Πολωνία Κρακοβία διαμονή

Fwnakos

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Η Κρακοβία μια χαρά ασφαλής πόλη είναι (αρκεί να μην φοράς τα ΣΩΣΤΑ ΡΟΥΧΑ, δλδ φανέλες της Wisla Krakow, Cracovia & Παναθηναϊκού), και μακριά από την Nowa Huta (για εκδρομή καλή είναι και μέχρι εκεί).

όσο για την διαμονή πες μου τι σε ενδιαθέρει. Νυχτερινή ζωή, φθηνά, καφρίλα, τοποθεσία; και το μπάτζετ σου ;)
Ημουνα εκει χθες ηταν υπεροχα !!! Εμεινα στην πλατεια οπου ειναι το αστυνομικο τμημα !!!
Θελω να σε ρωτησω και καποιες αλλες πληροφοριες... γιαιτ θα μεινω καιρο εδω. πως μπορουμε να τα πουμε ?
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ονειρεμένο Ταξίδι
καραιβικη
Ψάχνω και εγώ για διαμονή στην Κρακοβία, για 3 διαν/σεις τον Ιούλιο, οικογένεια 4 ατόμων...και για χοτελ βλέπω δυσκολίες(θα έχω και αυτοκίνητο).Καμμία πρόταση??
 
Μηνύματα
95
Likes
65
Ψάχνω και εγώ για διαμονή στην Κρακοβία, για 3 διαν/σεις τον Ιούλιο, οικογένεια 4 ατόμων...και για χοτελ βλέπω δυσκολίες(θα έχω και αυτοκίνητο).Καμμία πρόταση??
wawel ξενοδοχειο εχει μεγαλο διαμερισμα 5 λεπτα απο την πλατεια στειλε mail εχω μεινει και ειναι τελεια
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
412
Likes
234
Επόμενο Ταξίδι
???
Παιδιά γεια σας! Εκλεισα για 3 μερες τον Ιουλιο με 99ευρώ διαμονή στο Ibis budget hotel stare miasto.
Εχει μείνει ποτε κανείς στο συγκεκριμένο; Βλέπω είναι δίπλα στον σιδηροδρομικό σταθμό και σε "νορμαλ" απόσταση απο αξιοθέατα και παλιά πόλη.
Η τιμή ήταν δελεαστική!
Πάντως είναι με δωρεάν ακύρωση, οπότε με παίρνει να μετανιώσω...
 
Μηνύματα
95
Likes
65
Παιδιά γεια σας! Εκλεισα για 3 μερες τον Ιουλιο με 99ευρώ διαμονή στο Ibis budget hotel stare miasto.
Εχει μείνει ποτε κανείς στο συγκεκριμένο; Βλέπω είναι δίπλα στον σιδηροδρομικό σταθμό και σε "νορμαλ" απόσταση απο αξιοθέατα και παλιά πόλη.
Η τιμή ήταν δελεαστική!
Πάντως είναι με δωρεάν ακύρωση, οπότε με παίρνει να μετανιώσω...
απλο τοσο οσο διπλα στο σιδηροδρομικο το εμπορικο κεντρο ολες τις συγκοινωνιες ενα τεταρτο απο τη παλια πολ η το πολυ

mercure krakow stare miasto εξαιρετικο εχω μεινει μολις ανοιξε τα παντα καινουρια υπερμοντερνο και τετοιο ντιζαιν δεν εχεις δει πιθανον λιγο ακριβο αλλα αξιζει απεναντι απο το ibis αν το βρεις σε καλη τιμη
 
Last edited by a moderator:

pavlos1985

Member
Μηνύματα
412
Likes
234
Επόμενο Ταξίδι
???
mercure krakow stare miasto εξαιρετικο εχω μεινει μολις ανοιξε τα παντα καινουρια υπερμοντερνο και τετοιο ντιζαιν δεν εχεις δει πιθανον λιγο ακριβο αλλα αξιζει απεναντι απο το ibis αν το βρεις σε καλη τιμη
100 ευρώ το βράδυ μου το δίνει. Παντως φαινεται πολύ ωραίο!
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.960
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
thanks!δυστυχώς δεν έχει διαθεσιμότητα απ ότι βλέπω....
https://www.booking.com/hotel/pl/apartamenty-tww-stary-browar.en-gb.html

Mόλις γύρισα απο Κρακοβία. Καινούργια διαμερίσματα δίπλα στον σταθμό σε πολύ καλή τιμή και με υπογειο πάρκινγκ.Εμείς πήραμε 2 διαμερίσματα γιατί είμασταν 7 άτομα και βολευτήκαμε άνετα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.803
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom