Κοπή πίτας Θεσσαλονίκη 2023

Πότε θέλετε να κόψουμε την πίτα στη Θεσσαλονική?


  • Total voters
    35

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Προσοχή!

Καθώς φτάσαμε στις 40 συμμετοχές που ζορίζουν και το μαγαζί, μεταφερόμαστε εν τέλει και η συνάντηση θα γίνει στην μπυραρία που προτείνε η Φένια.

Utopia Taproom

https://g.co/kgs/3Axo1s


@vicky_pl
@BlackRussian
@EviTan
@wanderwoman
@Elen.Gr +1
@thalia 35
@connosp + 1
@Alic + 1 ή μήπως 2 (διευκρίνησε μας το παρακαλώ)
@mariath
@STKF + 1
@thanosth
@maria_tr
@ΚΑΤΤΣΕΒ
@MarieAries
@vikara
@duty_free
@Tracer
@thaliaper + 1
@Kyriakao
@psilos3
@fenia42
@makisg
@ELGEO2
@giannoula
@gio87
@thalia tsif
@anlazar +1
@merkourios + 1
@koker + 1
@leon00
@Dr Snoopy
@Ivana

40 με 6 ίσως.

@katkats μπορείς σε παρακαλώ να ενημερώσεις το μέρος στο #53 καθώς δεν μπορώ να κάνω άλλη επεξεργασία; Ευχαριστώ.
 

duty_free

Member
Μηνύματα
904
Likes
3.237
Ρε παιδιά συγχωρήστε με για το εκτός θέματος αλλά τι sui generis περιοχή, τι περιοχιαρα είναι αυτή στην οποία εδράζεται το προκριθεν ζυθοπωλειο; Διεμενα επί της Κωστή Παλαμά και μέσω οδων Μαβίλη και Πηνειού ηφθανα στα λουτρά φοίνιξ. Μετά οδω Καρατζά και οδω Παπαρρηγοπούλου, έβγαινα σε πλατειτσα στα δυτικά τείχη, με ένα ξεμπαρκο τειχιο να ορίζει τετραγώνως κάπως το μέρος. Παραπάνω οι μεσαιωνικοί και κατασκοτεινοι κατά την θεία λειτουργία κι ως εκ τούτου μέχρι τα μπουνια μυσταγωγικοι, αγιοι απόστολοι , η κιστερνα δυστυχώς μη προσβάσιμη και συνεχίζοντας προς τα πάνω (από την οδό με όνομα της πιο σεπτής προσωπικότητος του ελληνισμου) στα βόρεια τείχη.


Τι ίμερος μέρος!


Αν ήμουν τιποτις φορτοεκφορτωτής κουτσομουρας σε ψαροκασελες, στην ψαροσκαλα Κερατσινίου θα έλεγον "τι καύλα μέρος", αλλά το παίζω παπαγιωργειως κουλτουρης κατά το "ίμερος και κλινοπαλη" του αείμνηστου διανοητου. Ελπίζω να τα καταφέρω να βρω χρόνο και ναμαι εκεί, αλλά σιιιιγουρα (εφόσον εύρω χρόνο) προ της μπυρος θα βολταρω στο μικρό μέρος των δυτικών τειχών.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.045
Τι ίμερος μέρος!


Αν ήμουν τιποτις φορτοεκφορτωτής κουτσομουρας σε ψαροκασελες, στην ψαροσκαλα Κερατσινίου θα έλεγον "τι καύλα μέρος", αλλά το παίζω παπαγιωργειως κουλτουρης κατά το "ίμερος και κλινοπαλη" του αείμνηστου διανοητου.
Καημενο μου παιδι. Νομιζεις τωρα οτι ο Εξαρχειωτης Παπαγιωργης που επινε στα σκυλαδικα μεχρι λιποθυμιας εκφραζοταν κοσμια...
 

duty_free

Member
Μηνύματα
904
Likes
3.237
Καημενο μου παιδι. Νομιζεις τωρα οτι ο Εξαρχειωτης Παπαγιωργης που επινε στα σκυλαδικα μεχρι λιποθυμιας εκφραζοταν κοσμια...
Μα δεν ισχυρίστηκα τούτο , αγαπημένη !

Σεβασθείς τα χρηστά ήθη του φόρουμ ημών δεν μου επέτρεψε η μπουργκουα καταγωγή μου (νοοοτ) να μετελθω όρων αγοραιων και επεστρατευσα έναν ουτως ειπείν εστετισμο , λογιοτατισμο του σχωρεμενου.
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.811
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Καλημέρα,
Λαμβάνω email κάθε φορά που κάποιος απαντάει σε αυτό το θέμα, χωρίς να μου εμφανίζει πάνω κουμπί για "αφαίρεση παρακολούθησης".

Πώς μπορώ να απενεργοποιήσω την παρακολούθηση, για να μη λαμβάνω email κάθε φορά που κάποιος γράφει ότι θα έρθει στην πίττα;
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Καλημέρα,
Λαμβάνω email κάθε φορά που κάποιος απαντάει σε αυτό το θέμα, χωρίς να μου εμφανίζει πάνω κουμπί για "αφαίρεση παρακολούθησης".

Πώς μπορώ να απενεργοποιήσω την παρακολούθηση, για να μη λαμβάνω email κάθε φορά που κάποιος γράφει ότι θα έρθει στην πίττα;
εδω πανω στην κορυφη
3A6C7CB3-0A09-4ED3-AB4E-BDE89371BF85.jpeg
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.811
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Δεν εμφανίζεται σε εμένα αυτό το "κουμπάκι"
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.077
Likes
2.492
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Δεν εμφανίζεται σε εμένα αυτό το "κουμπάκι"
Δες μήπως το κάνεις από το προφίλ σου στην "επεξεργασία επιλογών". Θα είναι γενική όμως η ρύθμιση όχι μόνο για το συγκεκριμένο θέμα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom