Καρντάσικη συνάντηση για τον panpan 13/11

Καρντάσικη συνάντηση


  • Total voters
    29
  • Poll closed .

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Κ
Panpan...είχαμε και κάποιους από αλλού, που ήρθαν κ με κτελ...:(
...δεν πειραζει όμως, θα σε συγχωρέσω γιατί ήταν η πρώτη μου συναντηση...:mad:
Giwrgos10 με εσας δεν μιλησα, μου ξεφύγατε...
Ωπ,μου έφυγε η Κοζάνη.Έχω πάθει εμπλοκή,γιατί με πότισε η Ζωή.(όλο έκανε λάθος και έπινε από το ποτηρι μου).Ψέματα,εγώ εκλεβα το δικό της.:)
 

zoi

Member
Μηνύματα
146
Likes
312
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντού
Χα χα χα χα ...διαβάζω τα μηνύματά σας...είστε όλοι υπέροχοι..

Χαίρομαι που σας άρεσαν όλα και σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια.
Να πω και εγώ ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά εκτός Θεσσαλονίκης. Μεγάλη μας χαρά που ήρθατε και σας γνωρίσαμε.
Καλή αντάμωση λοιπόν στην κοπή της πίτας μας, όπου κι αν την κάνουμε.

Πάντα τέτοια!!!
 

zoi

Member
Μηνύματα
146
Likes
312
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντού
Έχω πάθει εμπλοκή,γιατί με πότισε η Ζωή.(όλο έκανε λάθος και έπινε από το ποτηρι μου).Ψέματα,εγώ εκλεβα το δικό της.:)
Τώρα, αγαπημένε μας panpan, έμαθα τα μυστικά σου και εσύ τα δικά μου :bleh::lol:

Αν δεν βρούμε χώρο ελάτε Κατερίνη..θα κάνουμε barbeque στην αυλή!!!
..όπως είπαμε doraf....την άνοιξη θα τα πιούμε τα τσιπουράκια μας στην αυλή σου.
Κάτι μου λέει ότι δεν θα δυσκολευτώ και πολύ να τους πείσω..:lol:
 
Last edited:

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
Όπως καταλαβατε, υπήρξε ένας ...ταξιδιωτικός οργασμός από τις 10.45 χθες πλέον όταν πρώτο κατέφθασε το καλό καρντασι πανπαν με την 3η ...αναπληρωματική σύζυγο Χρύσα έως τις 17.15 περίπου που ή σεμνή τελετή έλαβε τέλος.
Μικροί κ μεγάλοι, τραβελστορικοι κ ...έξωσχολικοί τα είπαμε, ηπιαμε κ φαγαμε με βασικό θέμα τι άλλο, τα ταξίδια μας.
Τα προηγούμενα κ τα επομενα, τα δικά μας κ των άλλων.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ, στην Ζωή που μας το οργάνωσε το ιβεντ, στον babaduma που πρότεινε τον ωραίο πολυχώρο, στον πανπαν που έριξε την ιδέα για συνάντηση και φυσικά σε όλα τα μέλη που ήρθαν από κοντά κ από μακρυά για να περάσουμε τόσο καλά.
Σορι εκ μερους μου που με κάποιους δεν μπόρεσα να μιλήσω τόσο ...πολυ (δηλαδή σχεδόν καθόλου) όσο θα θελαμε, βλ ταβερ ή Μπορεαλις. Θέλω να πιστεύω σύντομα σε επόμενη συνάντηση θα επαναδιορθωσω, βλ ...το κοπή τη πίτα
πλησιάζει τόσο ε ν Θεσσαλονίκη όσο και εν Αθηναις...

Vamos ταξίδια, vamos travelstories...

Y.,Γ.:Ιβανα για πες μας τι ξέρεις για το ενδεχομενη κοπή τη πιτα την επόμενη; Τι ωραία Φλωρινα μας τσαπουνισες; ;-)
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Και από μένα ένα μεγάλο ευχαριστώ στη Ζωή για την οργάνωση. Ο χώρος καταπληκτικός κατάλληλος για την περίπτωση μας (νομίζω ότι δε χρειάζεται να πειραματιζόμαστε άλλο με χώρους). Χάρηκα πάαααρα πολύ που σας ξαναείδα όλους και που γνώρισα και κάποιους καινούριους. Είστε μια όαση στη γενική μιζέρια που μας περιβάλλει! Καινούριες ταξιδιωτικές φυτιλιές άναψαν!! Άντε να βρούμε τα λεφτά τώρα! Τα λέμε ξανά σύντομα!!!!
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.432
Ονειρεμένο Ταξίδι
οχ.....όλος ο κόσμος
Ο αγαπημένος μας Borealis έταξε "Κοπή τη πίτα" στη Φλώρινα και αφού μέχρι στιγμής από όλες τις πίτες που έχω συμμετάσχει η δική του ήταν η καλύτερη, τον υποστηρίζω και δηλώνω βοηθός. Την έχασες την κουβέντα μας! stay tuned
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.210
Likes
5.678
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
Το παρουσιολόγιο γέμιζε σιγά σιγά καθώς περνούσε η μέρα. Παλιοί γνωστοί και νέοι ενθουσιώδεις τραβελστορίτες έδωσαν το παρόν και η μέρα εξελίχθηκε υπέροχα με ιστορίες για ένα σωρό προορισμούς. Πάμε για την πίτα λοιπόν, @Ivana κανονίστε το.
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ονειρεμένο Ταξίδι
μαυρικιος
Να διορθώσω : όχι ακριβώς στη Φλώρινα αλλά Αμύνταιο και μάλιστα ειπώθηκε συγκεκριμένα για το Λιμνοχώρι Φλώρινας όπου πρόκειται για χωριό επάνω στην λίμνη με θέα. Η διαδρομή από Θεσσαλονίκη είναι 2 ώρες και μπορεί να γίνει και αυθημερόν για κάποιους που δεν θα θέλουν διανυκτέρευση -είναι κοντά στο Νυμφαίο

Να μην παραλείψω να ευχαριστήσω και γώ την @zoi για την οργάνωση και χάρηκα που σας είδα όλους πάλι.
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Παιδια δεν τα καταφερα δυστυχως να ερθω..οπως καταλαβα papan σε περιποιηθηκαν οι συντοπιτες κ περασατε για αλλη μια φορα υπεροχα.στην επομενη ελπιζω να μπορεσουμε νσ σας ερθουμε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.783
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom