Λατρεύω τα ταξίδια

tyxerula

Member
Μηνύματα
14
Likes
2
Καλώς σας βρήκα! Είμαι απο τους ανθρώπους που λατρεύω τα ταξίδια και όταν μου δοθεί η ευκαρία και απο πλευράς χρόνου, αλλά και χρημάτων δεν χάνω την ευκαιρία να αποδράσω! Κατά κύριο λόγο Ελλάδα, αλλά και εξωτερικό! Μόλις γύρισα απο Νάξο και την Πρωτομαγιά ετοιμάζομαι για μια εκδρομούλα στα Ζαγοροχώρια! Καλά μας ταξίδια!
 

TRAVELLER 3

Member
Μηνύματα
95
Likes
38
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
καλωs ηρθεs τυχερουλα.και εγω νεο μελοs ειμαι.για την ακριβεια χτεσινο.πολυ ωραιο το ονομα που διαλεξεs.ελπιζω πραγματικα να εισαι τυχερη.καλα ταξιδια οπου και οταν μπορειs.
 

tihuana

Member
Μηνύματα
47
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια
Ταξίδι-Όνειρο
λατινικη αμερικη
Καλως ορισες τυχερουλα!Και μονο η ορεξη που φαινεται οτι εχεις θα σε ταξιδεψει σιγουρα...:lol:
 

tatis

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Ο επόμενος που θα πάω!!!
Zαγοροχώρια ήμουν το καλοκαίρι που μας πέρασε. Σκοπό έχω, να γυρίσω κ αυτό το καλοκαίρι!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.036
:welcome2: τυχερούλα!!!
Εύχομαι να φέρεις τύχη στο φόρουμ και να έχουμε όλοι μας πολλά και καλά ταξίδια!!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλως την την τυχερουλα με το τοσο ευοιωνο ονομα! Καλα ταξιδια να εχεις και να επιστρεφεις να μας τα διηγησε.
 

Rozaki@

Member
Μηνύματα
110
Likes
15
Καλώς ήρθες Τυχερούλα... Σου εύχομαι να είσαι π'αντα τυχερή κ να ταξιδέψεις σε όλο τον κόσμο!!!
 

tatis

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Ο επόμενος που θα πάω!!!
Καλώς ήρθες τυχερούλα κ γω καινούργια στον φόρουμ :clap:
 

Nomikou Zoi

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ολανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερική
Γειά σας. Λατρεύω τα ταξίδια. Έχω ταξιδέψει αρκετά στην Ελλάδα και λιγότερο στην Ευρώπη. Τελευταία μου εκδρομή ήταν στο Βερολίνο που ήταν υπέροχο.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom