Κοπή Πίτας Θεσσαλονίκης

Κοπή πίτας 2010 Θεσσαλονίκης


  • Total voters
    14
  • Poll closed .

jjimakos

Member
Μηνύματα
8
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
είναι αυτό που λέγαμε αν άκουγε κάποιος άσχετος τις συζητήσεις μας τι θα έλεγε άραγε!!! αυτοί είναι εντελώς τρελοί.. Θυμάσαι..
...για δέσιμο...NEW YORK NEW YORK, απο Σινάτρα για την προετοιμασία του ταξιδιού! Ένα είναι το μεγάλο μήλο!
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.220
Likes
5.745
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Να μαι κ εγώ λίγο καθυστερημένα λόγω δουλειάς…

Σας ευχαριστούμε ( κ ο Πολυνείκης) όλους για το υπέροχο βράδυ που περάσαμε ;)
Πολυνείκης, Πολυνείκης, Πολυνείκης... θα το γράψω πενήντα φορές μέχρι να μάθω να το γράφω σωστά :bash:
 
Last edited by a moderator:

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ελένη το τσίπουρο πολύ καλό, τα εύσημα στον σύζυξ! Συντρόφευσε εξαιρετικά φασουλοταβά με λάχανο τουρσί! :clap::clap::clap:
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Εγώ πάλι, θα το εγκαινιάσω αύριο μαζί με γαρίδες σαγανάκι!!!! :haha:
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
να στε καλά βρε παιδια...

τι έγινε με τις γαριδες...κ εγω το ιδιο ετοιμαζω για αυριο...(τις ειχε καλη τιμη στη λαικη...):haha::haha::haha:

αν κ ένας φασουλοταβας δεν θα με χαλουσε καθολου....ακουγεται γευστικότατος...τι είναι???:roll:

για πες μας Λαζαρε, μια κ λατρευουμε τα φασολια....
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
να στε καλά βρε παιδια...

τι έγινε με τις γαριδες...κ εγω το ιδιο ετοιμαζω για αυριο...(τις ειχε καλη τιμη στη λαικη...):haha::haha::haha:

αν κ ένας φασουλοταβας δεν θα με χαλουσε καθολου....ακουγεται γευστικότατος...τι είναι???:roll:

για πες μας Λαζαρε, μια κ λατρευουμε τα φασολια....
:haha: τι είναι? Μα... αυτό που λέει το όνομα: φασουλο-ταβάς (= ταψί). Φασόλια στο φούρνο δεν κάνεις? Γίγαντες? Αν και γίνονται και στην κατσαρόλα, όχι σούπα, ίσα-ίσα όσο νερό χρειάζεται. Με λάχανο. Τουρσί. Ξυνό. Παραδοσιακή συνταγή της δυτικής Μακεδονίας. Και τσούσκες. Όσες αντέχεις και όσες σηκώνει το κρύο αυτές τις μέρες. :D

Η Γιαννούλα το παίζει άνετη με το σακκίδιο που φορτώθηκε αλλά και γώ έχω καναδυό μπουκαλάκια ακόμη (εκτός αυτών που φύλαξα για τους Σουδιανό & Σία) και, ναι, αύριο θα συντροφεύσουν τις γαριδούλες! :clap:
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Κανένα thread με τις σπεσιαλιτέ που προτείνετε ή που έχετε γευτεί στα ταξίδια σας και δεν πρέπει να χάσουμε και εμείς ,υπάρχει?
Αν όχι,ας ξεκινήσει κάποιος με τις αγπημένες του..
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Κανένα post με τις σπεσιαλιτέ που προτείνετε ή που έχετε γευτεί στα ταξίδια σας και δεν πρέπει να χάσουμε και εμείς ,υπάρχει?
Αν όχι,ας ξεκινήσει κάποιος με τις αγπημένες του..
Άσε φίλε, μη βάζεις δαιμόνια, αν αρχίσει κάτι τέτοιο, δε θα ξεκολλάμε απ' την οθόνη - όχι ότι τώρα δεν...
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
ασε γιατι θα μας τρελλανει παλι με την λακσα ο λαζαρος και οχι τιποτα αλλο δεν την δοκιμασα στη μαλαισια να χω και προσωπικη αποψη...
τα φαγητα αλλο θεμα.... μακρια απο μας...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
ασε γιατι θα μας τρελλανει παλι με την λακσα ο λαζαρος και οχι τιποτα αλλο δεν την δοκιμασα στη μαλαισια να χω και προσωπικη αποψη...
τα φαγητα αλλο θεμα.... μακρια απο μας...
τα σοκολατάκια όμως τα τσάκισες...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.516
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom