Κανείς δεν θα βαριόταν να δει τα άλμπουμ του Αλέξανδρου Τσούτη

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.680
Likes
50.540
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ε ας μας πούνε εκείνοι!
Μας είπαν, αυτό λέμε. Και δε μιλάμε για "μικρή διαφωνία" όταν ένα ταξιδιωτικό φόρουμ από τους 20-30 πιο ταξιδεμένους χάνει τους 15. Τώρα αν παριμένεις να ξαναγράψει κάποιος που έφυγε, μάλλον είσαι υπεραισιόδοξος.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Μας είπαν, αυτό λέμε. Και δε μιλάμε για "μικρή διαφωνία" όταν ένα ταξιδιωτικό φόρουμ από τους 20-30 πιο ταξιδεμένους χάνει τους 15. Τώρα αν παριμένεις να ξαναγράψει κάποιος που έφυγε, μάλλον είσαι υπεραισιόδοξος.
Μας είπαν;Πότε έγινε αυτό; Για βάλε κανένα λινκ να διαβάσω απόψεις.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Τι πληγές βρε, μικρά παιδιά είμαστε; Βάλτε να διαβάσω απόψεις.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.021
Ποιο λινκ βρε jimp? Μας τα εχουν πει σε προσωπικο επιπεδο!! Κερασε μας ενα μπαρ-μπεε-κιου να σου τα πουμε!! ;)
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ποιο λινκ βρε jimp? Μας τα εχουν πει σε προσωπικο επιπεδο!! Κερασε μας ενα μπαρ-μπεε-κιου να σου τα πουμε!! ;)
Να κεράσω αν είναι να μάθω, γιατί μου ακούγονται κάπως περίεργα αυτά. Αν και έχω και άλλη πρόταση σε κορυδαλλό.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εμ, ναι. Κάθε λίγους μήνες προκύπτει η συζήτηση του γιατί κάποιοι φεύγουν, γιατί οι παλιοί δε γράφουν, το κλίμα δεν είναι καλό, είμαστε αγενείς, είμαστε πολύ επιεικείς, το χορτάρι είναι βαρύ, τα αγριογούρουνα είχαν φάει κάτι αηδίες, η διαιτησία μας αδίκησε, κλπ. :)

Έτσι λειτουργούν όλα τα forum του κόσμου. Κόσμος πάει και έρχεται, είναι αναπόφευκτο. Προσωπικά μπορώ να θυμηθώ δεκάδες φόρουμ στα οποία κάποτε ήμουν πολύ ενεργός και έχω να μπω χρόνια, και άλλα που ποτέ δεν έμπαινα και τώρα τα παρακολουθώ.

Αν κάποιος έχει συγκεκριμένες παρατηρήσεις και προτάσεις για να βελτιώσουμε το site στο κομμάτι αυτό, ευχαρίστως να το συζητήσουμε - το κάθε forum εξάλλου το κάνουν τα μέλη του κατά κύριο λόγο :)

Thread Locked.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.858
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom