Καλώς σας βρήκα!!!

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.423
Likes
7.783
Kαλωσόρισες Ελένη!!! :) Ωραίο επάγγελμα!!!
Σου εύχομαι πολλά και όμορφα ταξίδια!!!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Δυο ερωτήσεις:
1. Τι κάνει ένας υπεύθυνος ψυχαγωγίας?
2. Το username βγαίνει από κάπου? Υπάρχει ένα ακόμα μέλος με όνομα "DoraTheXplorer". Φαντάζομαι δεν είναι εντελώς τυχαία ονόματα που κατά σύμπτωση μοιάζουν, από κάπου πρέπει να βγαίνουνε...
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
καλως ορισες φιλεναδα!!!!!
αντε και στο επομενο ταξιδι μας με το καλο να τα καταφερουμε να παμε μαζι!!!
τον οκτωμβρη ε?

Έυα γιατί δεν έφερες στη συνάντηση κι΄αυτό το κορίτσι να το γνωρίσουμε;;;;;;;;;;

καλώς όρισες Ελένη
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Δυο ερωτήσεις:
1. Τι κάνει ένας υπεύθυνος ψυχαγωγίας?
2. Το username βγαίνει από κάπου? Υπάρχει ένα ακόμα μέλος με όνομα "DoraTheXplorer". Φαντάζομαι δεν είναι εντελώς τυχαία ονόματα που κατά σύμπτωση μοιάζουν, από κάπου πρέπει να βγαίνουνε...
2. από το παιδικό "Ντορα η μικρή εξερευνήτρια";)
οχι η Μπακογιάννη πάντως
 
Μηνύματα
21
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΙ
χαχαχα!καλημέρα σε όλους!Όντως το ψευδώνυμο βγαίνει από το κινούμενο σχέδιο "Ντόρα η εξευρενήτρια"!Θεώρησα οτι πάει με το όλο concept και εκτός αυτού είναι κάτι που παίζει συνέχεια σπίτι μας,δεν βλέπουν κάτι άλλο οι κόρες μου...Γκρρρρρ...

Σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα!
Τaver η δουλειά μου είναι να διοργανώνω πάρτυ,εκδρομές,ταξίδια,δεξιώσεις,τουρνουά και διάφορα άλλα events οπως και της Εύας που δουλεύουμε μαζί. Δεν τα διοργανώνω απλώς αλλά τους συνοδεύω κιόλας. Την κάνω τώρα ένα χρόνο περίπου και την λατρευώ πραγματικά!

Soudiane, η Εύα δεν με άφησε να έρθω στην συνάντηση σας γιατί δεν ήμουν ακόμη τραβελστορίτισα,τώρα που είμαι όμως δεν θα χάσω την επόμενη για κανένα λόγο!!!Σοβαρά τώρα μου το πρότεινε αλλά ήμουν εκτός Χανίων εκείνη τη μέρα!εχεις για κάποιο συγκεκριμένο λόγο που έχεις αυτό το username?είσαι από Σούδα?
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
χαχαχα!καλημέρα σε όλους!Όντως το ψευδώνυμο βγαίνει από το κινούμενο σχέδιο "Ντόρα η εξευρενήτρια"!Θεώρησα οτι πάει με το όλο concept και εκτός αυτού είναι κάτι που παίζει συνέχεια σπίτι μας,δεν βλέπουν κάτι άλλο οι κόρες μου...Γκρρρρρ...

Σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα!
Τaver η δουλειά μου είναι να διοργανώνω πάρτυ,εκδρομές,ταξίδια,δεξιώσεις,τουρνουά και διάφορα άλλα events οπως και της Εύας που δουλεύουμε μαζί. Δεν τα διοργανώνω απλώς αλλά τους συνοδεύω κιόλας. Την κάνω τώρα ένα χρόνο περίπου και την λατρευώ πραγματικά!

Soudiane, η Εύα δεν με άφησε να έρθω στην συνάντηση σας γιατί δεν ήμουν ακόμη τραβελστορίτισα,τώρα που είμαι όμως δεν θα χάσω την επόμενη για κανένα λόγο!!!Σοβαρά τώρα μου το πρότεινε αλλά ήμουν εκτός Χανίων εκείνη τη μέρα!εχεις για κάποιο συγκεκριμένο λόγο που έχεις αυτό το username?είσαι από Σούδα?

Βεβαίως είμαι.

τότε θα μας τα διοργανωνεις εσύ από τώρα και στο εξής..
να μας διοργανώνεις και εκδρομές. πάρτυ, παιχνίδια, τουρνουά και απ΄όλα
προβλέπω ένα πολύ ενδιαφέρονται χειμώνα σε βάζουμε ομαδάρχησα
είμαστε τυχεροί που θα σε έχουμε
 
Μηνύματα
21
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΙ
Βεβαίως είμαι.

τότε θα μας τα διοργανωνεις εσύ από τώρα και στο εξής..
να μας διοργανώνεις και εκδρομές. πάρτυ, παιχνίδια, τουρνουά και απ΄όλα
προβλέπω ένα πολύ ενδιαφέρονται χειμώνα σε βάζουμε ομαδάρχησα
είμαστε τυχεροί που θα σε έχουμε
Τι να πω? Τιμή μου!!! Αφήστε το στα χεράκια μου και της Εύας και θα καλοπεράσετε!!χιχιχι!!! Σοβαρά τώρα πραγματικά ότι χρειαστείτε ευχαρίστως να βοηθήσω! Και εγώ είμαι τυχερή που σας γνώρισα.Και μάντεψε!!Είμαι και εγώ Σουδιανή!Γέννημα θρέμα! ;)
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Τι να πω? Τιμή μου!!! Αφήστε το στα χεράκια μου και της Εύας και θα καλοπεράσετε!!χιχιχι!!! Σοβαρά τώρα πραγματικά ότι χρειαστείτε ευχαρίστως να βοηθήσω! Και εγώ είμαι τυχερή που σας γνώρισα.Και μάντεψε!!Είμαι και εγώ Σουδιανή!Γέννημα θρέμα! ;)
Χάρηκα. θα τα πούμε ιδιαιτέρως
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.682
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom