Ινδονησία Κοίτα Μιχάλη μου, το χάλι μου και πάμε Μπαλί!

Constadina

Member
Μηνύματα
50
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί - Κουάλα Λουμπούρ
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλησπερα κ απο μενα!!!:D
Ειμαι καινουρια στην παρεα σας αλλα εχω διαβασει πολλες φορες τις τοσο ενδιαφερουσες συζητησεις σας!Λατρευω τα ταξιδια κ περιμενω πως κ πως να ερθει η μερα που θα φυγουμε για Μπαλι!!!
Αφου επιτελους καναμε κρατηση για τα εισητηρια Μπαλι κ Κουαλα Λουμπουρ:clap: τωρα ηρθε η ωρα του ξενοδοχειου... Φυσικα εχω διαβασει σχεδον ολα σας τα posts σχετικα με το Μπαλι αλλα θα ηθελα πιο συγκεκριμενες πληροφοριες.:roll:
Θα ηθελα να μου προτεινετε καποια σχετικα καλα ξενοδοχεια στο Μπαλι γιατι εχω πραγματικα μπερδευτει...Ή μαλλον εχω φοβηθει :shock: γιατι αλλιως παρουσιαζονται στο Internet και αλλιως ειναι στην πραγματικοτητα.
Υπ' οψιν εχω τα Nusa Dua Beach Resort, Melia Resort, Intercontinental Bali...Εαν καποιος εχει φιλοξενηθει σε αυτα τα ξενοδοχεια ή εχει να μου προτεινει κατι αναλογο θα ημουν ευγνωμων!
Σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!!
:p:p:p:p:p
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Καλώς ήρθες και εσύ στο travelstories.

Ήδη κάποιοι συμφορουμίτες μας έχουν προτείνει στον άντρα σου κάποια ξενοδοχεία.
Κοίτα τα σχετικά posts. Εξάλλου, από τη στιγμή που έχεις να διαλέξεις ανάμεσα στα τρία άφησε το ένστικτό σου να επιλέξει.
 

Constadina

Member
Μηνύματα
50
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί - Κουάλα Λουμπούρ
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
δεν εχω να επιλεξω αναμεσα σε αυτα τα 3...αυτα ειδα και μου εκαναν κατι απλα!οσων αφορα αυτα που εχουν προτεινει ηδη απο οτι θυμαμαι ειναι στην Ubud...δεν προτειναν κατι αλλο.εσυ εχεισ επισκευτει το Μπαλι?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εγώ έχω μείνει στο Melia στη Nusa Dua και είναι ένα εκπληκτικό ξενοδοχείο, ίσως το καλύτερο που έχω μείνει στη ζωή μου. Βέβαια οι παραλίες στη Nusa Dua δε λένε και πολλά, αλλά εμένα μου άρεσε γιατί ήταν λιγότερο τουριστικό από άλλα μέρη του νησιού, και πιο ήσυχο.
 

Constadina

Member
Μηνύματα
50
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί - Κουάλα Λουμπούρ
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εγώ έχω μείνει στο Melia στη Nusa Dua και είναι ένα εκπληκτικό ξενοδοχείο, ίσως το καλύτερο που έχω μείνει στη ζωή μου. Βέβαια οι παραλίες στη Nusa Dua δε λένε και πολλά, αλλά εμένα μου άρεσε γιατί ήταν λιγότερο τουριστικό από άλλα μέρη του νησιού, και πιο ήσυχο.
μαλιστα! καλο φαινεται στο site του αλλα ειμαι παντα επιφυλακτικη...σε ευχαριστω πολυ για την πληροφορια. περσυ πηγαμε Koh Samui και μειναμε στο Muang Samui Spa Resort και ομολογω οτι ηταν το καλυτερο ξενοδοχειο που εχω μεινει εως τωρα...αλλα και παλι αυτο το επιλεξαμε μεσω μιας φιλης που ειχε παει εκει.Κ οντως οταν πηγαμε διαπιστωσαμε οτι καποια αλλα που φαινοντουσαν στα sites τους τελεια δεν ελεγαν κατι....Γι' αυτο ζηταω και την βοηθεια σας...
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Τη βοηθεια μας την ζητας ,αλλά απο οτι βλεπω την αμφισβηστεις ...
Ημουνα ετοιμη να σου γραψω για το ξενοδοχειο που εμεινα στο Μπαλι ,οταν ειδα την απαντηση σου στον Defkalion ...

"μαλιστα ,καλο φαινεται στο σαιτ ,αλλα ειμαι επιφυλακτικη ...."

Εισαι επιφυλακτικη ,στα λεγομενα καποιου που εμεινε εκει και σου αναφερει οτι ειναι καταπληκτικο ....:roll:

Τοτε τι βοηθεια ζητας ; Βρες μονη σου απο τα σαιτ ...

traveller πότε ειπαμε ανοιγεις τη σχολη ; :haha:
 

Constadina

Member
Μηνύματα
50
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί - Κουάλα Λουμπούρ
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Τη βοηθεια μας την ζητας ,αλλά απο οτι βλεπω την αμφισβηστεις ...
Ημουνα ετοιμη να σου γραψω για το ξενοδοχειο που εμεινα στο Μπαλι ,οταν ειδα την απαντηση σου στον Dedkalion ...

"μαλιστα ,καλο φαινεται στο σαιτ ,αλλα ειμαι επιφυλακτικη ...."

Εισαι επιφυλακτικη ,στα λεγομενα καποιου που εμεινε εκει και σου αναφερει οτι ειναι καταπληκτικο ....:roll:

Τοτε τι βοηθεια ζητας ; Βρες μονη σου απο τα σαιτ ...

traveller πότε ειπαμε ανοιγεις τη σχολη ; :haha:
προφανως δεν καταλαβες καλα τι εννοουσα...
ειμαι επιφυλακτικη κοιταζοντας μονο τα sites των ξενοδοχειων. γιατι οπως ειπα παραπανω διαφορετικα φαινονται στα sites τους και διαφορετικα ειναι στην πραγματικοτητα...
αυτο εννοουσα. δεν αμφισβητησα τον defkalion, αντιθετως τον ευχαριστησα. τα sites των ξενοδοχειων αμφισβητω και τις φωτογραφιες που παρουσιαζουν. Ελπιζω να μην καταλαβε και ο defkalion οτι καταλαβες εσυ.
 

Constadina

Member
Μηνύματα
50
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί - Κουάλα Λουμπούρ
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εγώ έχω μείνει στο Melia στη Nusa Dua και είναι ένα εκπληκτικό ξενοδοχείο, ίσως το καλύτερο που έχω μείνει στη ζωή μου. Βέβαια οι παραλίες στη Nusa Dua δε λένε και πολλά, αλλά εμένα μου άρεσε γιατί ήταν λιγότερο τουριστικό από άλλα μέρη του νησιού, και πιο ήσυχο.
ελπιζω να μην παρεξηγησες τα λεγομενα μου και να καταλαβες τι αμφισβητω πραγματικα!!!
νεα στο forum αλλα ξερω τι λεω!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
είπαμε !!!!!!!! στα μεγάλα ξενοδοχεία μακρυα!!!!
είναι εποχή που ρίχνουν μπόμπες....
εγώ έχω κλείσει σε καλύβα!!!:sharkisland:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Constadina αν θες να δεις το melia hotel ειναι αυτο.

 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom