Κοπή πίτας Αθήνα 2023

Συνάντηση


  • Total voters
    40

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Δεν έχει νόημα, γιατί θεωρητικά ο κόσμος έχει ψηφίσει τις ημερομηνίες που μπορεί. Άσε που δεν ξέρω πώς μπορώ να σβήσω επιλογές. Προτείνω, αφού απορρίφθηκε το ερχόμενο ΣΚ, να αφήσουμε μέχρι την Παρασκευή τα ξημερώματα την ψηφοφορία και να ρίξουμε προτάσεις για τόπο συνάντησης.
Αν υπάρξει ισοψηφία και την Παρασκευή, θα αλλάξω εγώ τη ψήφο μου, μιας και έχω ψηφίσει και τα 2 ΣΚ.
Συμφωνώ, έχω κι εγώ ψηφίσει τα 2 τελευταία σκ του Ιανουαρίου. Αν χρειαστεί, επίσης αλλάζω.
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Εγω εχω ψηφισει ολα τα Σ/Κ (ειμαι βολικος ανθρωπος!), οποτε αν χρειαστει αλλαζω κ εγω κατι για να βολεψει στο μαγειρεμα του αποτελεσματος :)
 

MVSylvia

Member
Μηνύματα
595
Likes
2.406
Εγω εχω ψηφισει ολα τα Σ/Κ (ειμαι βολικος ανθρωπος!), οποτε αν χρειαστει αλλαζω κ εγω κατι για να βολεψει στο μαγειρεμα του αποτελεσματος :)
Τοτε το πιο λογικο θα ηταν να αφαιρεσουμε ολες τις διπλες ψηφους κ να καθοριστει το αποτελεσμα απο αυτους που μπορουν μονο το ενα ΣΚ. Η απλως 'με το χερι' να βγαλουμε τους διπλους κ να βγει το αποτελεσμα απο αυτους που μπορουν ενα ΣΚ πλειοψηφικα.

Edit: μαλλον βλακεια ειπα, αριστα στα μαθηματικα 🤣
 
Last edited:

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.040
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Υπάρχει ένα ενδεχόμενο να αλλάξω (για άλλο λόγο) ημερομηνία στο ταξίδι που έχω για τις 27-30/1 και τελικά να μπορέσω εκείνο το Σαββατοκύριακο. Το βασικό μου πρόβλημα γι' αυτό είναι ότι δεν έχω κάποιο ελεύθερο Σ/Κ για να το μεταφέρω :)
Το αναφέρω, σε περίπτωση που έχει κάποια επίρροια στην επιλογή ημερομηνίας...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.027
Τοτε το πιο λογικο θα ηταν να αφαιρεσουμε ολες τις διπλες ψηφους κ να καθοριστει το αποτελεσμα απο αυτους που μπορουν μονο το ενα ΣΚ. Η απλως 'με το χερι' να βγαλουμε τους διπλους κ να βγει το αποτελεσμα απο αυτους που μπορουν ενα ΣΚ πλειοψηφικα.

Edit: μαλλον βλακεια ειπα, αριστα στα μαθηματικα 🤣
Εγω παντως ψιλομπερδευτηκα 😂
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.274
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Υπάρχει ένα ενδεχόμενο να αλλάξω (για άλλο λόγο) ημερομηνία στο ταξίδι που έχω για τις 27-30/1 και τελικά να μπορέσω εκείνο το Σαββατοκύριακο. Το βασικό μου πρόβλημα γι' αυτό είναι ότι δεν έχω κάποιο ελεύθερο Σ/Κ για να το μεταφέρω :)
Το αναφέρω, σε περίπτωση που έχει κάποια επίρροια στην επιλογή ημερομηνίας...
Υπάρχουν και οι καθημερινές, όχι μόνο τα ΣΚ. Δεν δικαιούσαι καθόλου άδεια;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.040
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Υπάρχουν και οι καθημερινές, όχι μόνο τα ΣΚ. Δεν δικαιούσαι καθόλου άδεια;
Αυτή τη στιγμή μου λείπει μια μέρα άδειας από το 2023 για να κάνω όλα αυτά που θέλω....
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.274
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Αυτή τη στιγμή μου λείπει μια μέρα άδειας από το 2023 για να κάνω όλα αυτά που θέλω....
Κλασικό πρόβλημα. Απορώ πώς σε άλλο κόσμο που ξέρω τους περισσεύουν μέρες...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom