Λίμνη Κερκίνη

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
και όσοι η οσες θέλουν να κάνουν δραστηριότητα με άλογα μπορούν να ρίξουν μια ματιά εδώ

διοργανώνουν κάθε είδους βόλτες με αλογάκια στην περιοχή, στην λίμνη, στο βουνό.
Στην επόμενη επίσκεψή θα γίνει η σχετική ...δοκιμή.
Μεταξύ άλλων προσφέρουν και διήμερη εκδρομή βόλτα με άλογα με διανυκτέρευση σε παραδοσιακή καλύβα.!
ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ

Ο,τι πρέπει για φυσιολάτρεις!
:cool:
 

Gloriana

Member
Μηνύματα
151
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία, Σκανδιναβία
Πω, πω ξεσηκώθηκα τώρα.
Πήγα πριν χρόνια μια ημερήσια εκδρομή στην Κερκίνη, αλλά τώρα σκέφτομαι να ξαναπάω με τη μηχανή μου και επίσης να κανονίσω και διαμονή καν'ά 2μερο.
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Πω, πω ξεσηκώθηκα τώρα.
Πήγα πριν χρόνια μια ημερήσια εκδρομή στην Κερκίνη, αλλά τώρα σκέφτομαι να ξαναπάω με τη μηχανή μου και επίσης να κανονίσω και διαμονή καν'ά 2μερο.

Αν σκέφτεσαι να πας τώρα στα κοντά, προτείνω να πας το σβκ 27-28 Αυγούστου που έχει και το πανηγύρι το χωριό Κ. Πορόια. :lol:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Αν και την εχω επισκεφτει πάνω από 2 φορές,
αξίζει κανεις να κάνει την βαρκάδα μες το κατακαλοκαιρο κ να θυσιάσει 1-2 μπάνια
γιατί?
Ο βαρκάρης πλησιάζει τόσο κοντά στα εντυπωσιακά πτηνά, που αλλες εποχές ειναι αδύνατον.
Το θέαμα που αντικρυζει κανεις μοναδικό κ αξέχαστο.
η βαρκάδα ελάχιστα εχει σχεση με την βαρκάδα του χειμωνα. Σε πάει στα ενδωτερα της λιμνης κ βλέπεις εως κ βουβάλια να βοσκουν στις οχθες του στρυμώνα.
κόστος βαρκάδας για ενηλικα 7ε, τα παιδια δωρεαν
 

Attachments


Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom