Πορτογαλία Λισαβόνα και οχι μόνο

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
οτι προλαβεις λοιπον!
αν θελεις κατι παντως ρωτα!
 

pmaria

Member
Μηνύματα
90
Likes
44
να ρωτησω κι εγω οσους εχουν παει λισαβονα... μπανιο παιζει να κανουμε πουθενα? χωρις να πρεπει να φυγουμε πολυ εξω απο λισαβονα? για αυγουστο μιλαω.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.636
Likes
12.459
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Cascais και Estoril, πολύ κοντά στη Λισσαβόνα (μισή ώρα με το τρένο - είναι πολύ κοντά μεταξύ τους). Δεν ξέρω τι λέει από ποιότητα νερού. Θα έχει κόσμο.
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Cascais και Estoril, πολύ κοντά στη Λισσαβόνα (μισή ώρα με το τρένο - είναι πολύ κοντά μεταξύ τους). Δεν ξέρω τι λέει από ποιότητα νερού. Θα έχει κόσμο.[/QUOTE


Μια χαρα ειναι το νερο,τον Ιούνιο που εκανα εγω ηταν κρυο....
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.395
Likes
14.344
Την περασμένη εβδομάδα είμασταν εκεί(Cascais-Estoril).Πήγαμε με λεωφορείο από την Sintra και επιστρέψαμε μέ τραίνο από το Estoril.Περίπου 30-35 λεπτά απο Λισσαβώνα και περπατάς μεταξύ Cascais-Estoril απο τον ωραίο παραλιακό πεζόδρομο.Οργανωμένες παραλίες σε όλη την διαδρομή με ξαπλώστρες κτλ.Πολύ καθαρές και πολλά bar και εστιατόρια πάνω στην παραλιακή διαδρομή.Τα νερά θολά,κρύα και με ρεύματα.Χαρακτηριστικό από το 150-200 άτομα σέ κάθε παραλία μόνον 10-15 ήταν στήν θάλασσα.Οι υπόλοιποι ηλιοθεραπεία.
 

pmaria

Member
Μηνύματα
90
Likes
44
Τα νερά θολά,κρύα και με ρεύματα.Χαρακτηριστικό από το 150-200 άτομα σέ κάθε παραλία μόνον 10-15 ήταν στήν θάλασσα.Οι υπόλοιποι ηλιοθεραπεία.
α... καταλαβα δηλ δεν ειναι για μενα! παντως σας ευχαριστω όλους για την ανταποκριση!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.211
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom