Κοπή πίτας 2018 στη Θεσσαλονίκη με ξενάγηση

Ψηφοφορία για κοπή πίτας 2018 στη Θεσσαλονική και δήλωση συμμετοχής για ξενάγηση ( προαιρετικά)


  • Total voters
    26
  • Poll closed .

mariath

Member
Μηνύματα
2.208
Likes
5.674
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
Περάσαμε υπέροχα, είδαμε φίλους, γνωρίσαμε νέους φίλους, ξεναγηθήκαμε από τον κύριο Σφήκα και φάγαμε και την βασιλόπιτα... Ευχαριστούμε τον @Defkalion για την προσφορά της πίτας και φυσικά τον @babaduma και την @Bahari για την εξαιρετική οργάνωση για μια ακόμη φορά.
Η μικρή Δανάη κέρδισε και το φλουρί και υποσχόμαστε ότι θα κάνουμε ό,τι μπορούμε οικογενειακώς ώστε το φλουρί να πέσει στα παγωμένα νερά της Νορβηγίας και να τηρήσουμε το έθιμο. Ευχαριστούμε και όλους εσάς για την ευγενική προσφορά των μιλίων σας!
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.083
Likes
1.644
Ονειρεμένο Ταξίδι
Η γη ολάκερη!
Μόλις επέστρεψα στη βάση μου. Σας ευχαριστώ πολύ για τη θερμή υποδοχή και φιλοξενία στην πόλη σας. Χάρηκα πολύ που σας είδα και ανυπομονώ να τα ξαναπούμε!
@babaduma και @Bahari είστε υπέροχοι :)
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ονειρεμένο Ταξίδι
μαυρικιος
Υπέροχη μέρα !!Ξεκίνησε πολύ ωραία με την μαγική ξενάγηση του κου Σφήκα και συνεχίστηκε σ΄εναν πολύ όμορφο χώρο (στα συν του το ευγενέστατο προσωπικό -να τα λέμε αυτά) με την κοπή της πίτας -ευχαριστούμε πολύ @Defkalion - και όλα αυτά με την άψογη οργάνωση και συντονισμό των @babaduma & @Bahari .Σας ευχαριστούμε για άλλη μιά φορά για τον χρόνο και τον κόπο που ξοδεύετε για να μας οργανώνετε.
Να μαστε καλά να ανταμώνουμε !!!
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.447
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ονειρεμένο Ταξίδι
περου
Σας ευχαριστώ κι εγώ με τη σειρά μου για την υπέροχη μέρα!! Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα επιτέλους κι από κοντά.. Ήταν πολύ όμορφο να βλέπεις τελικά ποιος "κρύβεται" πίσω από κάθε nickname.
Να ευχαριστήσω επίσης τον @Defkalion για τη χορηγία της πίτας και φυσικά τον @babaduma και @Bahari για την απίστευτη οργάνωση!!

Αν και την επόμενη φορά θα πρέπει να βάλετε και κάποιον σεκιουριτα στην έξοδο να μας ελέγχει όλους έναν έναν μήπως και ξεχάσαμε κάτι!!!!
Μήπως λέω....:haha::haha::haha::haha:
Καλή αντάμωση ξανά σε νέες περιπέτειες!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
Σχεδόν συνεπείς στο ραντεβού το πρωινό,
για ξενάγηση σε top μνημεία με τον κορυφαίο ξεναγό,
στον Κ. Σφήκα αξίζουν μπράβο και ένα μεγάλο ευχαριστώ,
Μετά πήγαμε σε μαγαζί ωραίο και στο άκαπνο αυστηρό,
Να κόψουμε την πίτα μας, με χορηγό μακρυνό,
Ευχαριστούμε Defkalion που βοηθάς στο έξοδο αυτό,
Ευχαριστούμε και τα μέλη, από κοντά κ μακρυά που μας τίμησαν με την παρουσία τους στο ιβεντ αυτό,
Και τέλος τα μπράβο τα εύγε και τα ευχαριστω,
στο δίδυμο το γνωστό, για το άρτια οργανωμένο σκηνικό,
Babaduma και Bahari, ότι άλλο και να γράψω θα είναι λίγο για το έργο σας το πάρα πολύ καλό!
 

Attachments

Last edited:

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.116
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Έκανες κοπάνα σήμερα ή δεν σε ψάξαμε καλά;
Εγώ κοπάνα; Ποτέ! :) Μ' αρέσει που ρωτούσα κιόλας τους άλλους αν ήρθες!!!

Είναι περιττό να σου πώ οτι είσαι τιμωρία μέχρι να επανορθώσεις! :p
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Λοιπόν.Ήμουν κι εγώ εκεί.Άσχετα αν δεν με πήρατε χαμπάρι. :):):)
Καλή φίλη τραβελοστορήτισα φρόντισε να μου στέλνει φωτογραφίες και βίντεο από την ξενάγηση
σε απευθείας μετάδοση .
Κανονικά θα πρέπει να στείλω την συμμετοχή μου για την ξενάγηση. :haha::haha:
27292587_1673538236036055_1356810229_n.jpg
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.116
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Εχθές ήταν μία πάρα πολύ όμορφη μέρα!!!!
Εκτός απο τις δικές μου ευχαριστίες, μεταφέρω και του αδερφού μου, ο οποίος αποκόμισε τις καλύτερες εντυπώσεις για το όλο event, τους συμμετέχοντες σε αυτό, αλλά και για την ξενάγηση!!!
Χάρηκα που είδα ανθρώπους που έχω ήδη γνωρίσει, αλλά και που γνώρισα ακόμα περισσότερους!!! Ιδιαίτερη χαρά για τους μικρούς μας ταξιδιώτες και για την Δανάη που κέρδισε το φλουρί!!!
Αγαπητέ @Defkalion ευχαριστούμε πολύ για τις βασιλόπιτες, ήταν πολύ νόστιμες ( ναι ναι έφαγα δύο κομμάτια, ένα απο κάθε γεύση :D ), @babaduma και @Bahari περιμένω το επόμενο event-ξενάγηση!!! Δεν φταίω εγώ που εσείς με καλομαθαίνετε :p
Και τέλος να ευχαριστήσω για άλλη μία φορά τον Κο Κώστα που ήταν μαζί μας και μας πρόσφερε τις γνώσεις του και την παρέα του!!!

Είναι ποτέ δυνατόν να βάλω εσένα τιμωρία;;; :)
 
Last edited by a moderator:

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ονειρεμένο Ταξίδι
μαυρικιος
Παρέλειψα επίσης να ευχαριστήσω και τον @thanosth για την πλήρη φωτογραφική και βιντεογραφική κάλυψη που μας παρέχει σε κάθε event του forum. :)
Νομίζω ότι έχει 'χριστεί" ήδη ο επίσημος φωτογράφος του North Greece Travelstories Team !!! :photographer:
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Εχθές ήταν μία πάρα πολύ όμορφη μέρα!!!!
Εκτός απο τις δικές μου ευχαριστίες, μεταφέρω και του αδερφού μου, ο οποίος αποκόμισε τις καλύτερες εντυπώσεις για το όλο event, τους συμμετέχοντες σε αυτό, αλλά και για την ξενάγηση!!!
Χάρηκα που είδα ανθρώπους που έχω ήδη γνωρίσει, αλλά και που γνώρισα ακόμα περισσότερους!!! Ιδιαίτερη χαρά για τους μικρούς μας ταξιδιώτες και για την Δανάη που κέρδισε το φλουρί!!!
Αγαπητέ @Defkalion ευχαριστούμε πολύ για τις βασιλόπιτες, ήταν πολύ νόστιμες ( ναι ναι έφαγα δύο κομμάτια, ένα απο κάθε γεύση :D ), @babaduma και @Bahari περιμένω το επόμενο event-ξενάγηση!!! Δεν φταίω εγώ που εσείς με καλομαθαίνετε :p
Και τέλος να ευχαριστήσω για άλλη μία φορά τον Κο Κώστα που ήταν μαζί μας και μας πρόσφερε τις γνώσεις του και την παρέα του!!!


Είναι ποτέ δυνατόν να βάλω εσένα τιμωρία;;; :)
Παρέλειψα επίσης να ευχαριστήσω και τον @thanosth για την πλήρη φωτογραφική και βιντεογραφική κάλυψη που μας παρέχει σε κάθε event του forum. :)
Νομίζω ότι έχει 'χριστεί" ήδη ο επίσημος φωτογράφος του North Greece Travelstories Team !!! :photographer:
Παρέλειψα επίσης να ευχαριστήσω και τον @thanosth για την πλήρη φωτογραφική και βιντεογραφική κάλυψη που μας παρέχει σε κάθε event του forum. :)
Νομίζω ότι έχει 'χριστεί" ήδη ο επίσημος φωτογράφος του North Greece Travelstories Team !!! :photographer:
Εχθές ήταν μία πάρα πολύ όμορφη μέρα!!!!
Εκτός απο τις δικές μου ευχαριστίες, μεταφέρω και του αδερφού μου, ο οποίος αποκόμισε τις καλύτερες εντυπώσεις για το όλο event, τους συμμετέχοντες σε αυτό, αλλά και για την ξενάγηση!!!
Χάρηκα που είδα ανθρώπους που έχω ήδη γνωρίσει, αλλά και που γνώρισα ακόμα περισσότερους!!! Ιδιαίτερη χαρά για τους μικρούς μας ταξιδιώτες και για την Δανάη που κέρδισε το φλουρί!!!
Αγαπητέ @Defkalion ευχαριστούμε πολύ για τις βασιλόπιτες, ήταν πολύ νόστιμες ( ναι ναι έφαγα δύο κομμάτια, ένα απο κάθε γεύση :D ), @babaduma και @Bahari περιμένω το επόμενο event-ξενάγηση!!! Δεν φταίω εγώ που εσείς με καλομαθαίνετε :p
Και τέλος να ευχαριστήσω για άλλη μία φορά τον Κο Κώστα που ήταν μαζί μας και μας πρόσφερε τις γνώσεις του και την παρέα του!!!


Είναι ποτέ δυνατόν να βάλω εσένα τιμωρία;;; :)
Παιδιά είδα ότι περάσατε τέλεια και πραγματικά... ζήλεψα φρικτά (με την καλή έννοια χαχαχα). Θα συμφωνήσω λοιπόν με τη @Sassenach77 : @babaduma & @Bahari περιμένουμε εναγωνίως το νέο project!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.666
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom