Κοπή πίτας 2020 - Αθήνα

Πότε θέλετε να συναντηθούμε;


  • Total voters
    21
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Γενικά 28/2 δεν είναι η καλύτερη επιλογή λόγω του τριήμερου της Κ. Δευτέρας. Όχι μόνο εσύ αλλά και πολλά μέλη θα λείπουν.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Κατέληξα μόλις σήμερα με τον υπεύθυνο του Μύρτιλου οτι δεν έχει καμία διαθεσιμότητα για Φεβρουάριο, εκτός από 28/2, όπως σας έχω ήδη ενημερώσει και οτι εχει μέσα στο Μάρτιο διαθέσιμες τις 13/3 και 20/3.

Προτείνω να αλλάξουμε τον τίτλο απο Κοπή πίτας σε σκέτο Συνάντηση και να την κάνουμε το Μάρτιο.
Βάζω λοιπόν σε ψηφοφορία τις ημερομηνίες του Μαρτίου, εκτός κι αν βρει και προτείνει κάποιος άλλο χώρο.

Επίσης, η συμφωνία με τον χώρο περιλαμβάνει την υποχρέωση να καταναλώσουμε ο καθένας μίνιμουμ 4€.

Αν η ψηφοφορία δείξει ότι δεν υπάρχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον, δεν θα γίνει η συνάντηση. Η ψηφοφορία θα μείνει ανοιχτή έως και τη Δευτέρα 27/1. Αν δεν έχετε πρόθεση να έρθετε, παρακαλώ μην ψηφίσετε.

.
 
Last edited:

underwater

Member
Μηνύματα
2.710
Likes
11.219
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Προσωπικά δεν έχω κανονίσει κάποιο ταξίδι κλπ για εκείνες τις ημερομηνίες, αλλά δεδομένου ότι μιλάμε για δύο μήνες μετά και υπάρχει και μια (δικαιολογημένη) παράκληση για δέσμευση, δε θα μπορέσω να δηλώσω, χωρίς όμως αυτό να σημαίνει ότι δεν θα παρευρεθώ αν εν τέλει λάβει χώρα η συνάντηση.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Προσωπικά δεν έχω κανονίσει κάποιο ταξίδι κλπ για εκείνες τις ημερομηνίες, αλλά δεδομένου ότι μιλάμε για δύο μήνες μετά και υπάρχει και μια (δικαιολογημένη) παράκληση για δέσμευση, δε θα μπορέσω να δηλώσω, χωρίς όμως αυτό να σημαίνει ότι δεν θα παρευρεθώ αν εν τέλει λάβει χώρα η συνάντηση.
Ε πρόθεση υπάρχει πάντως, οπότε...:)
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.673
Βάζω λοιπόν σε ψηφοφορία τις ημερομηνίες του Μαρτίου,
Υπάρχει μια μικρή πιθανότητα(μικρή) να είμαι τον Μάρτιο για καναδυό μέρες Αθήνα.
Αν το φέρει η τύχη,θα χαρώ να σας συναντήσω.Δεν θα ψηφίσω για να μην δεσμεύσω τα μέλη.
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.848
Δε υπάρχει άλλη εναλλακτική; Πολύ καλό το μυρτιλο αλλά αν υπάρχει άλλος χώρος είναι προτιμότερο να γίνει η συνάντηση Φεβρουάριο.
Στη συνάντηση με τον υπεύθυνο μιλήσατε για το αν υπάρχει διαθέσιμη Κυριακή τον Φεβρουάριο;
 

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.127
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ταξίδι-Όνειρο
Κιλιμάντζαρο
Και εγώ ήλπιζα να έρθω σε μία συνάντηση πριν μετακομίσω εξω, αλλά είναι δύσκολο για εμάς απο επαρχία.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.908
Δε υπάρχει άλλη εναλλακτική; Πολύ καλό το μυρτιλο αλλά αν υπάρχει άλλος χώρος είναι προτιμότερο να γίνει η συνάντηση Φεβρουάριο.
Στη συνάντηση με τον υπεύθυνο μιλήσατε για το αν υπάρχει διαθέσιμη Κυριακή τον Φεβρουάριο;
Αν γινει Κυριακη, ακομη και νωρις, ερχομαι κι εγω.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Υπάρχει μια μικρή πιθανότητα(μικρή) να είμαι τον Μάρτιο για καναδυό μέρες Αθήνα.
Αν το φέρει η τύχη,θα χαρώ να σας συναντήσω.Δεν θα ψηφίσω για να μην δεσμεύσω τα μέλη.
Μακάρι να γίνει η συνάντηση και να έρθεις και εσύ.
Δε υπάρχει άλλη εναλλακτική; Πολύ καλό το μυρτιλο αλλά αν υπάρχει άλλος χώρος είναι προτιμότερο να γίνει η συνάντηση Φεβρουάριο.
Στη συνάντηση με τον υπεύθυνο μιλήσατε για το αν υπάρχει διαθέσιμη Κυριακή τον Φεβρουάριο;
Πιστεύω ότι ήμουν σαφέστατη στο μήνυμά μου. Μπορείτε να προτείνετε ελεύθερα άλλο χώρο. Έχω ασχοληθεί ήδη περισσότερο από ότι μου επιτρέπει ο περιορισμένος χρόνος μου στην ανεύρεση χώρων, ημερομηνιών κτλ. Λυπάμαι άλλα δεν βρίσκω να προτείνω τίποτα άλλο, ούτε μπορώ να ασχοληθώ περισσότερο.

Αν το βαφτίζατε "κοπή αρνιού" και το βάζατε στις 27/3, σας υπογράφω από τώρα ότι θα μπορούσα να παρευρεθώ.
Ό,τι βλέπεις υπάρχει.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
:clap:Ψηφίστε για τη συνάντηση ή κάντε προτάσεις!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Βλέπω ότι οδεύουμε για ματαίωση της συνάντησης, από τη χαμηλή συμμετοχή στη ψηφοφορία. Ας ψηφίσουμε όμως μέχρι και αύριο, μπας και ...
Διαδώστε το παρακαλώ! :)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.747
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom