Κερδίστε ένα τετραήμερο σε βίλλα στον Άγιο Γεώργιο Πάγων στην Κέρκυρα!!

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Το ταξίδι για μένα είναι κυρίως φυγή από την ρουτίνα της καθημερινότητας (το λέω και στην υπογραφή μου άλλωστε) και πολλά άλλα τα οποία έχουν ήδη αναφέρει πολύ εύγλωττα οι παραπάνω συμμετέχοντες. ΤΑΞΙΔΙ=ΜΑΓΕΙΑ! Και όπως λέει και η Μπλανς Ντιμπουά στο "Λεωφορείο ο Πόθος": "Δε θέλω ρεαλισμό, θέλω μαγεία!" (ή κάπως έτσι..)

Υ.Γ. Θέλω σα τρελή να πάω Κέρκυρα δεν έχω πάει ποτέ!!
 

Panos84

Member
Μηνύματα
185
Likes
68
Ταξίδι-Όνειρο
Los Santos, San Andreas
Ταξίδι είναι αυτό που πληρώνεις πανάκριβη βενζίνη και αμέτρητα διόδια στον δρόμο, ο οποίος συνήθως είναι άθλιος.. :bleh:

Χωρίς πλάκα τώρα, ταξίδι είναι η απόκτηση εμπειριών, η γνώση μιας κουλτούρας διαφορετικής από την δική σου, η εξερεύνηση γεύσεων και αρωμάτων.

Υ.Γ. Δεν θέλω να συμμετάσχω στον διαγωνισμό, απλώς έτσι ανέφερα κι εγώ την ταπεινή μου άποψη. :)
 

happiness

Member
Μηνύματα
235
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
...τελικά δεν άργησε :)
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Κούβα
Γνώση.



Ελπίζω να κερδίσω :)
 

fairy2-6

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
ταξίδι σημαίνει....

Ένα ευχάριστο διάλειμμα από την καθημερινότητα (το οποίο κάθε φορά το περιμένεις πως και πως), που σου δίνει την ευκαιρία να γνωρίσεις διαφορετικά μέρη-κουλτούρες-ανθρώπους, να γνωρίσεις ακόμα κρυμμένες ομορφιές στην ίδια σου την χώρα που δεν είχες ποτέ την ευκαιρία να τις ανακαλύψεις.
Σε κάνει να νιώθεις σαν ένας μικρός εξερευνητής.
Σε γεμίσει με χαρά-δύναμη-ζωντάνια όσο το ζεις αλλά σου δίνει και την απαραίτητη ενέργεια έτσι ώστε να αντέξεις έως το επόμενο ευχάριστο διάλειμμα.
 

elengk

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Ταξίδι σημαίνει γνωριμία με το άγνωστο!!
(Εικόνες, ιστορίες, κουλτούρες, κα)
 

Yiannis47

Member
Μηνύματα
57
Likes
38
Επόμενο Ταξίδι
Ινδια .... ισως.
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα !!!
Εγκυκλοπαίδεια, εμπειρία, τρόπος ζωής !!!!!!!!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.333
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom