Κοπή πίτας στην Πάτρα

ILIA

Member
Μηνύματα
42
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Κυριακή μεσημέρι λίγο δύσκολα, καθότι υπάρχουν υποχρεώσεις,για Σάββατο ή Κυριακή βραδυ δεν γίνεται?
Βρε καλώς τον Λεωνίδα! Καιρό έχουμε να σε δούμε.
Λοιπόν, προσωπικά δεν έχω πρόβλημα να το αλλάξουμε για Σαββατο βράδυ,
αν δεν έχουν αντίρρηση και οι υπόλοιποι συμμετέχοντες.
Ίσως μπορούμε να είμαστε λίγο ευέλικτοι, μια και είμαστε μικρή παρέα, αλλά...καλή!!:D

Συμφωνείτε για συνάντηση στο εστιατόριο Ναύτοικο του Ρίου Πατρών στις 9 το βράδυ του Σαββάτου 28/1/2012?
Και παρακαλώ να δηλώσει ο καθένας αριθμό ατόμων.
 

fou

Member
Μηνύματα
79
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυνησία
Εγώ μέσα και για Σάββατο βράδυ (άτομα 2), να δούμε και τον Λεωνίδα. Α, και κομμάτια στα παιδιά οπωσδήποτε.
 

maria s.

Member
Μηνύματα
29
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ό,τι κάτσει
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ό,τι κάτσει
Οκ για Σάββατο, ένα άτομο εγώ.
Το εστιατόριο αυτό είναι στο Ακταίο; (κάπου εκεί μου το έβγαζε το google)
 
Μηνύματα
108
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Βουκουρέστι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Ενα( 1) άτομο και εγώ για Σάββατο βράδυ.
 

STAV

Member
Μηνύματα
235
Likes
907
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΓΓΟΛΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Δ.ΑΦΡΙΚΗ
δύο άτομα και από εμάς
 

danev

Member
Μηνύματα
518
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Evia pass!
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Τι έγινε? Κανείς δεν θα μας ενημερώσει αν ειχε επιτυχία? :clap:
 

maria s.

Member
Μηνύματα
29
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ό,τι κάτσει
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ό,τι κάτσει
Λοιπόν... μαζευτήκαμε 8 άτομα, καλά φάγαμε, καλά ήπιαμε, καλά καπνίσαμε (οι 5 από τους 8), μιλήσαμε για ταξίδια (προηγούμενα και μελλοντικά) και στο τέλος κόψαμε την πίτα, ξεκινώντας με το κομμάτι του Χριστού, του Βούδα, του Αλλάχ, της θεάς Κάλι και ό,τι άλλο θυμόταν ο καθένας. :lol:
Εμένα πάντως με φρίκαραν οι περισσότεροι με τις συμβουλές τους για το επόμενο ταξίδι μου στην Ινδία, περισσότερο απ' όσο είχα φρικάρει διαβάζοντας όλες τις ταξιδιωτικές ιστορίες της Ινδίας... :bleh:
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
126
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
Για πες λεπτομέρειες Μαρια!!Μιας και το δικό μου επόμενο ταξίδι ενδεχομένως να ειναι στην Ινδία!!

Ήθελα να έρθω στο κοπή αλλα δυστυχώς λόγω υποχρεόσεων δεν τα κατάφερα..!
 

STAV

Member
Μηνύματα
235
Likes
907
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΓΓΟΛΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Δ.ΑΦΡΙΚΗ
αχ αχ το φλουρί έπεσε σε απούσα , το δώρο -αεροπορικό εισητήριο εις Περού δεν το δέχτηκε γιατί παθαίνει ναυτία στο αεροπλάνο- Ελένη που είσαι;;; Κέρδισες το φλουρί!!!!!!
 

maria s.

Member
Μηνύματα
29
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ό,τι κάτσει
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ό,τι κάτσει
Ανατριχιαστικές λεπτομέρειες για Ινδία:
Μου είπαν να πάω να κάνω εμβόλια ελονοσίας, τύφου, χολέρας, κίτρινου πυρετού, κόκκινου πυρετού, πράσινου πυρετού και γενικά για πυρετούς διαφόρων αποχρώσεων!!! :shock:
Επίσης να έχω μαζί μου μια βαλίτσα με φάρμακα και βιταμίνες, μια βαλίτσα με τυποποιημένα τρόφιμα και μια βαλίτσα με νερά!!! :shock:
Να αγοράσω πολλές συσκευασίες με πάνες βρακάκια για να μην εκθέτω δημόσια τον πισινό μου, όπως κάνουν οι Ινδοί!!! :shock:
Να τρώω σαν κτήνος όσο είμαι στην Ελλάδα, γιατί στην Ινδία θα χάσω κανά δεκάκιλο!!! :shock:
Να πάρω σακουλάκια που να τα φοράω στα πόδια μου, γιατί όποιος στην Ινδία περπατεί, λάσπες και σκατά πατεί!!! :shock:
Καλού κακού, ας κάνω και τη διαθήκη μου!!! (δεν έχω και τίποτα...)

Γενικά ήμασταν μια ωραία ατμόσφαιρα!!! :lol:

Πέρα από το χαβαλέ, αν ενδιαφέρεσαι για Ινδία, πήγαινε στην αναζήτηση του φόρουμ και ψάξε τις ταξιδιωτικές ιστορίες για Ινδία!
Εγώ θα ταξιδέψω 8-18 Μαρτίου, οπότε επιστρέφοντας θα γράψω την ιστορία μου, αν ζω ακόμα!!! :bleh:
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
126
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
Νομίζω τις εχω διαβάσει όλες...Εντάξει κάποια θα έχει ξεφύγει...Αλλα έχουμε ακόμα καιρό!!Τουλάχιστον εγώ,γιατί εσύ το εχεις ηδη προγραμματίσει...!Θα περιμένω και την δική σου λοιπόν!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.541
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom