Μήλος Μήλος - Διαμονή

Joanna29

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Εδιβουργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Υορκη ξανά κ ξανά
Καλησπέρα παιδιά θα πάω Αύγουστο με τον φίλο μου Μήλο αλλά έχω μπερδευτεί.Είναι καλύτερα να μείνω Πλάκα΄η Αδαμα?Για τις παραλίες θα έχουμε μέσω οπότε για το βράδυ θα θέλαμε να είμαστε κάπου με ζωή.Ευχαριστώ
 

tol_pap

Member
Μηνύματα
397
Likes
450
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πανόραμα Β. Αμερικής!!!
Καλησπέρα παιδιά θα πάω Αύγουστο με τον φίλο μου Μήλο αλλά έχω μπερδευτεί.Είναι καλύτερα να μείνω Πλάκα΄η Αδαμα?Για τις παραλίες θα έχουμε μέσω οπότε για το βράδυ θα θέλαμε να είμαστε κάπου με ζωή.Ευχαριστώ
Περισσότερη ζωή πιστεύω πως έχει ο Αδάμας
 

Eleni_op

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Παιδια κι εγω φετος λεω για Μηλο με το αγορι μου κι εχουμε και σκεφτομαστε παρα πολυ σοβαρα τη διαμονη στην Πλακα(ξερουμε πανω κατω τις περιοχες γιατι λεγαμε να παμε και περυσι αλλα για οικονομικους λογους διαλεξαμε την πρωτευουσα Συρο). Δεν αγχωνομαστε για τη διασκεδαση και τις μεταφορες γιατι θα χουμε αυτοκινητο κι η αποσταση Πλακα-Αδαμας(που θα ναι λογικα τα κυρια σημεια για ψυχαγωγια λογικα)ειναι γελοια κοντα. Μηπως εχετε λοιπον να προτεινετε κατι οικονομικο και περιποιημενο με θεα για διαμονη στην Πλακα τον Αυγουστο;
 

Eleni_op

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
http://www.windmillmilos.gr/el/O-Anemomilos-216.htm (sou vazo mono to link giati den mporo na grapso elinika exoun xalasi ta settigs sto pliktrologio ke an den grafoume elinikika diagrafontai. O milos den ine stin plaka, alla aksizi, pistepse me. Elpizo na perasi)
Μπηκα και το ειδα και σ' ευχαριστω πολυ αλλα λιγο δυσκολο να το διαλεξω μαλλον για δυο βασικους λογους. Ειναι ακριβο για εμας(ειμαστε φοιτητουδια και δουλευουμε κιολας οποτε φανταζεσαι την κατασταση) και πιστευω οτι η Τρυπητη ξεφευγει αρκετα απο τα κεντρικα που θελουμε(Πλακα κυριως και μετα Αδαμας). Κατα τ' αλλα το δωματιο ειναι σουπερ ουαου και κατι πολυ ιδιαιτερο και διαφορετικο απο τα συνηθισμενα. Πρωτη φορα ειδα δωματια στεγασμενα σε ανεμομυλο.
 

Pel

Member
Μηνύματα
748
Likes
3.805
Ονειρεμένο Ταξίδι
Και πού δεν θέλω;
Μπηκα και το ειδα και σ' ευχαριστω πολυ αλλα λιγο δυσκολο να το διαλεξω μαλλον για δυο βασικους λογους. Ειναι ακριβο για εμας(ειμαστε φοιτητουδια και δουλευουμε κιολας οποτε φανταζεσαι την κατασταση) και πιστευω οτι η Τρυπητη ξεφευγει αρκετα απο τα κεντρικα που θελουμε(Πλακα κυριως και μετα Αδαμας). Κατα τ' αλλα το δωματιο ειναι σουπερ ουαου και κατι πολυ ιδιαιτερο και διαφορετικο απο τα συνηθισμενα. Πρωτη φορα ειδα δωματια στεγασμενα σε ανεμομυλο.
Εμείς εδώ είχαμε μείνει πέρυσι και είναι κεντρικό και καθαρό:
http://www.booking.com/hotel/gr/aph...7098888ce946817204f326027X1;type=total;ucfs=1&
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Γνωριζει κανεις στις κατακομβες πως μπορεις να πας χωρις αυτοκινητο.Αφηνει καπου εκει κοντα το λεωφορειο?Εχει παει καποιος ?
 

VACH

Member
Μηνύματα
152
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
Βαλκάνια όχι παίξε γέλασε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος των Άλπεων
Εμείς που θέλουμε να μείνουμε στη Μήλο κάπου γραφικά και με ζωή γίνεται; Ο Αδάμας από όσα έχω ψάξει δεν νομίζω να 'ναι πολύ γραφικός, ε; Η Πλάκα απ' την άλλη έχει μπαράκια και καφενεδάκια για τα πρωινά μας και για τα βράδια και για σουλάτσο στα σοκάκια;
 

agalipas

Member
Μηνύματα
153
Likes
52
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΣΛΑΝΔΙΑ , Λίμνη Τιτικάκα
μια χαρα είναι η Πλάκα και ωραία μαγαζάκια εχει, εγω που έμενα Τριοβάσαλο (δίπλα δηλ.) το καταευχαριστήθηκα. για κανενα λόγω αδάμαντα.
 

VACH

Member
Μηνύματα
152
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
Βαλκάνια όχι παίξε γέλασε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος των Άλπεων
agalipas, από Τριοβάσαλο με αυτοκίνητο μετακινούσασταν; Υπήρχε θέμα με το πάρκινγκ στον Αδάμα ή στην Πλάκα τα βράδια; Θα πάμε τέλη Αυγούστου, τελευταία εβδομάδα! Σ' ευχαριστώ πολύ!
 

agalipas

Member
Μηνύματα
153
Likes
52
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΣΛΑΝΔΙΑ , Λίμνη Τιτικάκα
με μηχανή μετακινόμασταν αλλά απο Τριοβάσαλο πας και με τα πόδια Πλάκα δεν είναι πανω απο 600-800 μέτρα. Πάντως και η Πλάκα και ο Αδάμαντας έχουν δημοτικό πάρκινγκ δε νομίζω να έχεις πρόβλημα.
αν σε ενδιαφέρει και για δωμάτιο μπορώ να σου συστήσω ανεπιφύλακτα κάτι εξαιρετικό και οικονομικό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.697
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom