Κράτηση θέσεων μέσω διαδικτύου στον ΟΣΕ!!!!

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
Παιδιά κάτι είναι κι αυτό. Κάποτε το τραίνο αυτό έκανε 9 ώρες και θυμάμαι σε μια κακοκαιρία (χιόνιζε αλλά όχι τόσο ώστε να βάλουμε και αλυσίδες.....) κάναμε Θεσσαλονίκη Αθήνα 13 ώρες. Δείτε το λίγο με χιούμορ, παιδιά τον ΟΣΕ, γιατί δεν είναι να τον παίρνεις στα σοβαρά.
 

Georgitsa0707

Member
Μηνύματα
201
Likes
113
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ας χαμηλώσουν τις τιμες κ να κανουν μιση ωρα παραπανω...γτ να πληρωνουμε δηλαδη 50 ευρω??καθε μερα χαμος γινεται,τα βαγονια ειναι γεματα...αντε να πουμε..πολυ μαγκες τους καναμε..
 

brasidas12

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
καλησπερα παιδια.εχω μια απορια.εχω κλεισει για τισ 22 του μηνα εισητηρια για σοφια-βουλγαρια κ τωρα εμαθα πως τοτε θα εχουν 24ωρη απεργια.ξερει κανεις τι γινετε σε αυτη την περιπτωση;εχω πληρωσει κ το διαμερισμα που θα μεινω.εχω απελπιστει κ νευριασει απιστευτα με τους απαραδεκτους του οσε που δεν φτανει που τον καταντησαν ετσι κανουν κ απεργια.....
 

Georgitsa0707

Member
Μηνύματα
201
Likes
113
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλησπέρα Βρασιδα...το εχω παθει κ εγω αυτο..αλλα για δρομολογιο Θεσσαλονικη-Αθηνα...καλα που μου το ειπες οτι εχει απεργια τοτε δεν το ηξερα...αμαν πια ελεος μας εχουν πριξει!λοιποοον...δεν γινεται κατι απλα πηγαινεις κ παιρνεις τα λεφτα σου πισω!αν θέλεις κλεινεις αλλες μερες ή παιρνεις απλα τα λεφτα σου.τα δινουν!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
υπάρχει μέλος του φόρουμ που έχει ταξιδέψει με τον αγαπημένο μας ΟΣΕ εχοντας βγάλει web ticket?:xmas_eek:
 

Georgitsa0707

Member
Μηνύματα
201
Likes
113
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Να σου πω την αληθεια οχι αλλα δεν το πολυεμπιστευομαι...σκεψου οτι εχω βγαλει εισητηριο απο τουριστικο γραφειο κ τι κανουν οι εξυπνοι..κλεινουν την θεση αλλα δεν την διαγραφουν δηλαδη αν παει καποιος αλλος μετα στον οσε μπορουν να του δωσουν την ιδια θεση..εχει τυχει να ειμαι μπροστα σε ενα τετοιο σκηνικο..κ ο ελεγκτης ειπε οτι δεν μπορουν να διαγραψουν τηνθεση οταν αγοραζεις εισητηριο απο τουριστικο γραφειο!!μεγαλη βλακεια γιατι της φιλης μου ο μπαμπας δουλευει στον οσε κ αυτην δεν πληρωνει καθολου,πηγαινει τις κοβουν εισητηριο με θεση κ απλα στην τιμη γραφει 0!δηλαδη μας πουλανε μουφα!!συμπερασματα δικα σας....!!να μην μιλησω για την εξυπηρετηση πελατων οσε...που ειναι εντελως για τα μπαζα,δεν βγαζεις συνενοηση κ περιμενεις ποση ωρα στην γραμμη...χρεωνεσαι κ απο πανω!!!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
υπάρχει μέλος του φόρουμ που έχει ταξιδέψει με τον αγαπημένο μας ΟΣΕ εχοντας βγάλει web ticket?:xmas_eek:
Έχουν κινηθεί τρένα του ΟΣΕ από τότε που έδωσε τη δυνατότητα και μετά?
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
υπάρχει μέλος του φόρουμ που έχει ταξιδέψει με τον αγαπημένο μας ΟΣΕ εχοντας βγάλει web ticket?:xmas_eek:
Δεν εκδίδονται προς το παρόν ηλεκτρονικά εισιτήρια,μόνο κράτηση θέσης μπορεί να γίνει.
Τα ηλεκτρονικά εισιτήρια προσεχώς....

Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Επιτέλους..καιρός ήταν να γίνει κι αυτό επιτέλους.

Αλήθεια...γνωρίζει κανείς....κάποτε είχαμε την δυνατότητα να κάνουμε τηλεφωνική κράτηση και να μας στείλουν το εισιτήριο με κούριερ. Αυτή η δυνατότητα υπάρχει σήμερα;
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Αλήθεια...γνωρίζει κανείς....κάποτε είχαμε την δυνατότητα να κάνουμε τηλεφωνική κράτηση και να μας στείλουν το εισιτήριο με κούριερ. Αυτή η δυνατότητα υπάρχει σήμερα;
Όχι,πρέπει να πας σε σταθμαρχείο-γραφείο του ΟΣΕ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.737
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom