Κοπή πίτας 2018 στη Θεσσαλονίκη με ξενάγηση

Ψηφοφορία για κοπή πίτας 2018 στη Θεσσαλονική και δήλωση συμμετοχής για ξενάγηση ( προαιρετικά)


  • Total voters
    26
  • Poll closed .
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Με χαρά δηλώνω ότι θα συμμετέχουμε πιθανότατα και οι τρεις μας στην κοπή της πίτας, όπως και στην ξενάγηση! Όλες οι ημερομηνίες θεωρητικά μας βολεύουν, αν και θα δυσκολευτούμε το Σάββατο 20 του μήνα. Απο εμάς, δύο συν τον τριών μηνών μπόμπιρά μας, έχετε το ΟΚ να κανονίσετε οτιδήποτε. :)
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Με χαρά δηλώνω ότι θα συμμετέχουμε πιθανότατα και οι τρεις μας στην κοπή της πίτας, όπως και στην ξενάγηση! Όλες οι ημερομηνίες θεωρητικά μας βολεύουν, αν και θα δυσκολευτούμε το Σάββατο 20 του μήνα. Απο εμάς, δύο συν τον τριών μηνών μπόμπιρά μας, έχετε το ΟΚ να κανονίσετε οτιδήποτε. :)
Υ.Γ.: Ελπίζω η συνάντηση να είναι σε χώρο καθαρό από κάπνισμα, ειδάλλως θα περιοριστούμε στην ξενάγηση μόνο.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Θα προσπαθήσω για την πίτα,δε θα μπορέσω ΚΑΙ ξενάγηση. Και για να με έχετε 100% κοντά σας είχα προτείνει και στην εκδρομή η κοπή της πίτας να γίνει σε μια από τις καφετέριες του ΟΝΕ Σαλόνικα,
*είναι μη καπνιστών* και ως εορτάζουσα στις 20/1, θα ήθελα να κερδίσω το φλουρί :) Ολα κι ολα!
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Φ
Όσον αφορά την ξενάγηση θα ήθελα ένα θέμα όπως "Μυστικά της Θεσσαλονίκης". -
Υπέροχη ιδέα!!!!

Δεν μπορώ να σκεφτώ κάποια καλύτερη, αφού τις έχω παρακολουθήσει σχεδόν όλες τις ξεναγήσεις της Θεσσαλονίκης με τον Κώστα ή τις φίλες του. Όπου και να μας πάει, μια χαρά θα είναι.

Όσο για τις ημερομηνίες, δεν έχω πρόβλημα με καμία.
 

Giwrgos10

Member
Μηνύματα
219
Likes
926
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Κάτι ΜΗ τουριστικό
Σάββατο μόνο μετά τις 4 μπορούμε. Κυριακή μια χαρά. Ψήφισα 14/1
 

zoi

Member
Μηνύματα
146
Likes
312
Ταξίδι-Όνειρο
παντού
Εγώ μπορώ όλες τις ημερομηνίες και πάτησα όλα τα κουμπάκια :xalara:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.731
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Δεν σας προλαβαίνω!
Δεν ψηφίζω αφού αποδείχτηκε ότι μου προκύπτουν πράγματα μέχρι τελευταία στιγμή. Αν όμως μπορέσω θα έρθω όποτε και να το κανονίσετε!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.955
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Μου προέκυψε και κάτι άλλο, οπότε έκλεισα εισιτήρια και θα είμαι στη Θεσσαλονίκη το ΠΣΚ 26-28/1. Οπότε και η ψήφος μου εκεί...
 

Thalassa25

Member
Μηνύματα
7
Likes
16
Εάν κανονιστεί για 14 ή 20(που δεν το βλεπω :) ) θα μπορεσω ν ανέβω κι εγω.θα ήθελα να σας γνωρίσω και να έχω 1αφορμή να ερθω ξανα στην αγαπημένη μου Θεσσαλονίκη.Η αλήθεια ειναι οτι εχει εναν συνδυασμό ρωμαϊκών, βυζαντινών και οθωμανικών μνημείων που σε ξετρελαινει.Πολλές εκκλησιες μοναδικής ομορφιας και ιστοριας,πιστός ή μη τις θαυμαζεις.Με ειχαν εντυπωσιασει πολύ η Αγία Σοφία,το τζαμι Αλατζα Ιμαρέτ και η Ροτοντα,για μένα η ωραιοτερη εικόνα από τη Θεσσαλονίκη,θυμαμαι πάντα πώς χτυπησε η καρδιά μου μόλις βρέθηκα μεσα..Mια απογοητευση βέβαια που βρήκαμε ολα τα λουτρά (βυζαντινά κ οθωμανικά)κλειστά για περιήγηση.για ξεναγηση λοιπόν και ας πήγα θα ξαναπηγαινα ευχαριστως σε ολα τα παραπανω και τα υπολοιπα πιο γνωστα,κ προφανως στο κέντρο και πιο μακρια θα υπαρχουν πολλα σημεία ομορφα που δεν ξερουμε ή δεν έχουμε προλάβει να παμε κι αξίζουν
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Είστε καταπληκτικοί οι Βόρειοι και μπράβο που συνεχίζετε!
Μακάρι να μπορέσω να έρθω πάλι - αν και λίγο δύσκολο...
 

LIK

Member
Μηνύματα
101
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
ΝΟΤΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ
Έκλεισα .....τα αεροπορικά ελπίζω κοπή πίτας και ξενάγηση να γίνουν 27/1
Παρ 26 Ιαν 2018 · 11:25 - 12:25
Κυρ 28 Ιαν 2018 · 20:05 - 21:05
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.380
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom