Λέτε να παιχτεί καμιά συνάντηση;

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Για μέρος σκέφτομαι, δεν ξέρω..:roll: Αλλά για ημερομηνία τι λέτε? Να υποθέσω είναι καλύτερα για όλους σαββατοκύριακο?
Ε λογικα Π/Σ/Κ αν και θα ελεγα να αποφυγουμε Σ για ευνοητους λογους..(ολοι βγαινουν Σαββατο,χαμος στους δρομουσ κλπ..)! Α επισης αφου ψηνεται για τα καλα η συναντηση ελπιζω να κανονιστει για μετα τις 21/3 που θα εχω επιστρεψει..!
Τωρα μπορεις να βγαλεις και ημερομηνιες :clap:
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ε λογικα Π/Σ/Κ αν και θα ελεγα να αποφυγουμε Σ για ευνοητους λογους..(ολοι βγαινουν Σαββατο,χαμος στους δρομουσ κλπ..)! Α επισης αφου ψηνεται για τα καλα η συναντηση ελπιζω να κανονιστει για μετα τις 21/3 που θα εχω επιστρεψει..!
Τωρα μπορεις να βγαλεις και ημερομηνιες :clap:

Τι λέτε για 24 ή 25 που είναι αργία? Για να έχεις επιστρέψει κι εσύ (μετά την ήττα που βλέπω να ρχεται:haha:)
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
η συναντηση καλο ειναι να ειναι παρασκευη και εκτός 3ημερα και γενικώς σε περιόδους γιορτών που λείπουν πολλοι
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Συμφωνω οτι η παρασκευη ειναι η καλυτερη επιλογη. Με λιγα λογια η το κανονιζουμε 12 η 19 μαρτιου η μετα το πασχα... το μετα παει λιγο μακρια η αληθεια ειναι.
 

maιra1

Member
Μηνύματα
206
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΚΙΝΑ
Και μετά Πάσχα καλά είναι. 1 μήνα και κάτι δηλ. να μπορέσουν να έρθουν και οι πιό μακρινοί, αν θέλουν. Θά'χει ανοίξει κι άλλο ο καιρός -λογικά- και θα μπορούμε να κάτσουμε άνετα κι έξω.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Συμφωνω οτι η παρασκευη ειναι η καλυτερη επιλογη. Με λιγα λογια η το κανονιζουμε 12 η 19 μαρτιου η μετα το πασχα... το μετα παει λιγο μακρια η αληθεια ειναι.
Προσωπικά στις 12 δεν μπορώ, τις υπόλοιπες Παρασκευές όμως ναι..
Στις 19 δεν θα μπορεί ο Thimios8663..
Δύσκολο να βρούμε μέρα για όλους αλλά πείτε γνώμες να δούμε την πλειοψηφία!
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Προσωπικα για 19 ειμαι συμφωνος. Και για 12, αλλα καταλαβαινω πως ισως ειναι πολυ κοντα για καποιους και επιπλεον ισως δεν προλαβουν να ενημερωθουν αρκετοι. Αλλοι?
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Προσωπικά στις 12 δεν μπορώ, τις υπόλοιπες Παρασκευές όμως ναι..
Στις 19 δεν θα μπορεί ο Thimios8663..
Δύσκολο να βρούμε μέρα για όλους αλλά πείτε γνώμες να δούμε την πλειοψηφία!
Θυμιος σκετο!! :cool::bleh: Σιγουρα δε γινεται να βρεθει μερα που να μπορουμε ολοι,το λογικο ειναι να βρεθει μια μερα που να μπορουν οι περισσοτεροι!!Αν αποφασιστει για 12 θα ειμαι νοερα μαζι σας!
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Σε περίπτωση που κάνετε τη συνάντηση κάποια στιγμή μέσα στη Μεγάλη βδομάδα, είμαι και γω μέσα..
 

christos71

Banned
Μηνύματα
126
Likes
17
και γιατι δεν το κανουμε την πρωτοχρονια του 2012? ενα τραπεζι για ποκα, πιστα για τους χορευταραδες, καβα για τα ξυδακια κλπ. λοιπον πιστευω πως ειναι καλη ιδεα ενας να προτεινει τοπο και χρονο, και οποιος ενδιαφερεται δηλωνει ενδιαφερον. και παει λεγοντας.
λοιπον, εγω προτεινω αποψε, στο Μοντε Καρλο. οσοι πιστοι προσελθετε.
http://www.youtube.com/watch?videos=KhC0SZHgH5U&v=nESMscHNa0s
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
κλπ. λοιπον πιστευω πως ειναι καλη ιδεα ενας να προτεινει τοπο και χρονο, και οποιος ενδιαφερεται δηλωνει ενδιαφερον. και παει λεγοντας.
Eχεις ενα δικιο σε αυτο. Παντα καποιοι δε θα μπορουν. Εχουμε εξαλλου τη δυνατοτητα να κανονισουμε μια συναντηση προς το παρον και γιατι οχι να κανονισουμε ξανα νεα συναντηση σε σχετικα μικρο χρονικο διαστημα.

Υπαρχουν ενδιαφερομενοι για Παρασκευη 19 Μαρτιου? Σκεφτηκα και τα μπαρακια της πλ. καρυτση ως πιθανο τοπο, αλλα οπως κ να εχει στο μερος θα τα βρουμε, αν πρωτα συμφωνησουμε στην ημερομηνια.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.054
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom