Κύπρος Κύπρος

Angeliki

Member
Μηνύματα
107
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή (ξανά)
Συμφωνώ απόλυτα με τις παρατηρήσεις σου Βαγγέλη. Ούτε και εμένα με ενθουσιάζει η Κύπρος, ούτε ξέρω κάποιον που να ενθουσιάστηκε...

Η διασκέδαση είναι κατά κύριο λογο αγγλικου τύπου, αρκεί να ανακαλύψει κάποιος μερικά μέρη πιο ελληνοκεντρικά. Εγώ ας πούμε είμαι καλός πελάτης στη Μουσική Σκηνή Ρωγμές, με καλές φωνές και ωραίο πρόγραμμα (Λεμεσός).

Τα φυλακισμένα μνήματα είναι το πιο ανατριχιαστικό μέρος οπου έχω παέι ποτέ... πράγματι.

Άλλο μέρος που αξίζει κάπως είναι και οι παραλίες στην Αγ. Νάπα. Πολύ καθαρά νερά και χρυσή άμμος. Αγαπημένη μου παραλία ο Conos Bay. Θα προσπαθήσω να επισυνάψω καμία φωτο στο μέλλον

όσοι πιστοί-κατε προσέλθετε!
 

Angeliki

Member
Μηνύματα
107
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή (ξανά)
Κατάφερα να ανεβάσω μερικές φωτογραφίες, κυρίως από τα κατεχόμενα. θα υπάρξει και συνέχεια. Ομολογώ όμως ότι δεν είμαι και η καλύτερη φωτορεπόρτερ, μπορείτε όμως να πάρετε μια ιδέα.

εις το επανειδείν
 

maria

Member
Μηνύματα
96
Likes
75
Αγγελική καταρχήν καλωσήρθες κι από μένα!

Ευχαριστούμε πολύ για τις φωτογραφίες. Ήταν πολύ ωραίες και κατά τη γνώμη μου μας δίνουν μια ιδέα για το κομμάτι αυτό της Κύπρου. (Στην Κύπρο δεν έχω πάει ποτέ μέχρι τώρα αλλά θέλω πολύ να πάω κάποια στιγμή στο μέλλον).
Και μην ανησυχείς. Μπορεί να μην έχουμε όλοι το χάρισμα του καλού φωτογράφου όπως ο Δευκαλίων, αλλά εγώ τις βρίσκω μια χαρά!! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.779
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom