Κορνουάλη- πρώτη ύλη για όνειρα

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ονειρεμένο Ταξίδι
yeah, whatever...
Oops! ξέχασα κάτι πολύ σημαντικό για όσους ενδέχεται να κάνουν το ταξίδι τέτοια εποχή. Η Sennen Cove ήταν η μόνη που είχε μεγάλη ποσότητα μικρών μεδουσών. Πιθανολογώ ότι δεν ήταν οι επιθετικές γιατί το κατάλαβα ότι με συντροφεύανε μόνο όταν έβγαινα. Επίσης γονείς και πιτσιρίκια περπατούσαν αμέριμνα στην ακτή γνωρίζοντας την ύπαρξή τους.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
καλεσπύρο σ'ευχαριστούμε για όλα.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ονειρεμένο Ταξίδι
yeah, whatever...
Μάκη Αγγλία δεν είναι μόνο το Λονδίνο η Οξφόρδη και το Cambridge. αξίζει πολύ περισσότερο από το χρόνο σας. αυτό μάχομαι να αποδείξω
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
το ξέρω Σπύρο και γι'αυτό σε ευχαριστούμε πολύ για την προσπάθεια που κάνεις.και εμένα γενικά δεν με ενδιαφέρουν οι μεγαλουπόλεις αλλά περισσότερο η ύπαιθρος.
 

elinaa

Member
Μηνύματα
103
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλια-Ουαλία, Νορβηγια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λαπωνία, Καραιβική
Tον Αυγουστο θα παω Κορνουαλη για 3 βδομαδες εθελοντικα σε μια οικογενεια.. μακαρι να χα αμαξι να δω ολα αυτα..ο,τι δω θα ναι προσβασιμο με λεωφορειο..αρα φανταζομαι τιποτα...
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ονειρεμένο Ταξίδι
yeah, whatever...
άρα φαντάζομαι τα πάντα. είναι δαιμόνιοι οι Εγγλέζοι σε κάτι τέτοια. ψάξτο λίγο. Ψέμματα, το έχω ψάξει εγώ, ξέρω ότι σίγουρα υπάρχουν λεωφορεία από Plymouth προς Polperro. Αν δεν έχεις χρόνο, κάνε τουλάχιστον αυτό
 

elinaa

Member
Μηνύματα
103
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλια-Ουαλία, Νορβηγια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λαπωνία, Καραιβική
άρα φαντάζομαι τα πάντα. είναι δαιμόνιοι οι Εγγλέζοι σε κάτι τέτοια. ψάξτο λίγο. Ψέμματα, το έχω ψάξει εγώ, ξέρω ότι σίγουρα υπάρχουν λεωφορεία από Plymouth προς Polperro. Αν δεν έχεις χρόνο, κάνε τουλάχιστον αυτό
χρονο θα χω... το θεμα ειναι το μεταφορικο..αυτα τα ωραια κρυμμενα μερη..αν δν εχεις δικο σ μεταφορικο δυσκολο να τα βρεις δυστυχως
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom