Κοπή πίτας 2018 στη Θεσσαλονίκη με ξενάγηση

Ψηφοφορία για κοπή πίτας 2018 στη Θεσσαλονική και δήλωση συμμετοχής για ξενάγηση ( προαιρετικά)


  • Total voters
    26
  • Poll closed .

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
μαυρικιος
@koker Να πατήσεις το κουμπάκια για 27/1!
(Τότε έχει φθηνά εισιτήρια για να έρθουμε κι εμείς από το Νότο)
Οκ...λοιπόν επειδή σας σκέφτομαι και σας του νότου πατάω το 27/1...
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.138
Likes
20.417
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Σας βάλαμε και κουμπάκια. Μήπως θέλετε και κουμπότρυπες; :haha:
Φυσικά και θέλω κουμπάκια!!! Ας έχει και κουμπότρυπες, δεν με χαλάει :bleh:

Λοιπόν, στο θέμα μας! Επειδή θα φροντίσω να έχω ελεύθερα όλα τα σ/κ που αφορούν τις ημερομηνίες που "έπεσαν" στο τραπέζι, γιατί θέλω να παρευρεθώ στη κοπή της πίτας (θα φάμε πίτα ε;;; Να πιούμε και τίποτα για το καλό του χρόνου!!! Μη την βγάλουμε ξεροσφύρι...:rolleyes:), δεν ψηφίζω Σάββατο 20/01 και ψηφίζω φυσικά 27/01, για να μπορέσουν να έρθουν και οι φίλοι μας που είναι εκτός Θεσσαλονίκης :) Τους θέλουμε όλους!!!!
Με τη Κυριακή έχω ένα δίλημμα......να το πατήσω ή να μην το πατήσω ρε παιδιά;;;...

@babaduma είδες, δεν θα πατήσω όλα τα κουμπάκια :D

Όσον αφορά την ξενάγηση θα ήθελα ένα θέμα όπως "Μυστικά της Θεσσαλονίκης". Δεν έχω καμία αμφιβολία, ότι ο καλός μας ξεναγός θα ξετρυπώσει πολλά!!! Ο κ. Σφήκας είναι εγγύηση.-
 
Last edited:

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
νομίζω ότι όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος είναι ευκαιρία να συναντήσω παλιούς και να γνωρίσω νέους φίλους, μέλη του φόρουμ. πιστεύω ότι δεν θα έχω πρόβλημα όποτε και αν γίνει η εκδήλωση.
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Θα προτιμούσα Σάββατο και μεσημεριανές ώρες χωρίς ξενάγηση γιατί υπάρχει μεγάλη περίπτωση να δουλεύω τις πρωινές ώρες
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ψήφισα και εγώ για 20 και 27 Ιανουαρίου, με μια προτίμηση για τις 20 όμως γιατί λόγω γενεθλίων ψάχνομαι και ίσως λείπω στις 27. Παρέα απ' ότι βλέπω σίγουρα θα βρω για να ανέβω και χαίρομαι πολύ! Εύχομαι να τα καταφέρω!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.857
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO

Επιπροσθέτως, όσοι ενδιαφέρεστε για την ξενάγηση, μπορείτε να γράψετε δυό γραμμούλες για το τι/πού θα θέλατε να δείτε/ξεναγηθείτε. Οι προτάσεις μας θα τεθούν υπόψη του ξεναγού ο οποίος - ανάλογα με το χρόνο που θα έχουμε και του χρόνου που απαιτείται - θα προσπαθήσει να φτιάξει ένα πρόγραμμα ευέλικτο και όσο γίνεται πιο κοντά στις επιθυμίες μας.

!
Όσον αφορά την ξενάγηση θα ήθελα ένα θέμα όπως "Μυστικά της Θεσσαλονίκης". Δεν έχω καμία αμφιβολία, ότι ο καλός μας ξεναγός θα ξετρυπώσει πολλά!!! Ο κ. Σφήκας είναι εγγύηση.-
Ωραίος τίτλος για ξενάγηση με Κ. Σφήκα, τα μυστικά της Θεσσαλονίκης. θα ειναι φαντάζομαι και αποκλειστική ξενάγηση με τετοια θεματολογία για τα μέλη του τραβελστορις!

Κατι αλλο που θα με ενδιέφερε ειναι και μια ξενάγηση στα τοπ 10 η τοπ 5 μνημεία Ουνέσκο της Θεσσαλονίκης ! Αναλογα με τον διαθέσιμο χρόνο για ξενάγηση.

Σε οτι αφορά τις ημερομηνίες τις ψηφισα ολες μιας και τέτοιο ιβέντ απλα δεν χάνεται,
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Κατι αλλο που θα με ενδιέφερε ειναι και μια ξενάγηση στα τοπ 10 η τοπ 5 μνημεία Ουνέσκο της Θεσσαλονίκης ! Αναλογα με τον διαθέσιμο χρόνο για ξενάγηση.
Έχει 10+ μνημεία Ουνέσκο η Θεσσαλονική? Ομολογώ ότι δεν το ήξερα. :shock:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.857
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO

merkourios

Member
Μηνύματα
67
Likes
478
Επόμενο Ταξίδι
;
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Σαμπως και ποιος το ξέρει; Ελάχιστοι!
Ντρέπομαι που το λέω, αλλά την εκκλησία των δώδεκα Αποστόλων την ανακάλυψα πριν κανα δυό χρόνια έξ’αιτίας μιας ...ταβέρνας! Ευτυχώς, στο βιντεάκι ο κ. Σφήκας λέει ότι πολλοί Θεσσαλονικείς δεν την γνωρίζουν!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.248
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom