Κερδίστε το γύρο του κόσμου με την LH

vasilaki

Member
Μηνύματα
93
Likes
26
H Lufthansa ζητά τη βοήθεια μας για να βαφτίσει το νέο της απόκτημα το Α380 που θα αποτελέσει τη ναυαρχίδα του στόλου της.
Θα αξιολογηθούν τα 50 δημοφιλέστερα ονόματα στις 31 Μαρτίου και ο νικητής θα κερδίσει 1.000.000 μίλια(!!!), αρκετά για να κάνεις 2 φορές το γύρο του κόσμου (το όνειρο όλων μας νομίζω).
Τα περισσότερα ονόματα βέβαια έχουν προταθεί ήδη και αν δεν έχετε από πίσω ένα team από φίλους να σας ψηφίζει καθημερινά και ασταμάτητα μάλλον δεν έχετε ελπίδες...αλλά το όνειρο πεθαίνει τελευταίο.
Εγώ μετά από πολλές αποτυχημένες προσπάθειες με ονοματα τύπου Titan, Atlas, Infinity, Wanderer κ.λ.π. κατέληξα στο Brave New Traveller (μη γελάτε, είχα απελπιστεί).

Καλή τύχη!
Lufthansa A380:clap:
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Mε την υπερονοματαρα που προτεινα η πρωτη θεση ειναι καπαρωμενη. Πηγα για Maximus και Pegasus, αλλα ηταν πιασμενα και κατεληξα στο Saturnus. Το -us παντως το κρατησα! Οταν κερδισω θα μοιρασω τα μιλια μου σε τραβελστοριτες που εχουν καιρο να ταξιδεψουν, σαν αλλος ρομπεν των δασων:lol:
 

vasilaki

Member
Μηνύματα
93
Likes
26
Mε την υπερονοματαρα που προτεινα η πρωτη θεση ειναι καπαρωμενη. Πηγα για Maximus και Pegasus, αλλα ηταν πιασμενα και κατεληξα στο Saturnus. Το -us παντως το κρατησα! Οταν κερδισω θα μοιρασω τα μιλια μου σε τραβελστοριτες που εχουν καιρο να ταξιδεψουν, σαν αλλος ρομπεν των δασων:lol:
Ωραίο το Saturnus! Καλή επιτυχία! Και να μας θυμηθείς όταν κερδίσεις!:roll:
 

nina

Member
Μηνύματα
22
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
παραλια!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
να σας ψηφισουμε τοτε!!!!!!
 

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
314
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
E μα...και γω 3 ονοματα πηγα και εβαλα και τα 3 ηταν καπαρωμενα!!!
 

nina

Member
Μηνύματα
22
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
παραλια!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
εχω μπει στο σαιτ αλλα δεν βρισκω τα δικα σας....και δεν εχω και εμπνευση....για βοηθηστε...εκτος αν δεν θελετε την πολυτιμη ψηφο μου χαχαχαχα!
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Μπορουμε να αλληλοψηφιστουμε! Νινα δεν ειναι αναγκη να ψαχνεις ολο το σχεδιο. Κατω απο το σχεδιο του αεροπλανου εχει ενα μενου. Αν πατησεις στην επιλογη search, μπορεις να γραψεις τα ονοματα που εχουμε προτεινει κ θα σε παει κατευθειαν εκει. Μετα απλως πατας rate νομιζω...
Ελα να οργανωθουμε:haha:
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
@vasilaki
το brave new traveller ειναι κατα το brave new world?

edit: σε ψηφισα!
 

nina

Member
Μηνύματα
22
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
παραλια!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
οκ εκτος οτι ειμαι ασχετη...με το search δεν μου βγαζει κατι...μηπως ξερετε τι νουμερο ειναι το καθε ενα....ακομα να μουρθει η εμπνευση
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.276
Μπορουμε να αλληλοψηφιστουμε! Νινα δεν ειναι αναγκη να ψαχνεις ολο το σχεδιο. Κατω απο το σχεδιο του αεροπλανου εχει ενα μενου. Αν πατησεις στην επιλογη search, μπορεις να γραψεις τα ονοματα που εχουμε προτεινει κ θα σε παει κατευθειαν εκει. Μετα απλως πατας rate νομιζω...
Ελα να οργανωθουμε:haha:
Ετσι ειναι.Βέβαια φαίνονται και τα ονοματα σας(η αυτά που δώσατε).
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Ετσι ειναι.Βέβαια φαίνονται και τα ονοματα σας(η αυτά που δώσατε).
το παρατηρησα αλλα αναρωτιεμαι ποια η χρησιμοτητα του... σε τι ωφελει το να δημοσιευουν το ονομα? Ασχετα αν ειναι αληθινο η ψευτικο... ευτυχως δε δινω ποτε αληθινο επωνυμο!
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
οκ εκτος οτι ειμαι ασχετη...με το search δεν μου βγαζει κατι...μηπως ξερετε τι νουμερο ειναι το καθε ενα....ακομα να μουρθει η εμπνευση
νουμερο? δεν υπαρχει νουμερο. Πατας στο λινκ που εδωσε η vasilaki, μετα πατας take part και μετα search το ονομα που θελεις. Πες μας κ το δικο σου οταν σου ερθει η εμπνευση!:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.170
Μηνύματα
882.789
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom