Κουβεντούλα και συμβουλές γύρω από τα gps

mariaj

Member
Μηνύματα
319
Likes
414
Ταξίδι-Όνειρο
Bali
Καλησπέρα παιδιά. Θέλω μία βοήθεια γιατί είμαι λίγο άσχετη με το θέμα.. Έχω gps tom-tom και θέλω να ρωτήσω αν με καλύπτει μόνο για Ελλάδα.Δλδ άν για εξωτερικό χρειάζεται να αγοράσω και να περάσω άλλους χάρτες. Για Κροατία,Βοσνία και Μαυροβούνιο ενδιαφέρομαι, ευχαριστώ..
 

hamurabi

Member
Μηνύματα
246
Likes
13
Ρε παιδια ειμαι εξωτερικο και το χρειαζομαι το navigon κ το ρημαδι δε μουχει φωνητικη πλοηγηση.δεν ακουγεταιμτιποτα.πατησα εκει που λεει εξοδος φωνης και η σιγαση δ ε ν ειναι τικαρισμενη.
Τι να κανω? Καιγομαι
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.726
Likes
14.888
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
για δες αν έχει ένταση φωνής και μήπως αυτή είναι στο χαμηλότερο σημείο.
 

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
Καλησπέρα παιδιά. Θέλω μία βοήθεια γιατί είμαι λίγο άσχετη με το θέμα.. Έχω gps tom-tom και θέλω να ρωτήσω αν με καλύπτει μόνο για Ελλάδα.Δλδ άν για εξωτερικό χρειάζεται να αγοράσω και να περάσω άλλους χάρτες. Για Κροατία,Βοσνία και Μαυροβούνιο ενδιαφέρομαι, ευχαριστώ..

Connecting roads Albania, Bosnia and Herzegovina, Macedonia, Moldavia, Montenegro, Serbia, Belarus



https://www.tomtom.com/en_gb/shop/maps/#deviceSelected=19510&mapSelected=Europe
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Τελικα μουβγαζει ηχο,μονο ομως οταν φτανω σε προορισμοπουχω στα favorites σαν home,πουθενα αλλου..
Περιεργο...
σπασμενο τοχεις? μουχει συμβει στην 7.4.0 για android..
επανεγκατασταση...:roll:
 

hamurabi

Member
Μηνύματα
246
Likes
13
Α μια λεπτομερια που δεν ειπα...τοχω δοκιμασει μονο σε πλοηγηση σαν πεζος,οχι με οχημα. Μηπως για τους πεζους δεν παιζει φωνητικη πλοηγηση?
 

tzitzi sp

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
γλασκοβη
Ταξίδι-Όνειρο
μαλδιβες
γεια χαρα σε ολους. θα ηθελα να μαθω εαν για την αγγλια χρειαζομαι διαβατηριο ,δευτερον σχετικα με το κινητο τηλ.και το ιντερνετ για τις χρεωσεις και τριτο εχω ευρωμπανκ βιζα πιστωτικη θα ειμαι οκ;
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Α μια λεπτομερια που δεν ειπα...τοχω δοκιμασει μονο σε πλοηγηση σαν πεζος,οχι με οχημα. Μηπως για τους πεζους δεν παιζει φωνητικη πλοηγηση?
ο χρονος που θα χρειαζοσουν για να αλλαξεις την εν λογω ρυθμιση ,θα ηταν κλασμα αυτου που απαιτειται για να πληκτρολογησεις το ερωτημα και να περιμενεις την απαντηση..

αρα μας κοροιδευεις:cool:
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
μολις το περασα για Android,ειναι πολυ καλο προγραμμα,ευχρηστο.θα δοκιμασθει σε δυτικη Ελλαδα και θεσαλονικη στο τελος της εβδομαδος.εντυπωσεις και φωτο θα ακολουθησουν;)
ai46.tinypic.com_21998o4.png


ai46.tinypic.com_30hrf34.png
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
γεια χαρα σε ολους. θα ηθελα να μαθω εαν για την αγγλια χρειαζομαι διαβατηριο ,δευτερον σχετικα με το κινητο τηλ.και το ιντερνετ για τις χρεωσεις και τριτο εχω ευρωμπανκ βιζα πιστωτικη θα ειμαι οκ;
Είσαι σε λάθος θέμα,άς το μεταφέρουν οι διαχειριστές μαζί με την απάντηση μου.

Η ταυτότητα φθάνει.Επίσης και η eurobank visa σε καλύπτει.Για τις χρεώσεις κινητού κοίταξε το site της εταιρείας σου.Για internet αγοράζω κάρτα(dongle) απο την εταιρεία Three.co.uk.Οταν το έψαξα ήταν η πιο φθηνή.
 

hamurabi

Member
Μηνύματα
246
Likes
13
Παιδια καλησπερα.φευγω μεθαυριο για ιταλια,κομο κ ηθελα να ρωτησω το εξης.
ποιο GPS να προτιμησω για το αυτοκινητο που θα νοικιασω;
ΜLS ή garmin?

εχω μια δωροεπιταγη απο mediamarkt κ ελεγα να παρω απο κει ενα απτα δυο για το ταξιδι.
τι λετε;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.906
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom