Κοροναϊός - Ανταποκρίσεις από το εξωτερικό.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.691
Likes
50.585
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

turms

Member
Μηνύματα
2.076
Likes
2.841
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
εγω παντως εχω ΠΗΞΕΙ...
οφειλω βεβαια να πω οτι
1. η συζυγος εργαζεται απο το σπιτι...(help desk support κλπ) οποτε ενα 8ωρο ειναι απσχολημενη εκει
2. καθομαι ολη μερα με τα παιδια...αλλα μες το σπιτι...

ποσες φορες πια να ζωγραφιζεις, να παιξεις το ενα, το αλλο το παραλο...να τους διαβασεις κατι, να τους γαργαλησεις καπως....απο ενα σημειο κ μετα στερευω.....δεν εχω τι αλλο...μας σωζει ο κηπος...μου εκοψε κ παρηγειλα ενα φουσκωτο καστρο κ χοροπηδανε σχεδον ολη μερα εκει ωσπου να το βαρεθουνε...μετα???

κατα τα αλλα στην γερμανια εδω νοτια της Στουτγγαρδης δεν υπαρχει ψυχη στον δρομο...νεκρα....που κ που περναει κανενας πεζος βιαστικα αλλα κατα τα αλλα καμια σχεση...δεν ξερω με σουπερ μαρκετ τι παιζει....
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.716
Likes
7.792
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
εγω παντως εχω ΠΗΞΕΙ...
οφειλω βεβαια να πω οτι
1. η συζυγος εργαζεται απο το σπιτι...(help desk support κλπ) οποτε ενα 8ωρο ειναι απσχολημενη εκει
2. καθομαι ολη μερα με τα παιδια...αλλα μες το σπιτι...

ποσες φορες πια να ζωγραφιζεις, να παιξεις το ενα, το αλλο το παραλο...να τους διαβασεις κατι, να τους γαργαλησεις καπως....απο ενα σημειο κ μετα στερευω.....δεν εχω τι αλλο...μας σωζει ο κηπος...μου εκοψε κ παρηγειλα ενα φουσκωτο καστρο κ χοροπηδανε σχεδον ολη μερα εκει ωσπου να το βαρεθουνε...μετα???

κατα τα αλλα στην γερμανια εδω νοτια της Στουτγγαρδης δεν υπαρχει ψυχη στον δρομο...νεκρα....που κ που περναει κανενας πεζος βιαστικα αλλα κατα τα αλλα καμια σχεση...δεν ξερω με σουπερ μαρκετ τι παιζει....
Κανένα παζλ, κανένα επιτραπέζιο, ένα πρόσωπαζώαφυτάπράγματα τέλος πάντων;

Και το καραόκε θα ήταν μια καλή λύση με τραγούδια στον γιουτούμπη. Έχω ήδη κανονισμένο ένα skype καραόκε για την Παρασκευή το βράδυ, μετά τη δουλειά!
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Ραγδαίες οι αλλαγές εδώ στο ΗΒ... ανακοινώσαν το αυστηρότερο μέτρο, 3 εβδομάδες αποκλεισμό όλων με εξαιρέσεις για να ψωνίσεις κτλ.

https://assets.publishing.service.g...e_on_staying_at_home_and_away_from_others.pdf
Σήμερα που βγήκα (πριν βγει ο νέο μέτρο) ο κόσμος ήταν πολύ χαλαρός στην εφαρμογή των συμβουλευτικών μέτρων, με μικρές αποστάσεις στις ουρές, μεγάλες παρέες πιτσιρικάδων και πολλούς να αγνοούν τελείως τις οδηγίες για τα 2 μέτρα απόσταση. Βέβαια πολλοί άλλοι τα εφάρμοζαν, αλλα...
 
Last edited:

panpan

Member
Μηνύματα
6.881
Likes
26.797
Είτε από εκεί που δείχνει η φωτό είτε από το πληκτρολόγιο του κινητού.
View attachment 302551
Τώρα το ειδα το μήνυμα σου.Εκεί που έχεις το βελάκι εμένα δεν πατιετε.Με το γρανάζι μια δουλεύει μια όχι.Το πάμε στα κλασικά άνω κάτω τελεία και παρένθεση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.137
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom