Κοπή πίτας Αθήνα 2023

Συνάντηση


  • Total voters
    40

Triplover

Member
Μηνύματα
1.189
Likes
4.046
Παιδιά μου πρότεινε φίλος το Ilissia Café Restaurant. Είναι δίπλα στο μετρό Ευαγγελισμός.Έχει κάνει κοπή πίτας εκεί και ξέρει τον ιδιοκτήτη. Αν βολεύει, μπορώ να περάσω να το τσεκάρω και από κοντά και να μιλήσω μαζί τους.
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.275
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Παιδιά μου πρότεινε φίλος το Ilissia Café Restaurant. Είναι δίπλα στο μετρό Ευαγγελισμός.Έχει κάνει κοπή πίτας εκεί και ξέρει τον ιδιοκτήτη. Αν βολεύει, μπορώ να περάσω να το τσεκάρω και από κοντά και να μιλήσω μαζί τους.
Αυτό είναι μέσα στο προαύλιο του Βυζαντινού Μουσείου. Είναι πάρα πολύ ωραίο αλλά το εσωτερικό του είναι περισσότερο εστιατόριο (έχω πάει). Αν το κλείνουν μόνο και μόνο για ποτό, καφέ (για να κόψουμε εκεί την πίτα) χωρίς να φάμε θα είμαστε πάρα πολύ τυχεροί.
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.189
Likes
4.046
Παιδιά μου πρότεινε φίλος το Ilissia Café Restaurant. Είναι δίπλα στο μετρό Ευαγγελισμός.Έχει κάνει κοπή πίτας εκεί και ξέρει τον ιδιοκτήτη. Αν βολεύει, μπορώ να περάσω να το τσεκάρω και από κοντά και να μιλήσω μαζί τους.
Τελικά είναι το cafe bistrot ilision δίπλα στη στάση μετρό του μεγάρου Μουσικής.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.033
Απο αρκετα μαγαζια που εστειλα μειλ μου απαντησε η Φαβελα πώς δεν κανει κρατηση αε εξωτερικο χωρο γιατι σε περιπτωση κακοκαιριας θα μεινουμε ξεκρεμαστοι κ εμεις κ αυτοι που δεν θα εχουν που να μας βαλουν.
Σας ενδιαφερει ο εσωτερικος χωρος;
 

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλημέρα! Όσο καλό καιρό και να έχει ακόμα, θεωρώ ότι τέλη Ιανουαρίου ο εξωτερικός χώρος είναι ρίσκο. Πιστεύω πως πρέπει να προτιμήσουμε σαφώς εσωτερικό.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.033
Ωραια μεχρι ποτε να περιμενω να δω ποσοι μαζευομαστε; Τα ατομα αν ειναι καμια 20αρια, μου φαινεται, ουτε κρατηση ουτε πιτα χρειαζονται 😂
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.078
Likes
2.494
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Να ρωτήσω, επειδή δε ξέρω από άλλες χρονιές πως γίνεται: Το πόσα άτομα θα είναι στη συνάντηση αφορά μόνο το θέμα πίτας? Ή και τις θέσεις σε τραπέζια? Δηλ οι θέσεις θα είναι μετρημένες? Αν κάποιος δηλ αποφασίσει τελευταία στιγμή να έρθει στη παρέα σας να πει ένα γεια πχ θα μπορεί να κάτσει έστω για λίγο κ ας μη φάει πίτα βρε αδερφέ?
 

bandit650

Member
Μηνύματα
623
Likes
2.853
τα ατομα ειναι για το θεμα πιτας αλλα και χωρου στο μαγαζι.
φυσικα ολοι θα φανε πιτα!!! απλα αν ειναι περισοτεροι θα κοπουν μικροτερα κοματια .
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.234
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom