Λέτε να παιχτεί καμιά συνάντηση;

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Tέλεια!!!είμαι και καλός στο εμπόριο :p
Βρε το είπα έτσι γιατί άμα μαζευτούμε λαός άντε να βρεις κάτι με τραπέζια να μας χωράει...εσύ τι προτείνεις;
προφανως θα βρεθει ενα μαγαζι και θα γινει κρατηση!:cool:
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Υπολογίστε άλλη μια (καρέκλα)...
Με τον ρυθμό που ξυπνάμε πάντως, κατά τον Μάιο-Ιούνιο μπορεί να πιούμε καμμιά μπυρίτσα.
Το κέντρο μου φαίνεται ότι θα εξυπηρετούσε καλύτερα (Θησείο, Μοναστηράκι, Ψυρρή). Για προτείνετε όσοι ξέρετε...
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
παιδια καταλαβαινω το να θελουν μερικοι να παμε καπου να κατσουμε κλπ αλλα καλο ειναι να μην ξεχναμε οτι οι ''καθιστικες'' καταστασεις φερνουν λιγη ακαμψια στην παρεα. Αν ειμαστε πανω απο 8-10 ατομα (δλδ σιγουρα) και τραπεζωθουμε θα ειμαστε πιο δυσκινητοι, ενω αν καπου υπαρχει δυνατοτητα μετακινησης νομιζω αναμιγνυεται καλυτερα ο κοσμος και μιλανε ολοι με ολους. Πως ηταν στη συναντηση στο NV ενα πραγμα? Καπως ετσι αλλα με λιγοτερο δυνατη μουσικη. Γι αυτο προτεινω να παμε σε καποιο μπαρακι, σχετικα νωρις (πχ. 8-9) να πιασουμε εναν ωραιο χωρο (βλ μπαρα κ γυρω απο αυτη) και οσοι θελουν αραζουν καθιστοι, οσοι θελουν τριγυριζουν απο πηγαδακι σε πηγαδακι. Θα ειναι πιο ζωντανα ετσι τα πραγματα.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
παιδια καταλαβαινω το να θελουν μερικοι να παμε καπου να κατσουμε κλπ αλλα καλο ειναι να μην ξεχναμε οτι οι ''καθιστικες'' καταστασεις φερνουν λιγη ακαμψια στην παρεα. Αν ειμαστε πανω απο 8-10 ατομα (δλδ σιγουρα) και τραπεζωθουμε θα ειμαστε πιο δυσκινητοι, ενω αν καπου υπαρχει δυνατοτητα μετακινησης νομιζω αναμιγνυεται καλυτερα ο κοσμος και μιλανε ολοι με ολους. Πως ηταν στη συναντηση στο NV ενα πραγμα? Καπως ετσι αλλα με λιγοτερο δυνατη μουσικη. Γι αυτο προτεινω να παμε σε καποιο μπαρακι, σχετικα νωρις (πχ. 8-9) να πιασουμε εναν ωραιο χωρο (βλ μπαρα κ γυρω απο αυτη) και οσοι θελουν αραζουν καθιστοι, οσοι θελουν τριγυριζουν απο πηγαδακι σε πηγαδακι. Θα ειναι πιο ζωντανα ετσι τα πραγματα.

σωστα τα λές ....μόνο μπαρακι 8-9 :shock: μας βλέπω να σκουπίζουμε και να κανουμε φασίνα
όπως ειπαν και η παλαιές καραβάνες πρεπει να γινει συγκεκριμενη προταση !!ημερα !!!ωρα και μαγαζί !!

αν γνωριζεις καποιο μπαρίδιο που παιζει τετοιες ωρες προτεινε το :D
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
σωστα τα λές ....μόνο μπαρακι 8-9 :shock: μας βλέπω να σκουπίζουμε και να κανουμε φασίνα
όπως ειπαν και η παλαιές καραβάνες πρεπει να γινει συγκεκριμενη προταση !!ημερα !!!ωρα και μαγαζί !!

αν γνωριζεις καποιο μπαρίδιο που παιζει τετοιες ωρες προτεινε το :D
ααα εσυ εισα γνωστης των απανταχου μπαριδιων ανα την Αθηνα.
Δωσε μας τα φωτα σου μεγαλεε!!

Υ.Γ σημερα ολοι στους xaxakes στο Fuzz στις 22:00
ετσι to know us better!
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
σωστα τα λές ....μόνο μπαρακι 8-9 :shock: μας βλέπω να σκουπίζουμε και να κανουμε φασίνα
όπως ειπαν και η παλαιές καραβάνες πρεπει να γινει συγκεκριμενη προταση !!ημερα !!!ωρα και μαγαζί !!

αν γνωριζεις καποιο μπαρίδιο που παιζει τετοιες ωρες προτεινε το :D
Το 8-9 που ειπα ηταν ενδεικτικο. Εννοουσα να παμε εν πασει περιπτωσει σχετικα νωρις για να απλωθουμε οπως θελουμε πριν πλακωσει κοσμος. Ειναι ενα μπαρ στο γκαζι που πηγαινω συχνα και λεγεται Hoxton. Φανταζομαι οι περισσοτεροι το ξερετε. Ειναι πανω στην πλατεια και εχει χωρο και μεσα (μπαρα, καναπεδες) και εξω κατι τραπεζακια με σκαμπω κλπ. Δεν το λες κυριλε μαγαζι, αλλα νομιζω πως ταιριαζει σε μια τετοια συναντηση γιατι εχει easy going ατμοσφαιρα. Η μουσικη ειναι ποπ + ροκ και δεν παιζει πολυ δυνατα. Συγκεκριμενα στα τραπεζακια μπροστα στην εισοδο υπαρχουν και αρκετα σκαμπω, η μουσικη ακουγεται μια χαρα, κοσμος περναει απο μπροστα, εχει γενικοτερα φαση. Τι πιστευετε?
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Το 8-9 που ειπα ηταν ενδεικτικο. Εννοουσα να παμε εν πασει περιπτωσει σχετικα νωρις για να απλωθουμε οπως θελουμε πριν πλακωσει κοσμος. Ειναι ενα μπαρ στο γκαζι που πηγαινω συχνα και λεγεται Hoxton. Φανταζομαι οι περισσοτεροι το ξερετε. Ειναι πανω στην πλατεια και εχει χωρο και μεσα (μπαρα, καναπεδες) και εξω κατι τραπεζακια με σκαμπω κλπ. Δεν το λες κυριλε μαγαζι, αλλα νομιζω πως ταιριαζει σε μια τετοια συναντηση γιατι εχει easy going ατμοσφαιρα. Η μουσικη ειναι ποπ + ροκ και δεν παιζει πολυ δυνατα. Συγκεκριμενα στα τραπεζακια μπροστα στην εισοδο υπαρχουν και αρκετα σκαμπω, η μουσικη ακουγεται μια χαρα, κοσμος περναει απο μπροστα, εχει γενικοτερα φαση. Τι πιστευετε?
επειδη συχναζεις μπορει να σε ενδιαφέρει μου το εστειλαν με μνμ
http://www.go-out.gr/bar-club/gazi/Hoxton
 
Last edited by a moderator:

christos71

Banned
Μηνύματα
126
Likes
17
ααα εσυ εισα γνωστης των απανταχου μπαριδιων ανα την Αθηνα.
Δωσε μας τα φωτα σου μεγαλεε!!

Υ.Γ σημερα ολοι στους xaxakes στο Fuzz στις 22:00
ετσι to know us better!
δεν ξερω για σας, εγω τους ξαξακες τους εχω κανονισμενους κ θα παω ετσι κι αλλιως...
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Πιειτε μια μπυριτσα και για μας τους κατοίκους Χανίων (διότι και μεις Αθηναίοι ήμαστε..) σήμερα στους Ξαξακες...Μια και ειναι δύσκολο να ερθουμε...Μοντε Καρλο, Μοντε Καρλο...!!!:clap:

Οσο για την πιο οργανωμένη συνάντηση...καλά το πάτε...χαχαχα!!! :haha::haha::haha: Καθυστερήστε το κι άλλο!!!:bleh: σε ένα μήνα έρχεται πάσχα...να μαστε και μεις πάνω, να βρεθούμε όλοι...
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
επειδη συχναζεις μπορει να σε ενδιαφέρει μου το εστειλαν με μνμ
http://www.go-out.gr/bar-club/gazi/Hoxton
Συνονοματε προσωπικα δεν εχω δει ποτε τιποτα τετοιο, αλλα φυσικα δεν παιρνω ορκο για το αντιθετο. Μου κανει εντυπωση ομως οτι το εν λογω αρθρο εχει δημοσιευθει πολλες φορες σε διαφορετικα σαιτ και οτι ειναι η μοναδικη αναφορα σε τετοιο ζητημα. Αν θελεις τη γνωμη μου μου φαινεται λιγο υποπτο αυτο. Το Hoxton ειναι πολυσυχναστο μερος και η πελατεια του κατα κυριο λογο ειναι ενεργη ιντερνετικα. Αν υπηρχε στ αληθεια τετοιο θεμα δεν θα υπηρχε εστω μια αναφορα στο ιντερνετ απο καποιον αλλο? Τοσο ευκολα κρυβονται ''καμια δεκαρια κατσαριδες που κοβουν βολτες'' αναμεσα τοσες δεκαδες ατομα? Η μηπως εμφανιστηκαν μονο εκεινο το βραδυ και μονο μπροστα στον γραφοντα? Ουτε και υπαρχει κανενα σχολιο κατω απο το δημοσιευμα που να λεει ''ναι εχεις δικιο φιλε'' ή ''κι εγω τις εχω δει'' κλπ. Και η υπογραφη ''αναγνωστης'' ειναι πολυ σαφης.

Δεν τα λεω αυτα για να ερθω σε αντιπαραθεση με σενα, αν διακρινεις επιθετικο τονο, αυτος απευθυνεται στο αρθρο και αυτον που το εγραψε. Εσυ καλως επραξες κ το δημοσιευσες αφου το γνωριζες. Απλα καμια φορα διαδιδοντας μια ανεπιβεβαιωτη φημη δημιουργουμε λαθος εντυπωσεις.

Εν ολιγοις μου φαινεται κακοβουλο και με σκοπιμοτητα, αλλα εαν μια τετοια φημη ανησυχει ορισμενους αναμεσα μας τοτε δεν θα επιμεινω στο συγκεκριμενο μαγαζι. Απλα το θεωρουσα αρκετα φιλοξενο για το σκοπο μας.
 
Last edited by a moderator:

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Για μέρος σκέφτομαι, δεν ξέρω..:roll: Αλλά για ημερομηνία τι λέτε? Να υποθέσω είναι καλύτερα για όλους σαββατοκύριακο?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.030
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom