Κρητικη Καλοκαιρινη Συναντηση!

Marizaki

Member
Μηνύματα
154
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
UK again..
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλια ;!
Marizaki μη μασας με το Παρισι.

Εγω θα σε καταλαβω.Τις 2 πρωτες μερες ημουν και γω πολυ αρνητικος με το Παρισι,μετα προσαρμοστικα και καλα ητανε.
Φυσικα ειναι προορισμος που για δευτερη φορα δεν ξαναπαω με τιποτα.
Μια και καλη.
Η αληθεια είναι ότι με σενα νιώθω καλύτερα ..δεν είμαι η μόνη με αυτή την άποψη:clap:
Ομως να πω πως χθες το Παρισι με μάγεψε..ήταν η άλλη γωνία που λέγαμε!:rolleyes: Ηλύσια πεδία, πλατεία κονκόρτ και μουσείο του Λούβρου (απ'έξω;)) μουσείο Ζανκμαρκ-Αντρε (τέλειο..ένιωθες μία αλλη γαλλική εποχη) και περιοχή Μαρέ (ακολούθησα συμβουλή renata's)..απλά..γαλλικο-μαγική!!!! αυτά μάλιστα...α! κ πύργος του Αιφελ στις 11μιση το βράδυ..δε σας λέω τίποτα!! ...Η μάλλον θα σας πω..σήμερα Ντισνευλαντ!! Αυτες ο δύο μερες με αποζημείωσαν..αν κ δεν τα είδα όλα..ούτε βαρκάδα στον Σικουάνα έκανα (ας μείνει κάτι κ για την επόμενη φορα:D)
Αυριο επιστροφή στα πάτρια εδάφη-Θεσσαλονίκη..κ απο Παρασκευη Κρητη..κ για να γυρίσουμε στο θέμα μας...ΠΟΤΕ θα κανουμε αυτη την συνάντηση?! Μάλλον θα λείπω κι εγώ στις 14..να το πάμε μία εβδομαδα μετα?!
 

Marizaki

Member
Μηνύματα
154
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
UK again..
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλια ;!
Τι εγινε βρε κρητικα-τσ-ια με αυτη τη συναντηση;!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.519
Likes
7.754
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
..και εγω σημερα το ειδα ...μαλλον ατονισε ... πανε για Ηρακλειο φαινεται!!!!!!!!!!!!
 

Marizaki

Member
Μηνύματα
154
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
UK again..
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλια ;!
κανονισαμε δλδ για 29/7 στο Ηρακλειο?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom