Τουρκία Κωνσταντινούπολη πληροφορίες

duty_free

Member
Μηνύματα
903
Likes
3.223
α μερσί. από ό,τι καταλαβαίνω, είναι μπέρδεμα το ηλεκτρονικό κλείσιμο, διαβαζοντας ο,τι μου προέτεινες.

ΥΓ: δεν γραφω φυσιολογικά, ευνουχισμένα γράφω καθόσον είναι πολύ φλέξιμπλ το φόρουμ οσον αφορά τον τροπο που προβάλλεται σε ψαχτήρια.
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
513
Likes
854
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
Παιδιά έχουμε κλείσει με την παρέα μου να επισκεφτούμε την Buykanda (Πρίγκηπο) με διαμονη μιας βραδιάς εκεί και να συμμετέχουμε σε μια αγωνιστική δραστηριότητα αγώνας δρόμου εκεί αλλά δεν έχω μπει Τουρκία και κωνπολη ποτέ μου με ΙΧ. Θελω από κάποιον που έχει οδηγησει να μου πει πόσο εύκολο είναι και αν υπάρχει κάποιο διαθεσιμο και εύκολο πάρκιγκ στο κέντρο, μιας και στο νησί απαγορεύεται καθε τροχοφορο. Σας ευχαριστώ
 

olympiaalag

Member
Μηνύματα
34
Likes
4
Παίρνεις όπως και δήποτε αυτή την καρτούλα, αν έχεις σκοπό να πάς σε πάνω απο 2 αξιοθέατα. Γλυτώνεις χρήμα κ χρόνο. Εγώ την είχα πάρει απο την ταξίμ, σε ένα σαν ψιλικατζίδικο με τουριστικά. Τώρα εσύ μπορείς ακόμα κ να την παραγγείλεις να στη στείλουν Ελλάδα έτοιμη, αφού έχεις χρόνο.

https://www.theistanbulinsider.com/what-is-the-istanbul-museum-pass-and-should-i-get-one/

https://www.muze.gov.tr/en/purchase?t=3
Καλησπέρα, μπήκα στο site για τη muzekart αλλα δεν ξέρω ποια πρεπει να επιλέξω.θα μπορούσατε να με βοηθησετε;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.278
Καλησπέρα, μπήκα στο site για τη muzekart αλλα δεν ξέρω ποια πρεπει να επιλέξω.θα μπορούσατε να με βοηθησετε;
Τι εννοείς;Την museum pass istanbul δεν θέλεις να αγοράσεις;Για την Πόλη δεν ενδιαφέρεσαι;Οι άλλες είναι για Καππαδοκία,Αιγαίο κτλ.
 

olympiaalag

Member
Μηνύματα
34
Likes
4
Τι εννοείς;Την museum pass istanbul δεν θέλεις να αγοράσεις;Για την Πόλη δεν ενδιαφέρεσαι;Οι άλλες είναι για Καππαδοκία,Αιγαίο κτλ.
Η κάρτα είναι αυτη;
 

Attachments

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
Παιδιά έχουμε κλείσει με την παρέα μου να επισκεφτούμε την Buykanda (Πρίγκηπο) με διαμονη μιας βραδιάς εκεί και να συμμετέχουμε σε μια αγωνιστική δραστηριότητα αγώνας δρόμου εκεί αλλά δεν έχω μπει Τουρκία και κωνπολη ποτέ μου με ΙΧ. Θελω από κάποιον που έχει οδηγησει να μου πει πόσο εύκολο είναι και αν υπάρχει κάποιο διαθεσιμο και εύκολο πάρκιγκ στο κέντρο, μιας και στο νησί απαγορεύεται καθε τροχοφορο. Σας ευχαριστώ
Εντάξει δεν ειναι και ότι καλύτερο να οδηγεις στην Κων/πολη αλλά θα τα καταφέρεις! Ο άντρας μου το κάνει πολυ συχνά... Παρκιγκ υπάρχουν παντου, κλειστά, ανοιχτά... κάποιο θα βρεις κοντά στο ξενοδοχείο σου, μην αγχωνεσαι...
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.082
Likes
1.950
Εχει κανεις να προτεινει mall κοντα στη πλατεια ταξιμ?ή να ειναι σε κοντινη αποσταση με τα μεσα?
 

skyv

New Member
Μηνύματα
3
Likes
2
Εχει κανεις να προτεινει mall κοντα στη πλατεια ταξιμ?ή να ειναι σε κοντινη αποσταση με τα μεσα?

Το Istanbul Cevahir. Ένα από τα καλύτερα mall στην Πόλη, τεράστιο και με γρήγορη πρόσβαση με το μετρό από την ταξίμ
 

magdouil

Member
Μηνύματα
25
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Everywhere
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Παιδιά καλησπέρα. Σας παρακαλώ θέλω τα φώτα σας. Θα πάω στην Πόλη τέλη Μαρτίου και χρειάζομαι να κάνω συνάλλαγμα 3.000€ μπορείτε να μου πείτε τον καλύτερο τρόπο να γίνει αυτό; Η ισοτιμία τώρα πάντως είναι στα καλά της. Υπάρχει κάποιος τρόπος να τ'αλλαξω από δω; Επίσης μπορείτε να μου πείτε αν προτείνετε την αγορα ειδών σπιτιού και λευκών είδων από τα παζάρια εκεί;
Και κάτι ακόμα που ξέχασα. Που μου προτείνετε να παρκάρω το αμαξι για ένα διάστημα 8 ημερών;
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.180
Μηνύματα
883.097
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom