Τουρκία Κωνσταντινούπολη _ κινητό τηλέφωνο_ίντερνετ

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Προτείνεις κάποια συγκεκριμένη εταιρεία;
Έχω την εντύπωση ότι αν κάποιος δεν επιλέξει να πάρει κάποια σιμ από το αεροδρόμιο και έχει την υπομονή να πάει στην πόλη σε κάποιο κατάστημα θα πάρει καλύτερο πακέτο..Στο Ατατουρκ και οι τρεις εταιρείες που είχε επειδή έκανα κρούση σε όλες έχουν μικρές διαφορές στις τιμές αλλά αλλάζει αυτό που σου προσφέρουν.. Στην ουσία του πράγματος όμως εμείς διαλέξαμε την μοναδική εταιρεία που δεχόταν να πληρώσουμε με πιστωτική κάρτα μιας και δεν είχαμε κάνει ακόμα συνάλλαγμα.Οι υπόλοιπες ήθελαν μετρητά και δεν δέχονταν ευρώ, οπότε αναγκαστική επιλογή ήταν η Turkcell αν θυμάμαι καλά.
 

kaligoulas13

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
βαρσοβια
Ταξίδι-Όνειρο
κινα
Μάλιστα Και εγώ νόμιζα ότι θα μπορούσαμε να μεταφέρουμε τα δεδομένα πιο πολύ για το Google Maps.
 

despoinapan

Member
Μηνύματα
72
Likes
58
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα, Νεα Υορκη!
Μάλιστα Και εγώ νόμιζα ότι θα μπορούσαμε να μεταφέρουμε τα δεδομένα πιο πολύ για το Google Maps.



Λογω του οτι πηγα πολυ προσφατα στην Πολη και σχετικα με το Google Maps που ανεφερες θα σου πω οτι παιρνοντας εναν χαρτη απο το ξενοδοχειο σας θα ειστε μια χαρα. Εμεις ειχαμε παρει χαρτη και ηταν ολα μεσα πολυ αναλυτικα, το τραμ ειναι πολυ ευκολο στη χρηση του οποτε θεωρω οτι το Google Maps δε θα χρειαστει. Βεβαια, με βαση προσωπικη εμπειρια,που εμεις δεν χρησιμοποιησαμε καθολου google maps και μετακινηθηκαμε μονο με χαρτη! Να περασετε τελεια!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
maps.me
Και το ίντερνετ θα είναι περιτό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom