Κούβα Κούβα

captain kouk

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σας! Ειμαι νεο μέλος και ενδιαφερομαι να μαθω πληροφοριες για Κούβα. Θα ηθελα να παω εκει για γαμηλιο ταξιδι.. και ψαχνω κατι διαφορετικο! Παρακαλω για οτιδηποτε μπορει να με βοηθησει!Καπως απογοητευτηκα απο τις εμπειριες μελων αλλα και παλι προτεινετε κατι γι ανα βοηθησετε την "κατασταση". Θα ηθελα να παω τελη Σεπτεμβρη.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Για Κουβα εχουν γραφει και ιστοριες και σχολια στο φορουμ.Τι εννοεις απογοητευση απο εμπειριες μελων ;
Συνηθως ολοι οσοι παμε (και ξαναπαμε ) στη Κουβα γυριζουμε ευχαριστημενοι.
Τι ακριβως βοηθεια ζητας ;
Γινε πιο σαφης στο τι ειδους πληροφοριες θελεις και εγω τουλαχιστον θα προσπαθησω να σε βοηθησω.
 

captain kouk

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Διαβασα τις ιστοριες καποιων μελων. Αλλοι περασαν καλα αλλοι ομως οχι.Εμενα με ενδιαφερει να μαθω αν μπορω να περασω καλα και να μην εχω σοβαρα προβληματα. Απλα θα ηθελα να ευχαριστηθω το ταξιδι μου σαν τουριστας, γιατι θεωρω οτι δεν προλαβαινω μεσα σε 5 μερες να γνωρισω απο κοντα την κουλτουρα των ανθρωπων εκει. Ο,τι μπορεις να μου πεις σαν συμβουλη θα το εκτιμουσα.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Δεν εχω παει στην Κουβα αλλα και να ειχα παει , δε θα μπορουσα να βοηθησω αφου δεν καταλαβαινω τι ειναι αυτο που σε προβληματιζει..αφου θα πας για 5 μερες και θα το ζησεις σαν τουριστας γιατι να εχεις προβληματα?
Για να σε βοηθησουν καποια απο τα παιδια που εχουν παει , πες λιγες πληροφοριες για την περιοχη που σκεφτεσαι να κινηθεις και τι ειναι το διαφορετικο που λες οτι θελεις στο πρωτο σου ποστ.Θα μεινεις στο Βαραδερο? στην Αβανα? Σε καποιο απο τα νησια? ή συνδυασμο πολης και παραλιας?

Βοηθα για να βοηθησουμε :)
 

tina

Member
Μηνύματα
81
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ ελπιζω!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρικη
Αξιζει η ταλεπωρια για 5 μονο μερες; Ειναι αρκετα μεγαλο ταξιδι. Αν ειναι μονο για 5 μερες δεν πατε καπου πιο κοντα οπως Καναρια νησια πχ, που να μην ταλεπωρηθητε;
Εγω Κουβα ειχα περασει ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!! Ειναι ενα μερος που σιγουρα θα ξαναπω και θα ξαναπαω.... Αλλά δεν ξερω αν ειναι και το ποιο καταληλο για γαμηλιο ταξιδι.....
Οντως χρειαζονται περισσοτερες πληροφοριες για το τι ακριβως θες και πως ονειρευεσαι το ταξιδι σου για να σου προτινουμε κατι ποιο συγκεκριμενο για την Κουβα.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Ειμαι νεο μέλος και ενδιαφερομαι να μαθω πληροφοριες για Κούβα. .
ένα κατατοπιστικό γερμανόφωνο βίντεο απο γερμανική εκπομπή για ταξίδια με τις βασικές πληροφορίες για την Κούβα.

Wolkenlos Kuba
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.502
Likes
8.023
Τι είναι αυτό το διαφορετικό που ψάχνεις???
Αν και οι 5 μέρες που διαθέτεις είναι απαγορευτικές από μόνες τους για Κούβα... μέχρι να συνέλθεις από το jet lag θα πρέπει να ξαναφύγεις...
Η Κούβα θέλει χρόνο και καλή διάθεση! Είναι από τα λίγα μέρη (αν όχι το μοναδικό) που προσωπικά δεν με ενδιέφερε να μάθω γνώμες από άλλους ανθρώπους που βρέθηκαν εκεί πριν από μένα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.895
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom