Κοπή πίτας 2018 στη Θεσσαλονίκη με ξενάγηση

Ψηφοφορία για κοπή πίτας 2018 στη Θεσσαλονική και δήλωση συμμετοχής για ξενάγηση ( προαιρετικά)


  • Total voters
    26
  • Poll closed .

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Σε περιπτωση μικρης καθυστερησεις μπορει καποιος να σας βρει στην διαρκεια της ξεναγησης?
Πόσο μικρής; Να τηρήσουμε το "κλασσικό" ελληνικό ελαστικό 15-λεπτο;
Αν δεν είμαστε εκεί, θα είμαστε λίγο πιο ψηλά, στη Ροτόντα.
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
Πόσο μικρής; Να τηρήσουμε το "κλασσικό" ελληνικό ελαστικό 15-λεπτο;
Αν δεν είμαστε εκεί, θα είμαστε λίγο πιο ψηλά, στη Ροτόντα.
ξερω γω ποσο μπορει να διαρκει η καθυστερηση σαββατο πρωι λογο υπνου? :haha::haha::haha::haha:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
ξερω γω ποσο μπορει να διαρκει η καθυστερηση σαββατο πρωι λογο υπνου? :haha::haha::haha::haha:
Εσύ δεν είπες ότι θα έλθεις με πρωινή πτήση; Νόμιζα ότι θα ερχόσουν με Ράιαν και θα είχες να παραλάβεις χειραποσκευή... :bleh:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.951
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
ξερω γω ποσο μπορει να διαρκει η καθυστερηση σαββατο πρωι λογο υπνου? :haha::haha::haha::haha:
Μόνο καθυστέρηση λόγω μπουγάτσας δικαιολογείται. Να βάλεις ξυπνητήρι :)
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ε δεν θέλω να γίνω γκαντέμης αλλά ελπίζω να προβλέψατε την όποια καθυστέρηση άφιξης λόγω των γνωστών έργων στο αεροδρόμιο και φυσικά τα θέματα με την ομίχλη.
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
Εσύ δεν είπες ότι θα έλθεις με πρωινή πτήση; Νόμιζα ότι θα ερχόσουν με Ράιαν και θα είχες να παραλάβεις χειραποσκευή... :bleh:
ερχομαι με την τελευταια της παρασκευης με Aegean :p ...εχω ακουσει και για καλη νυχτερινη ζωη η Θεσσαλονικη...:twisted:

Μόνο καθυστέρηση λόγω μπουγάτσας δικαιολογείται. Να βάλεις ξυπνητήρι :)
Το προβλημα ειναι οτι θελω να πειστω ποιο μαγαζι εχει την καλυτερη...οποτε μπορει να αργησω λιγο με τοσες δοκιμες :haha::haha::haha:

Ε δεν θέλω να γίνω γκαντέμης αλλά ελπίζω να προβλέψατε την όποια καθυστέρηση άφιξης λόγω των γνωστών έργων στο αεροδρόμιο και φυσικά τα θέματα με την ομίχλη.
ουπς.. :shock:
 
Last edited by a moderator:

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Το προβλημα ειναι οτι θελω να πειστω ποιο μαγαζι εχει την καλυτερη...οποτε μπορει να αργησω λιγο με τοσες δοκιμες :haha::haha::haha:
Την καλύτερη την είχε η "Δωδώνη". Δυστυχώς, έκλεισε. Στο κέντρο της πόλης πολλά μαγαζιά είναι δημοφιλή και φιγουράρουν σε διάφορες λίστες αλλά αν εξαιρέσεις την "Κοζάνη" που - κατά τη γνώμη μου - διατηρεί μια ποιότητα, οι καλές μπουγάτσες βρίσκονται εκτός κέντρου και - τι περίεργο; - είναι όλες χειροποίητες και όχι βιομηχανικά κατεψυγμένα κατασκευάσματα.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ε δεν θέλω να γίνω γκαντέμης αλλά ελπίζω να προβλέψατε την όποια καθυστέρηση άφιξης λόγω των γνωστών έργων στο αεροδρόμιο και φυσικά τα θέματα με την ομίχλη.
Εσύ τα λες αυτά από τη ζήλεια σου, που δεν θα είσαι εδώ για να κερδίσεις το φλουρί και να πάρεις τα μίλια! :bleh:
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
Την καλύτερη την είχε η "Δωδώνη". Δυστυχώς, έκλεισε. Στο κέντρο της πόλης πολλά μαγαζιά είναι δημοφιλή και φιγουράρουν σε διάφορες λίστες αλλά αν εξαιρέσεις την "Κοζάνη" που - κατά τη γνώμη μου - διατηρεί μια ποιότητα, οι καλές μπουγάτσες βρίσκονται εκτός κέντρου και - τι περίεργο; - είναι όλες χειροποίητες και όχι βιομηχανικά κατεψυγμένα κατασκευάσματα.
Δηλαδη τωρα δεν εχω πλεον δικαιολογια για να σκασιαρχειο και πρωινο υπνο ε? :haha::haha::haha::haha:
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.189
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom