Κροατία Σλοβενία Κροατια / Σλοβενια Χριστουγεννα

iwannalyk

Member
Μηνύματα
12
Likes
19
Καλησπερα!!!! Σκεφτομαι να επισκεφτω Κροατια/ Σλοβενια τα Χριστουγεννα για 8 ημερες!

Τσεκαρω τις τιμες των αεροπορικων και ειναι τσιμπημενες , λογικο λογω Χριστουγεννων.
Υπαρχει καποια εναλλακτικη διαδρομη που μπορω να ακολουθησω και να ειναι πιο οικονομικη?

Δεν θα εχω δικο μου μεταφορικο μεσο.


Ευχαριστω :)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Χαίρετε.
Βενετία και μετά τρένο ή λεωφορείο. Ψάξε μέσω skyscanner και azair για τα αεροπορικά και χρησιμοποίησε το rome2rio για να πάρεις μια ιδέα για τα υπόλοιπα.
 

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΚΟΥΝ
καλησπερα!το ζαγκρεμπ για 7 ημερες τα χριστουγεννα ειναι αρκετο?να μοιρασω τις μερες μου και να παω λιουμπιανα?
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
καλησπερα!το ζαγκρεμπ για 7 ημερες τα χριστουγεννα ειναι αρκετο?να μοιρασω τις μερες μου και να παω λιουμπιανα?
7 μέρες Ζάγκρεμπ;;; 2 το πολύ. Εάν μπορείς να πας Plitvice lakes ενώ είναι χιονισμένα, έχω ακούσει ότι είναι μαγικά χειμώνα.

Εάν έχεις 7 μέρες στα Βαλκάνια, τότε αφιέρωσε τες στα Σλοβένικα βουνά, είναι ένα από τα κρυμμένα διαμαντάκια της Ευρώπης.
 

Traveler koko

Member
Μηνύματα
147
Likes
691
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
καλησπερα!το ζαγκρεμπ για 7 ημερες τα χριστουγεννα ειναι αρκετο?να μοιρασω τις μερες μου και να παω λιουμπιανα?
Είναι πολλές... μπορείς να το συνδυάσεις με λίμνες Πλίτβιτσε, Λιουμπλιάνα κ λίμνη μπλέντ.
 

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΚΟΥΝ
πεταω για ζαγκρεμπ και μετα εχω επιστροφη απο εκει..οποτε καλυτερα να βαλω 2-3 διανυκτερευσεις εκει και τις υπολοιπες στην σλοβενια?εχει καποιος να προτεινει μερη στο ζαγκρεμπ,λιουμπιανα για φαγητο-ποτο?παντως εχω ακουσει πολυ καλα λογια για την χριστουγεννιατικη ατμοσφαιρα στην κροατια!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom