Πορτογαλία Λισσαβώνα

DimiBiri

Member
Μηνύματα
292
Likes
921
Επόμενο Ταξίδι
Pending...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Λισαβόνα το πρώτο 15νθημερο του Φλεβάρη αξίζει τον κόπο ή θα γίνουμε μούσκεμα για τα καλά λέτε???
 

Hayate

Member
Μηνύματα
838
Likes
5.105
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Hokkaido χειμωνα
Τυχερά είναι αυτά... Εδω βρέχει στη Βόρεια Ελλάδα κάποιες μέρες τώρα μέσα στο καλοκαίρι.. Αν εχετε βρει κάποιο καλό deal θα έλεγα να το δοκιμάσετε(ειναι off-season στο κάτω κάτω). Ακομη και να βρέξει δε θα βρέχει όλη μερα...Και Άνοιξη να πάτε παλι μπορεί να βρέχει.. Εχει λίγο κρύο βέβαια αν δεν σας πειραζει..
 

DimiBiri

Member
Μηνύματα
292
Likes
921
Επόμενο Ταξίδι
Pending...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Που πάμε για fado στη Λισαβόνα..Πάμε Alfama και όπου κάτσει ή έχετε κανα μαγαζάκι στα sos?
 

Kostasicebar

Member
Μηνύματα
39
Likes
63
Που πάμε για fado στη Λισαβόνα..Πάμε Alfama και όπου κάτσει ή έχετε κανα μαγαζάκι στα sos?
Το πιο γνωστό και ίσως τουριστικό είναι το cafe Luso . Tip: ξεκινάνε νωρίς τη παράσταση κι έχουν είσοδο με φαγητό που είναι τσιμπημένη η τιμή. Αν πας αργότερα (δυο ώρες μετά πχ) μπαίνεις μέσα μόνο με ποτό δηλ μπουκάλι κρασί πχ και σου βγαίνει αρκετά φθηνότερα. Γενικά αργότερα το παζαρεύεις λίγο καλύτερα .
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.555
Likes
12.622
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Που πάμε για fado στη Λισαβόνα..Πάμε Alfama και όπου κάτσει ή έχετε κανα μαγαζάκι στα sos?
Tasco Do Jaime d'Alfama, τουριστικό είναι κ αυτό αλλά το σύστησαν ντόπιοι. Τραγουδάει ο ιδιοκτήτης του μαγαζιού, και ήταν καθηλωτικός!
Τσέκαρέ το.

 

Kyriakao

Member
Μηνύματα
237
Likes
1.231
Επόμενο Ταξίδι
Συνεχώς αυτο ψάχνω!
Ονειρεμένο Ταξίδι
ματσου πιτσου,περου

DimiBiri

Member
Μηνύματα
292
Likes
921
Επόμενο Ταξίδι
Pending...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού

Kyriakao

Member
Μηνύματα
237
Likes
1.231
Επόμενο Ταξίδι
Συνεχώς αυτο ψάχνω!
Ονειρεμένο Ταξίδι
ματσου πιτσου,περου
Χρειάζεται κράτηση?
Είναι μικρό μαγαζί, καλύτερα να κάνεις για να βρεις να κάτσεις, από αυτήν την άποψη, το μαγαζί ειναι πολύ απλό και φτηνό. Εγώ τους έστειλα στο φεησμπουκ και με βόλεψαν.
 

DimiBiri

Member
Μηνύματα
292
Likes
921
Επόμενο Ταξίδι
Pending...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Είναι μικρό μαγαζί, καλύτερα να κάνεις για να βρεις να κάτσεις, από αυτήν την άποψη, το μαγαζί ειναι πολύ απλό και φτηνό. Εγώ τους έστειλα στο φεησμπουκ και με βόλεψαν.
Σ ευχαριστώ!
 
Μηνύματα
159
Likes
784
Παιδιά καλησπέρα,

Έχει κανείς άποψη για Cascais τώρα το Δεκέμβριο; Η φίλη μου θέλει πολύ να πάει κι εμένα μου αρέσει η ιδέα του να δούμε το boca de inferno χειμώνα αλλά από την άλλη δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει να πάμε το χειμώνα. Τι πιστεύετε; Αν πάμε θα είναι half day trip από Λισσαβώνα
 

Natasha Maya

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα, καλή χρονιά, τι έχετε να μου προτείνετε για Λισαβώνα, διαμονή στο κέντρο , από εστιατόρια- καφέ και από σημεία που πρέπει να δεις σε 3 μέρες ? ταξίδι για τον επόμενο μήνα :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.674
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom