωρό μου!Μύκονο-Σαντορίνη-Πάτμο-Τουρκία σου ερχόμαστε!BEWARE!!!!:haha:
 
Μηνύματα
21
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΙ
Καλώς όρισες Ελένη!Πολύ επικοινωνιακό επάγγελμα έχεις!
Εύχομαι καλά ταξίδια και στο εξωτερικό όπως το επιθυμείς!

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου.Και εσύ οτι επιθυμείς.:D
 
Μηνύματα
21
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΙ
:lol:καλη σου μερα ελένη Ευχομαι ο Θεός να θέλει , ο καιρός να το επιτρέπει και υγεία να έχεις για να κάνεις πολλά ονειρεμένα ταξίδια

Σε υπερευχαριστώ!!!:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.183
Μηνύματα
883.263
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom