Λογικά με χώρισε στα διόδια Τερόβου ! Θα δειξει !

PowerPuffGirl

Member
Μηνύματα
23
Likes
213
τιν τούτο βρε συ 🤩🤩🤩🤩. μπράβο σου.
έχεις χέρι στο γράψιμο.
το καταχάρηκα. ευχαριστώ πολύ.
❤❤❤❤Εγώ ευχαριστώ που με διαβάζετε!!!!

Τους καημένους... δεν είχαν μικρό πιατάκι για το ...ζελέ από παντζάρι και τις κατσικίσιες μπίλιες και τα έβαλαν στο μεγάλο...
😂😂😂😂😂
 

PowerPuffGirl

Member
Μηνύματα
23
Likes
213
@PowerPuffGirl
1.πολυ χιουμοριστικη γραφη οντως.το'χεις.μπραβο.περιμενουμε κι άλλα
2.τελικά σε χώρισε?ο μισος ανδρικος πληθυσμος του φορουμ σιγουρα αναρωτιεται(ίσως σε εχει ρωτησει ηδη σε pm) :haha: :haha: :haha:
3.οταν λεει ο λεγαμενος "να αραξουμε λιγο στο ξενοδοχειο" εννοει αυτο που νομιζω? :xalara::bleh::haha: ή ειμαι απλά πολύ πονηρός? εγω το λεω ευθεως στη δικια μου,αλλα υποθετω οτι μερικοι το λενε πλαγιως :xalara:
4.και 1 σοβαρη ερωτηση sic .
γιατι φευγετε σχεδον αμεσως μετα το πρωινο απο τις εκδρομες σας?το ιδιο διαβασα και στην εκδρομη στο Ναυπλιο.θα μπορουσατε να κατσετε ολη μερα ,να δειτε κι αλλα πραγματα και να γυρισετε απογευμα/βραδυ.ετσι κι αλλιως κι οι 2 εκδρομες ηταν κοντινες(2 ωρες μονο).
ειδικα σε αυτη την εκδρομη που εγινε καλοκαιρι απο οτι καταλαβα νυχτωνε 9 η ωρα λογικα,οπότε δε θα ειχες και να οδηγησεις στο σκοταδι.
1) Θα γράψω σύντομα την επόμενη!
2)Ακόμη όχι περιμενει την παραμονή της αναχώρησης μου για Μύκονο είπε! (Δεν είχα ούτε ένα pm σε πληροφορώ 😂😂)
3)όταν εννοεί άραγμα εννοεί κανονικό άραγμα που εμπεριέχει ροχαλητό μέσα!
4) Γιατί το αγόρι μου έχει μαγαζί στην Πάτρα και όταν με τα βίας μπορεί να φύγει Σάββατο δυστυχώς Κυριακή βράδυ πρέπει να είναι στο μαγαζί! Εγώ είμαι δασκάλα δεν μπορώ να λείψω καθημερινές και γίνεται αυτό! Σύντομες εκδρομές ίσα να μην γκρινιάζω!

τι φοβερη ιστορια; εχεις σκεφτει να γραψεις βιβλιο; οι ιστοριες στα γιαννενα και τη μυκονο; την επομενη φορα να φατε στο Connectez-vous ou inscrivez-vous pour voir le contenu "παπρικα summer" ή στη " μυσταγωγία " Μυσταγωγία (καλοκαιρι μονο ειναι εκει.... χειμωνα ειναι αλλου)
Ευχαριστώ τόσο για τις προτάσεις σου !!
Για το βιβλίο δεν ξέρω! Θα αρκεστώ στο forum να με διαβάζετε εσείς!! ❤❤
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πας στα πανέμορφα Γιάννενα για Σ-Κ και δε βλέπεις τίποτα απ' την πανέμορφη πόλη, πέρα από μπαρκαφετεριοστιατόρια και σερβιτόρες. Κάτι που θα μπορούσες να κάνεις και στην Πάτρα δηλαδή.
 

Nik1981

Member
Μηνύματα
225
Likes
208
Ταξίδι-Όνειρο
στο χρόνο
1) Θα γράψω σύντομα την επόμενη!
2)Ακόμη όχι περιμενει την παραμονή της αναχώρησης μου για Μύκονο είπε! (Δεν είχα ούτε ένα pm σε πληροφορώ 😂😂)
3)όταν εννοεί άραγμα εννοεί κανονικό άραγμα που εμπεριέχει ροχαλητό μέσα!
4) Γιατί το αγόρι μου έχει μαγαζί στην Πάτρα και όταν με τα βίας μπορεί να φύγει Σάββατο δυστυχώς Κυριακή βράδυ πρέπει να είναι στο μαγαζί! Εγώ είμαι δασκάλα δεν μπορώ να λείψω καθημερινές και γίνεται αυτό! Σύντομες εκδρομές ίσα να μην γκρινιάζω!
1.αναμένουμε. Το ότι είσαι δασκάλα εξηγεί την ευφράδεια σου εν πολλοις πάντως. Ο χιουμοριστικος τρόπος γραφής είναι έμφυτο ταλέντο προφανώς.
2. Ουτε 1 pm? 🙄 Δεν έχει γούστο η σημερινή νεολαία... 🤔
😁😁😁😂😂😏😏
Υπάρχει το ακόμα χειρότερο σενάριο. Να σε χωρίσει μετά την Μύκονο για καψώνι 😱 . Αν σε χωρίσει πριν, ίσως σκέφτεται ότι θα πας να ξεσαλωσεις 🤣
3. Tres banal 🤭
4.Καταρχας στις εκδρομές που ανέφερες, φαίνεται να τις πρότεινε εκείνος 😁😁 . Επίσης ως δασκάλα κάνεις 3 μηνες διακοπές το καλοκαίρι και 15 μέρες διακοπές Πάσχα, Χριστούγεννα. 😀😀😀
Νομίζω σου αρέσει η γκρίνια 😇😇.

ΥΓ. Πέραν της οποιας πλάκας, νομίζω ότι παρά την φαινομενική γκρίνια και τον χιουμοριστικο τρόπο γραφής, πρεπει να είστε ωραίο ζευγάρι. Άλλωστε τα ετερώνυμα έλκονται (το βλέπω και γω με την κοπέλα μου) κι επίσης τέτοια ευτράπελα, και πειράγματα ή γκάφες, ή έστω και λίγη γκρίνια που συνήθως ακολουθείται από μια γλυκιά αγκαλιά, είναι το αλατοπίπερο μιας σχέσης.
Η πολύ σοβαροφανεια βλάπτει. Γι'αυτο βλέπουμε πολλές φορές κάτι ανεραστους, αγελαστους ανθρώπους, με την δήθεν κουλτούρα τους και με τη μύτη ως εκεί πάνω , να ειναι μόνοι τους στη ζωή παρότι εμφανισιακά και νοητικά μπορεί να είναι άνω του μέσου όρου.
Εύχομαι να είστε πάντα αγαπημένοι και να περνάτε καλά, ειτε πάτε πολλα ταξίδια, είτε όχι.
 

Spark

Member
Μηνύματα
97
Likes
970
μου έκανε δώρο ένα δαχτυλίδι με μαύρη πέτρα καθως μου είπε πως ταιριάζει με την καρδιά μου!!!
...
Μάλλον πλέον είμαι ελεύθερη!
Λογικά θα με χωρίσει. Θα δείξει!
το δαχτυλίδι έχει αξία;; πόσα ευρώ πιάνει παρέλειψες να γράψεις.
ο λεγάμενος χαρακτηρίζει την καρδιά σου μαύρη, αυτό κάτι λέει..
τουλάχιστον έχεις λογική και ικανότητα να ανεβάζεις φωτο στα μέσα.κ.δ.
 

PowerPuffGirl

Member
Μηνύματα
23
Likes
213
Πας στα πανέμορφα Γιάννενα για Σ-Κ και δε βλέπεις τίποτα απ' την πανέμορφη πόλη, πέρα από μπαρκαφετεριοστιατόρια και σερβιτόρες. Κάτι που θα μπορούσες να κάνεις και στην Πάτρα δηλαδή.
Αν θέλω να γράψω μόνο για μπαρκαφετεριοστιατορια και σερβιτόρες θα το κάνω! Που είναι το πρόβλημα?
Η επόμενη ιστορία θα είναι φουλ μυκονος
Με μπαρ σερβιτόρες τεκίλα και ζωή!!!
ΜΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ !!!
 

PowerPuffGirl

Member
Μηνύματα
23
Likes
213
το δαχτυλίδι έχει αξία;; πόσα ευρώ πιάνει παρέλειψες να γράψεις.
ο λεγάμενος χαρακτηρίζει την καρδιά σου μαύρη, αυτό κάτι λέει..
τουλάχιστον έχεις λογική και ικανότητα να ανεβάζεις φωτο στα μέσα.κ.δ.
Η αξία είναι συναισθηματική και αξίζει πολλά! Ο λεγαμενος κάνει λάθος ότι έχω μαύρη καρδιά. Η αλήθεια είναι πως δεν έχω καθόλου καρδιά.❤
 

PowerPuffGirl

Member
Μηνύματα
23
Likes
213
1.αναμένουμε. Το ότι είσαι δασκάλα εξηγεί την ευφράδεια σου εν πολλοις πάντως. Ο χιουμοριστικος τρόπος γραφής είναι έμφυτο ταλέντο προφανώς.
2. Ουτε 1 pm? 🙄 Δεν έχει γούστο η σημερινή νεολαία... 🤔
😁😁😁😂😂😏😏
Υπάρχει το ακόμα χειρότερο σενάριο. Να σε χωρίσει μετά την Μύκονο για καψώνι 😱 . Αν σε χωρίσει πριν, ίσως σκέφτεται ότι θα πας να ξεσαλωσεις 🤣
3. Tres banal 🤭
4.Καταρχας στις εκδρομές που ανέφερες, φαίνεται να τις πρότεινε εκείνος 😁😁 . Επίσης ως δασκάλα κάνεις 3 μηνες διακοπές το καλοκαίρι και 15 μέρες διακοπές Πάσχα, Χριστούγεννα. 😀😀😀
Νομίζω σου αρέσει η γκρίνια 😇😇.

ΥΓ. Πέραν της οποιας πλάκας, νομίζω ότι παρά την φαινομενική γκρίνια και τον χιουμοριστικο τρόπο γραφής, πρεπει να είστε ωραίο ζευγάρι. Άλλωστε τα ετερώνυμα έλκονται (το βλέπω και γω με την κοπέλα μου) κι επίσης τέτοια ευτράπελα, και πειράγματα ή γκάφες, ή έστω και λίγη γκρίνια που συνήθως ακολουθείται από μια γλυκιά αγκαλιά, είναι το αλατοπίπερο μιας σχέσης.
Η πολύ σοβαροφανεια βλάπτει. Γι'αυτο βλέπουμε πολλές φορές κάτι ανεραστους, αγελαστους ανθρώπους, με την δήθεν κουλτούρα τους και με τη μύτη ως εκεί πάνω , να ειναι μόνοι τους στη ζωή παρότι εμφανισιακά και νοητικά μπορεί να είναι άνω του μέσου όρου.
Εύχομαι να είστε πάντα αγαπημένοι και να περνάτε καλά, ειτε πάτε πολλα ταξίδια, είτε όχι.
Σε ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες απαντήσεις και το support! Δουλεύω σε ιδιωτικό σχολείο και όχι σε δημόσιο οπότε καλοκαίρι 3 μήνες και Χριστούγεννα και Πάσχα Γιοκ ! Αλλά οποτε μπορούμε ξεκλεβουμε χρόνο και κάπου πάμε!!!

Η σοβαρότητα μου αρέσει η σοβαροφανεια καθόλου! Βρωμάει σαπίλα και δεν αντέχω!!
Η γκρίνια μου αρέσει αλλά έτσι για το αλατοπίπερο που λέτε!!
Ευχαριστώ και πάλι για τον χρόνο σας να μου γράψετε!! ❤
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Σε ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες απαντήσεις και το support! Δουλεύω σε ιδιωτικό σχολείο και όχι σε δημόσιο οπότε καλοκαίρι 3 μήνες και Χριστούγεννα και Πάσχα Γιοκ !
Εθελοντικα εργαζεστε περαν του διοριστηριου σε κλειστο σχολειο?
Ωρα να μιλησετε με την ΟΙΕΛΕ!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.673
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Ωραια και μπραβο σου!
Απολαυστική αφηγηση.
Θα χαρώ αν γραψεις και αλλες αποδρασεις σου.

Στα Γιαννενα που πηγαινα τακτικά φιλοξενουμενη σε σπιτια φιλων για μεγαλα διαστήματα εχω να θυμαμαι τα φαγητα , τα γλυκά και τους καφέδες. Ομορφη , γραφική με πολυ ιστορία στα υπερ.
Κατα τα αλλα το γκριζο , η ομιχλη , η ατελειωτη βροχη η ταλαιπωρια πηγαινε ελα στο αεροδρομιο οπου λογω αερα δεν εφευγε η πτήση πολλες φορές ,οι κλειστοι μεχρι αγένειας κάτοικοι και άλλα που δεν μου αρεσουν με κανουν να μην συμπαθώ τη πόλη .
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.725
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom