Λοιπον εσεις σε ποιαν ακρη του χαρτη εχετε βρεθει??

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Με το μυαλο εχω ταξιδεψει σε μερη που δεν υπαρχουν
Με τα ματια σε ολη τη γη
Με αεροπλανο σε αλλες ηπειρους
και με τα ποδια... μεχρι το περιπτερο!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
αντί να χαρείτε που μπήκε ένα νέο :clap: μέλος να ρίξει και λίγο τον μέσο όρο ηλικίας γκρινιάζετε πάλι?:bleh: αμά θέλει το κορίτσι... ο χάρτης και άκρες έχει και γωνίες και ψήνει και καφέ...:D. Λοιπόν στο θέμα μας εγώ μέχρι καλιφόρνια έχω φτάσει κι αυτοί που μένουν εκεί έχουν φτάσει μέχρι ελλάδα:haha: το καταλάβατε βρε? ή να σας ρίξω απ' τον ισθμό?
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.519
Likes
7.751
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
...εγω με πολλα 17+++++++++++=????????????????? πατησα στη γη του πυρος μια μερα του 2000...η ακρη της γης για οσους τη βλεπουν ετσι και το απολυτο Ο............... ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!
καλως ηλθες στη παρεα 17χρονη........
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εγω μεχρι στιγμης στο πιο μακρινο μερος που εχω βρεθει απο την Ελλαδα ειναι ο Καναδας....η Αυστραλια ειναι πιο μακρυα;;; Νομιζω οτι ειναι...καποια στιγμη θα παω και εκει....
 

Narcissa

Member
Μηνύματα
54
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Who knows?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
...εγω με πολλα 17+++++++++++=????????????????? πατησα στη γη του πυρος μια μερα του 2000...η ακρη της γης για οσους τη βλεπουν ετσι και το απολυτο Ο............... ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!
καλως ηλθες στη παρεα 17χρονη........
Eυχαριστω Πολυ!!!Εχεις πολυ ενδιαφεροντα και "ζηλευτο" χαρτη!!!!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Οντως η γη ειναι σφαιρικη, αλλα ο χαρτης ειναι ορθογωνιος. Και καθεις απαντα για τον πιο μακρινο προορισμο που εχει βρεθει σε σχεση με το σημειο εκκινησης του.
Ετσι λοιπον προς δυσμας εχω βρεθει μεχρι τη Νεα Υορκη και προς ανατολας μεχρι την Ινδοκινα και συγκεκριμενα μεχρι τους ναους του Angkor Watt. Αν και πιο "μακρινο" με την εννοια του απομακρισμενου, αποκομμενου προορισμου θα χαρακτηριζα τη Βιρμανια.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Κι εγώ λοιπόν βάσει του ορθογώνιου χάρτη και αφετηρία την Αθήνα, έχω βρεθεί δυτικά στη Νεβάδα ΗΠΑ και ανατολικά στην Ταϋλάνδη.
 

penthesilia

Member
Μηνύματα
108
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Ταξίδι-Όνειρο
ΖΑΝΖΙΒΑΡΗ
εγώ χάρηκα που συνόδεψα τη Narcissa στο Κράμπι. ήμασταν dream team ή αλλιώς η ομάδα πύραυλος. έτσι έχουμε οριοθετήσει την άκρη προς το παρόν. Έπεται συνέχεια!!!
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Δεν είχα ακόμα τη χαρά να επισκεπτώ κανένα από τα μέρη που θεωρούνται οι Άκρες του Χάρτη αλλά μου άρεσε η ιδέα της δημιουργίας ενός τέτοιου γκρουπ γι' αυτό και έγινα μέλος.
Ελπίζω ότι κάποτε θα ταξιδέψω ως τη Γη του Πυρός, την Ανταρκτική, το Βόρειο Πόλο, στην Αλάσκα και όπου μπορέσω στη Σιβηρία.

 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Εγώ το πιο βόρειο μέρος στο οποίο έχω πάει είναι η Kiruna της Σουηδίας...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.680
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom