Καταργείται η Αμερικάνικη Visa

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
κι εμείς που κανονίσαμε να πάμε και έχουμε ήδη βίζα, ακολουθούμε και τη διαδικασία του Visa Waiver Program? καλά είπα να πάω εγώ και καταργήθηκε η βίζα αφού την έβγαλα :)
Χαχαχαχα ναι στο παρά πέντε ήμουν να πάω εγώ, την επόμενη εβδομάδα, τότε πάλι σίγουρη θα ήταν η κατάργηση... Ο γκαντέμης!! :)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Επιτέλους! Καιρός να ετοιμάσω αποσκευές γιατί το ανέβαλα πεισματικά μέχρι τώρα. Θεωρούσα τη διαδικασία χρονοβόρα.
 

panos2080

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Κτωαρα που κλεισαμε ραντεβου το ακυρωνουμε?
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
ε όχι ρε παιδιά, τι γκαντέμα είμαι. Μόλις την έβγαλα και 3 βδομάδες πριν φύγω Ν.Υόρκη καταργείται;;;;; Εεε τι να πω. Δεν πειράζει τυχεροί οι υπόλοιποι που τους ανοίγονται νέοι ορίζοντες...
 

tiganitos

Member
Μηνύματα
65
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λεω για Καμενα Βουρλα
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημα
Και που καταργειτε... τωρα με τη κριση και με τη συγχωνευση Olympic Aegean μεχρι τη Χαλκιδα για καμια τυροπιτα....
 

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
314
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Aααα μια χαρά. Θα μαι καναδά τον απρίλη (με ελληνικό διαβατηριο) και έτρεχα να μαζευω δικαιολογητικα για να βγαλω εκει καναδικο διαβατηριο για να παω αμερικη για 5 μέρες.Τελεια αρα χαλαρα σαν ελληνας στην Αμερικη
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
καλή φάση από τη μία αλλά από την άλλη από ότι διάβασα στην ανακοίνωση, θα εντείνουν τα μέτρα ασφαλείας!! ... όπως πάει, δεν το θεωρώ διόλου απίθανο μελλοντικά να βάλουν το ..σκαναροτσιτσιδωμα όπως συμβαίνει ήδη σε κάποιες χωρες... :(
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Aυτο δεν νομιζω πως εχει να κανει με την καταργηση της visa. Αυτο θα συμβαινει ολο και σε μεγαλυτερο βαθμο παγκοσμιως
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Aυτο δεν νομιζω πως εχει να κανει με την καταργηση της visa. Αυτο θα συμβαινει ολο και σε μεγαλυτερο βαθμο παγκοσμιως
Μιλάμε όμως για προορισμό την Αμερική, όχι οποιαδήποτε άλλη χώρα...και η βίζα τους ήταν ένα μέτρο ελέγχου...τωρα πια θα πρέπει να βρουν άλλους τρόπους ελέγχου..τα μέτρα ασφάλειας....
..και ο λόγος τους σε τέτοια θέματα μετράει πολύ περισσότερο από τον λόγο άλλων χωρών.
 

Anastasis

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Bansko 11-13/12
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
ε όχι ρε παιδιά, τι γκαντέμα είμαι. Μόλις την έβγαλα και 3 βδομάδες πριν φύγω Ν.Υόρκη καταργείται;;;;; Εεε τι να πω. Δεν πειράζει τυχεροί οι υπόλοιποι που τους ανοίγονται νέοι ορίζοντες...

Βρε συ γιαννουλα θα πας νεα υορκη και αυτοαποκαλεισαι γκαντέμα?????? Τι να πουμε και εμεις :shock::shock::shock: Πάντως παιδια ειστε πολυ τσακαλια, πρωτα βγηκε η ανακοινωση στο travelstories και μετα το ειπε ο Παπανδρεου:haha:. Αντε να ετοιμαζομαστε και εμεις σιγα σιγα για την αλλη οχθη του ατλαντικου! Τωρα που λυθηκε και το θεμα με τη visa ποιος μας πιανει λεμεεεε!!!!!
 

panos2080

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Και τωρα που κλεισαμε ραντεβου? το ακυρωνουμε?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.377
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom