Καρντάσικη συνάντηση για τον panpan 13/11

Καρντάσικη συνάντηση


  • Total voters
    29
  • Poll closed .

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
πολύ χαρηκα που τα ειπαμε....ουφ,μια Ινδια ,ένα Μπαλι,ένα Ιραν ,κατι τετοια τελος παντων τα ειχα αναγκη έστω και μεσω αφηγησεων!!!!και φυσικα "all time Europe".....H Zωή ανακυρήσσεται πλεον επισημη διοργανωτρια του φορουμ καθως και αυτη τη φορα οργανωσε μια εξαιρετική μεσημεροαπογευματινη συναντηση με μεγαλη επιτυχια...Πολύ καλη η επιλογη του χωρου,της Στοάς Δραγουμη,με πολλες επιλογες για καφε,ποτο ,τσιμπολογημα και φαγητο...
 

Giwrgos10

Member
Μηνύματα
219
Likes
926
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κάτι ΜΗ τουριστικό
Αν και ήρθαμε αν δε κάνω λάθος τελευταίοι, κάτσαμε μέχρι τέλους και περάσαμε πολύ ωραία. Είδαμε παλιούς γνωστούς, γνωρίσαμε νέα άτομα και όπως είπε η Δάφνη από πάνω, ο χώρος ήταν ιδανικός για τέτοια συνάντηση.
Ραντεβού τον Ιανουάριο

υ.γ Πολλά μπράβο σε όσους ταξίδεψαν από Καβάλα, Πολύγυρο, Κατερίνη, Αθήνα(δε ξέρω αν μου διαφεύγει άλλο μέρος) για να έρθουν στη συνάντηση
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Ε κι από Βαρκελώνη ταξίδεψε κάποιος...
Κι εγώ χάρηκα που ξαναείδα παλιούς γνωστούς, γνωρισα άλλους, και λυπάμαι που δυστυχως δεν πρόλαβα να μιλήσω με όλους. Ο χώρος ωραίος, επέτρεπε και την κίνηση από πηγαδάκι σε πηγαδάκι.

Σας περιμένουμε και στην Αθήνα στις 13 Ιανουαρίου (όσοι μπορέσετε τουλάχιστον).
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Σταματήστε να λέτε πόσο καλά περάσατε.Εμείς που δε μπορέσαμε να έρθουμε ζηλεύουμε. :rolleyes-80:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Αν και ήρθαμε αν δε κάνω λάθος τελευταίοι, κάτσαμε μέχρι τέλους και περάσαμε πολύ ωραία. Είδαμε παλιούς γνωστούς, γνωρίσαμε νέα άτομα και όπως είπε η Δάφνη από πάνω, ο χώρος ήταν ιδανικός για τέτοια συνάντηση.
Ραντεβού τον Ιανουάριο

υ.γ Πολλά μπράβο σε όσους ταξίδεψαν από Καβάλα, Πολύγυρο, Κατερίνη, Αθήνα(δε ξέρω αν μου διαφεύγει άλλο μέρος) για να έρθουν στη συνάντηση
Είχαμε και Φλώρινα και Αγγελοχωρι.
Ο χώρος πολυ καλός.Η παρέα υπέροχη,με έψηναν για Βιετνάμ και Καμπότζη,αλλα και Ισλανδία.elgeo2 να πας στο μονοπάτι πο λέγαμε.Σας ευχαριστώ για τις ευχές που μου δώσατε για την μάνα μου,πάει πολύ καλά εδω και δυο ημέρες.Παντα τέτοια να έχουμε και να μαζευόμαστε.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Τι ερώτηση είναι αυτή; Χαχα
Ακουστά τα περί... αρμενικης συνάντησης...
Είμαστε σχεδόν πλήρεις...
Ήρθαμε κ είμαστε σχεδόν ολοι εδώ...

Ή μικρή Δανάη έγινε ή απουσιολογος μας...
thanosth αν ήξερα ποιος είσαι ήθελα να σου μιλήσω, την άλλη φορά!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ευχαριστούμε πολυ την όμορφη Ζωή για την οργάνωση ! Χάρηκα που σας ειδα και που σας ξαναείδα . Ορισμένοι μου λείψατε πολυ ! Να ειμαστε γεροί να ταξιδεύουμε και να συναντιόμαστε για να ανταλλάσσουμε πληροφορίες .
ΥΓ και τα σουτζουκάκια μας φάγαμε , και το κρασάκι μας το ήπιαμε , ολα με προγραμμα !
 

despoina.s

Member
Μηνύματα
42
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
υ.γ Πολλά μπράβο σε όσους ταξίδεψαν από Καβάλα, Πολύγυρο, Κατερίνη, Αθήνα(δε ξέρω αν μου διαφεύγει άλλο μέρος) για να έρθουν στη συνάντηση
Είχαμε και Φλώρινα και Αγγελοχωρι.
Panpan...είχαμε και κάποιους από αλλού, που ήρθαν κ με κτελ...:(
...δεν πειραζει όμως, θα σε συγχωρέσω γιατί ήταν η πρώτη μου συναντηση...:mad:
Giwrgos10 με εσας δεν μιλησα, μου ξεφύγατε...
Σταματήστε να λέτε πόσο καλά περάσατε.Εμείς που δε μπορέσαμε να έρθουμε ζηλεύουμε. :rolleyes-80:[/QUOTE
Μην τους πιστεύεις, δεν περάσαμε καλά...
Περάσαμε τέλεια!!!!:xalara:
 

despoina.s

Member
Μηνύματα
42
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Σταματήστε να λέτε πόσο καλά περάσατε.Εμείς που δε μπορέσαμε να έρθουμε ζηλεύουμε. :rolleyes-80:
Σόρυ, κάτι πάτησα λάθος...
Επαναλαμβάνω : Μην τους πιστεύεις, δεν περάσαμε καλά...
Περάσαμε τέλεια!!!!:xalara:
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Χαρήκαμε πολύ που σε είδαμε ξανά, Παναγιώτη, και που βρεθήκαμε ξανά με όλα τα παιδιά! :)
Μόνο που υπάρχει πρόβλημα ρε παίδες.. Μιλάς με τον taver, ο Γιώργος παραδίπλα αφηγείται περί Ασίας κτλ..Και μετά επιστρέφεις σπίτι και παίρνει φωτιά το πληκτρολόγιο, ψάχνοντας προορισμούς.. :icon_evil:
@babaduma , νομίζω καταλαβαινόμαστε, η Αλυόνα δίπλα επιμένει να μου υπενθυμίζει ότι τα εισιτήρια δεν αγοράζονται με φυστίκια :icon_redface:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.725
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom