Γενικά Λάθος Καταχώριση Στοιχείων

Μηνύματα
1
Likes
0
Διαφορά ναύλου δεν πληρώνεις.

Edit:' Ακυρο.Λάθος μου.
Καλησπέρα , πετάω με την sky express και έκανα ένα λάθος στο επίθετο ( η πτήση είναι εσωτερικού ) και αντί για π.χ Παπαδόπουλου παπαδοπουλος θα υπάρχει κάποια εμπλοκή στο αεροδρόμιο , πήρα την ετερια αλλά δεν βγάζεις άκρη θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα ;
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Καλησπέρα , πετάω με την sky express και έκανα ένα λάθος στο επίθετο ( η πτήση είναι εσωτερικού ) και αντί για π.χ Παπαδόπουλου παπαδοπουλος θα υπάρχει κάποια εμπλοκή στο αεροδρόμιο , πήρα την ετερια αλλά δεν βγάζεις άκρη θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα ;
Καλώς ήρθες.
Είναι λίγο επιπόλαιο να σου απαντήσει κάποιος από δω μέσα αν υπάρχει ή όχι πρόβλημα, σε τέτοιες περιπτώσεις κινείσαι βάσει των οδηγιών της εταιρείας ή παίρνεις το ρίσκο.
Εγώ για πτήση εσωτερικού πάντως θα το έπαιρνα...
 

annnak

Member
Μηνύματα
8
Likes
2
Καλησπέρα σε όλους!
έχω κλείσει εισιτήρια με τη ryanair και παρατήρησα ότι το όνομα μου, επειδή έκανα κράτηση από τον λογαριασμό μου κατευθείαν, είναι γραμμένο με μικρούς χαρακτήρες( σωστά ορθογραφημένο και στα αγγλικά ). Πιστεύεται ότι θα υπάρχει πρόβλημα επειδή στη ταυτότητα είναι με κεφαλαία γράμματα; επίσης επειδή μόλις πήρα τη νέα ταυτότητα, πρέπει να κάνω κάτι; δεν αναγράφουμε έτσι κι αλλιώς αριθμό ταυτότητας... απλά προς επιβεβαίωση ρωτάω
ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων !
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.370
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom