Κοπή πίτας Θεσσαλονίκη 2023

Πότε θέλετε να κόψουμε την πίτα στη Θεσσαλονική?


  • Total voters
    35

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Όταν το Alzheimer σου κτυπά την πόρτα...

...ετοιμάζεσαι άρον-άρον για την συνάντηση, τρέχεις με την ψυχή στο στόμα για να προλάβεις να είσαι εκεί με λιγότερο από 2 ώρες καθυστέρηση και όταν φτάνεις διαπιστώνεις ότι έχεις πάει... 22 ώρες νωρίτερα!

(ελπίζω αύριο να θυμηθώ πού είναι η συνάντηση...)
 

vikara

Member
Μηνύματα
474
Likes
3.967
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησί του Πάσχα
Δυστυχώς αγαπημένοι συμφορουμιτες δεν θα καταφέρω να είμαι το απόγευμα Θεσσαλονίκη για την συνάντηση, αν και το ήθελα πάρα πολύ! Να περάσετε τέλεια και περιμένουμε την φωτογραφική ανταπόκριση!!!
 

vicky_pl

Member
Μηνύματα
170
Likes
443
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
δυστυχώς όσο και αν προσπάθησα να τα χωρέσω όλα σήμερα βρίσκομαι ακόμα πολύ μακριά χιλιομετρικα από το meeting point.... δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ :(
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
Λαός πολύς, τραβελστορικος, πηγαδάκια ταξιδιοκρατουμενα, εντός κι εκτός του μαγαζιού
f97f3041ee5563ef1886571cf885f847_-1.jpg 4044f21dea82a504b27f6fa585ebeccf_-1.jpg
 

Attachments

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
Έγιναν και εκδρομικες ζυμώσεις για την επόμενη τραβελστορική εκδρομή.
Η ιδέα που έπεσε στο τραπέζι της συζήτησης ήταν το νέο αρχαιολογικό μουσείο των Αιγών με ξεναγό, φυσικά ποιον άλλον, τον κ. Κωνσταντίνο Σφήκα 😉😎
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Περάσαμε υπέροχα. Η συμμετοχή ήταν πέραν κάθε προσδοκίας.
Ευχαριστούμε πολύ την @Ivana για την διοργάνωση και τα υπέροχα δώρα αλλά και τον @Dr Snoopy για την πανέμορφη τούρτα.
Εύχομαι να βρισκόμαστε συχνότερα.
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ονειρεμένο Ταξίδι
μαυρικιος
Τι όμορφα που ξαναβρέθηκαμε μετά από τόσο καιρό!! Ευχαριστούμε θερμά την πάντα δραστήρια και αγαπημενη @Ivana για την οργάνωση και τον @Dr Snoopy για την πολύ ωραία βασιλόπιτα !! Το 1 από τα 6 φλουριά ( 6!!! ωωω!!!) της πίτας το κέρδισα εγώ και σας ευχαριστώ πολύ. Με το καλό να οργανώσουμε την εκδρομή που έπεσε ως πρόταση. Χάρηκα πολύ που σας ξαναείδα όλους!!
 

zoi

Member
Μηνύματα
146
Likes
312
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντού
Να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου την @Ivana για την πολύ ωραία διοργάνωση,
τον @Dr Snoopy για την υπέροχη βασιλόπιτα και τον press attache μας:) @thanosth για τις όμορφες φωτογραφίες.

Χάρηκα πολύ που είδα παλιούς γνωστούς συμφορουμίτες, αλλά και που γνώρισα νέες στην παρέα μας ταξιδιάρες ψυχές
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.668
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom