Ταϊλάνδη ΜΠΑΝΓΚΟΚ - έτος 2552

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.503
Likes
8.023
Δεν ειναι ωραιο να ξερει καποιος οτι με αυτο που εγραψε βοηθησε καποιον?
Να πω κι εγω λοιπον ενα μεγαλο ευχαριστω στη vario (με καθυστερηση ενος μηνα , αλλα καλλιο αργα..).
Επισης πηγα με την ιστορια σου εκτυπωμενη ανα χειρας! :clap:
Μπορει να μην πηγα σε ολα οσα αναφερει , μπορει να επρεπε να αλλαξω το προγραμμα μου και το χρονο παραμονης μου , αλλα οταν την ανακαλυψα εδω στο σαιτ , μου εφυγε ενα μεγαλο αγχος.
Ευχαριστω :D
Πω πω!!! Κοκκινίζω!!! :oops:
Πολύ χαίρομαι καθότι όπως έχουμε ξαναπεί η go2 είναι και ο λόγος που γράφτηκα στο φόρουμ!!!
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Καλά εγώ τώρα την διάβασα την Μπανγκόκ σου, πόσο με πιο πολύ καθυστέρηση μπορώ να πηγαίνω? :roll:
Έπρεπε πριν πάω στην Ταϋλάνδη να εκτυπώσω κι εγώ την ιστορία, είναι μίνι ταξιδιωτικός οδηγός και γράφεις για όλα αυτά που πήγα ή που θα ήθελα να πάω! Επίσης συμφωνώ πάρα πολύ και με τις προσωπικές σου παρατηρήσεις που για μένα είναι το πιο ενδιαφέρον κομμάτι από όλη την ιστορία. Στην Chinatown δεν πήγες καθόλου?
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.503
Likes
8.023
Καλά εγώ τώρα την διάβασα την Μπανγκόκ σου, πόσο με πιο πολύ καθυστέρηση μπορώ να πηγαίνω? :roll:
Έπρεπε πριν πάω στην Ταϋλάνδη να εκτυπώσω κι εγώ την ιστορία, είναι μίνι ταξιδιωτικός οδηγός και γράφεις για όλα αυτά που πήγα ή που θα ήθελα να πάω! Επίσης συμφωνώ πάρα πολύ και με τις προσωπικές σου παρατηρήσεις που για μένα είναι το πιο ενδιαφέρον κομμάτι από όλη την ιστορία. Στην Chinatown δεν πήγες καθόλου?
Καλά χρυσή μου, απροετοίμαστη πας στα ξένα? Δε διαβάζεις το φόρουμ πριν φύγεις??? :bleh:
Τεσπά, όχι δεν πρόλαβα να πάω στην Chinatown! :(
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Καλά χρυσή μου, απροετοίμαστη πας στα ξένα? Δε διαβάζεις το φόρουμ πριν φύγεις??? :bleh:
Τεσπά, όχι δεν πρόλαβα να πάω στην Chinatown! :(
Ειδικά για την Ταϋλάνδη, αφού τα ξέρεις πήγα σαν ζωντόβολο. Αλλά τώρα που έχω πάει και διαβάσει, κατανόησα τα κείμενα καλύτερα, τα ευχαριστήθηκα πολύ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.934
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom