Ηνωμένο Βασίλειο Λονδινο εισιτηρια ποδοσφαιρου

karotaki

Member
Μηνύματα
43
Likes
4
Καλησπερα παιδια!

Παω σε λιγες μερες Λονδινο και θα ηθελα να μου πει αν ξερει καποιος πως μπορω να παρω εισιτηρια για αγωνα ποδοσφαιρου!
Κατα προτιμηση για την Arsenal!

Κοιταξα στο σαιτ αλλα πρεπει να εισαι μελος και βλακειες.....

Ευχαριστω εκ των προτερων!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
Καλησπερα παιδια!

Παω σε λιγες μερες Λονδινο και θα ηθελα να μου πει αν ξερει καποιος πως μπορω να παρω εισιτηρια για αγωνα ποδοσφαιρου!
Κατα προτιμηση για την Arsenal!

Κοιταξα στο σαιτ αλλα πρεπει να εισαι μελος και βλακειες.....

Ευχαριστω εκ των προτερων!
Για την Arsenal και Chelsea δεν είναι καθόλου βλακείες οτι πρέπει να γίνεις μέλος.Περιμένουν χρόνια για να γίνει κάποιος μέλος.

Υπάρχουν πακέτα φαγητού+εισιτήριο για τον αγώνα αλλά είναι πανάκριβα.

Είχα ακούσει οτι πρίν από τον αγώνα μέλη που έχουν διαρκείας "νοικιάζουν¨το εισιτήριο,μπαίνεις στο γήπεδο και στο ημίχρονο κάποιο άλλο μέλος που είναι μέσα έρχεται και παίρνει πίσω τήν κάρτα.Δεν ξέρω άν ισχύει.

Διαφορετικά δοκιμάζεις μικρότερες ομάδες π.χ Φούλαμ κτλ που βρίσκεις πιο εύκολα εισιτήριο.
 

karotaki

Member
Μηνύματα
43
Likes
4
υπερβολικο μου ακουγεται αυτο ρε παιδια!
ενταξει για να γινεις μελος μπορει να εχει αναμονη, αλλα ενα εισιτηριο καπως θα μπορει να βρει καποιος σιγουρα!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Οχι δεν μπορεις και πιθανοτατα δεν θα βρεις κιολας.
Μα και συ την Αρσεναλ βρηκες να δεις; Αγγλικη ομαδα ειναι αυτη;
Πηγαινε δες καμια West Ham, με Nolan και Noble στο κεντρο να κανουν τακλιν στην καρωτιδα και σεντρες απο το κεντρο του γηπεδου.
Αρσεναλ τωρα και κλαιν μαιν. Γεματο το γηπεδο με κοσμο που κραταει tablet κτλ κτλ, συγχρονο ποδοσφαιρο, τριγωνα, αμουστακα παιδακια του βενγκερ.
Βρε West Ham λευκο παπουτσι κλασσικο, μπυρα και forever blowing bubbles!

Το πολυ πολυ μεχρι Τοτεναμ, παραπανω ξεφτιλα. Για να μην ψαχνεις και τζαμπα. Περυσι με τη Μαντσεστερ ειχα βρει.
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Οχι δεν μπορεις και πιθανοτατα δεν θα βρεις κιολας.
Μα και συ την Αρσεναλ βρηκες να δεις; Αγγλικη ομαδα ειναι αυτη;
Πηγαινε δες καμια West Ham, με Nolan και Noble στο κεντρο να κανουν τακλιν στην καρωτιδα και σεντρες απο το κεντρο του γηπεδου.
Αρσεναλ τωρα και κλαιν μαιν. Γεματο το γηπεδο με κοσμο που κραταει tablet κτλ κτλ, συγχρονο ποδοσφαιρο, τριγωνα, αμουστακα παιδακια του βενγκερ.
Βρε West Ham λευκο παπουτσι κλασσικο, μπυρα και forever blowing bubbles!

Το πολυ πολυ μεχρι Τοτεναμ, παραπανω ξεφτιλα. Για να μην ψαχνεις και τζαμπα. Περυσι με τη Μαντσεστερ ειχα βρει.
Εδώ θα τα χαλάσουμε. Όχι και η Arsenal κλαιν μαιν. Σκέφτομαι από τώρα να κάνω αίτηση μπας και σε τρια χρόνια γίνω μέλος :p
Επειδή σε συμπαθώ θα συμφωνήσω για τη West Ham-πάντα ήθελα να μείνω στο ξενοδοχείο/γήπεδο της :p
Και με την Τότεναμ τη βρίσκω. Chelsea μπλιάχ.
 

karotaki

Member
Μηνύματα
43
Likes
4
χαχχαχα
πρεπει να δω και αν θα εχουν αγωνα εντος οσο θα ειμαι λονδινο!
θα ειναι αλλη φαση ομως emirates!! θα παω να παρω και ipad! :p
και πεφτει και αγωνας champions leaugue με Μαρσειγ οταν θα ερθω!

Και τοτεναμ δε θα ειναι ασχημα παντως ε!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.144
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Καλησπερα παιδια!

Παω σε λιγες μερες Λονδινο και θα ηθελα να μου πει αν ξερει καποιος πως μπορω να παρω εισιτηρια για αγωνα ποδοσφαιρου!
Κατα προτιμηση για την Arsenal!
Σε ποσες λιγες μερες; Η Arsenal παιζει στις 23/11 στο Λονδινο αλλα δεν υπαρχει εισιτηριο ουτε για δειγμα . Μονο αν κανεις touting θα βρεις. Πηγαινε εξω απ' το γηπεδο κι αν ακουσεις καποιον να φωναζει "spare ticket" τοτε πουλαει εισιτηριο στη μαυρη αγορα. Προσεχε ομως να μην σε πιασουν οι μπατσοι...

Αν εισαι 15/11 ή 19/11 στο Λονδινο το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι κλεισεις εισιτηριο για ενα απο τα 2 φιλικα που θα δωσει η εθνικη Αγγλιας στο Wembley με αντιπαλους τη Χιλη και τη Γερμανια αντιστοιχα. Εισιτηρια θα βρεις στο http://ticketing.thefa.com/
 

karotaki

Member
Μηνύματα
43
Likes
4
ωραιος!
βασικα πρεπει να στειλω στον καραγκουνη να μου βρει κανενα τικετ! :p

παιδια ξερετε αν υπαρχει κατι σχετικα με το ποδοσφαιρο που να αξιζει να παρακολουθησω ή να επισκεφτω στο λονδινο?

(βλεπω εχουν απαντησει πολυ ψαγμενα ποδοσφαιρικα ατομα! :p )
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom