Κοπή πίτας Αθήνα 2023

Συνάντηση


  • Total voters
    40

bandit650

Member
Μηνύματα
623
Likes
2.850
Παιδιά προτείνω να προσανατολιστούμε σε εσωτερικό χώρο. Αν δεν βρείτε κάτι, μπορώ να μιλήσω για το cafe bistrot ilision, που είναι δίπλα στο Μέγαρο Μουσικής.
οι χωροι που προταθηκαν ειναι 3. ο δικος σου και του @varioAthens ειναι οι επικρατεστεροι.
Το θεμα ειναι να γινει σε χωρο ανετο οποιος και να ειναι αυτος.
Καλο θα ηταν να μιλησεις σημερα η αυριο για τη διαθεσιμοτητα ωστε μεχρι τη δευτερα να απαντησουμε θετικα στον ενα η στον αλλο χωρο.
Και να το ανακοινωσουμε ωστε να ξερουν τα μελη που να ερθουν.
ο φουρνος σου ειναι ακριβος. τα γιουλια θελουν 12.5 ευρω το κιλο. αυτο το αναλαμβανω εγω.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.027
Likes
12.134
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δεν το ηξερα. προφανως θα το μαθαινα το σαββατο. γιαυτο γινονται οι συναντησεις.
Σε προφυλάσσει για να μην τη δεις ξαφνικά και πάθεις ατύχημα.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.488
Likes
7.986
Παιδιά προτείνω να προσανατολιστούμε σε εσωτερικό χώρο. Αν δεν βρείτε κάτι, μπορώ να μιλήσω για το cafe bistrot ilision, που είναι δίπλα στο Μέγαρο Μουσικής.
Επίσης, σήμερα ρώτησα στο φούρνο στη γειτονιά για πίτα και μου είπαν 16 ευρώ το κιλό και παραγγελία 3ημέρες νωρίτερα.
Ρωτα κι εσυ το cafe bistrot ωστε να καταληξουμε τη Δευτερα.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.027
Likes
12.134
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αχ αγαπημενε μου tripakia εχεις μαλλον την αναμνηση μου απο τοτε που ημουν νεα και φρεσκαδουρα 😂
An angel's beauty is timeless, it transcends the physical, and it shines through in their soul, inspiring all those who come in contact with them.
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Το καφέ στο μέγαρο Μουσικής δεν το διαθέτουν για κοπή πίτας. Αν θέλετε, μπορώ να ρωτήσω σε άλλα δύο, αλλά είναι σχετικά εκτός κέντρου. Το ένα στο μετρό των Αμπελοκήπων (Μαρόκο) και το άλλο στην Πανόρμου (Zen Bar)
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.273
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Θα παρω μετα το μεσημερι. Τελικα 30;
Ως τώρα είναι 25. Και εγώ πίτα για 25 άτομα θα παραγγείλω.
Και λαμβάνοντας υπόψη ότι "στατιστικά" το 20% όσων δηλώνουν ότι θα έρθουν δεν έρχονται, τα 25 άτομα είναι μια χαρά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.402
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom