Κίμωλος Μήλος Μήλος - Κίμωλος αξίζει για 12 μέρες;

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
Η Μήλος πρέπει να είναι το πιο υπερεκτιμημένο νησί της Ελλάδας... 3 μέρες και με το ζόρι... η elenara88 τα είπε άριστα... ακριβό νησί με μηδέν φαγητό, μέτρια ξενοδοχεία, μια από τις λιγότερο ωραίες χώρες, ένα λιμάνι τραγωδία και μερικές καλές παραλίες που χάνονται στην υψηλή σεζόν... Κίμωλος και Σίφνος ασύγκριτα καλύτερες...

υ.γ. Αυτοκίνητο ή μηχανή υπεραπαραίτητα και στα 3 νησιά...
 

master1706

Member
Μηνύματα
303
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη, ξανά!!
Ενδεχόμενα να μην διαφωνήσω με τους τελευταίους για ότι είπαν για την Μήλο, μιας και έχω χρόνια να πάω στο νησί και δεν θυμάμαι τέτοιες λεπτομέρειες. Αλλά όσον αφορά τις παραλίες του το νησί φημίζεται και είναι κατά την άποψη μου από τα κορυφαία στην Ελλάδα! Με αριθμό που ξεπερνάει τις 60 αν θυμάμαι καλά και με απίστευτη ποικιλία. Αναφέρομαι αποκλειστικά και μόνο στο θέμα παραλίας και νερών και όχι αν είναι οργανωμένες ή στην πρόσβαση. Σίγουρα είναι ζευγαρονήσι με ότι καλό ή κακό αυτό συνεπάγεται.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Ώστε ζευγαρονήσι λοιπόν. Τέλεια!!!! Μια καραβιά Ηρακλειώτες οι Μινωϊκές, άλλη μια καραβιά με Χανιώτες η ΑΝΕΚ και ξεμπαρκάρουμε του Αγ. Πνεύματος για τριήμερο. Χαμός!!!Δεν θα βρίσκουμε μέρος για να κρυφτούμε....
 

VACH

Member
Μηνύματα
152
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
Βαλκάνια όχι παίξε γέλασε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος των Άλπεων
Ωραίος συνδυασμός είναι Μήλος-Φολέγανδρος, η Μήλος για τις παραλίες, η Φολέγανδρος για την καταπληκτική της χώρα!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Είμαι κι εγώ στην ίδια φάση...Σκεφτόμουν για Μήλο και Κίμωλο φέτος αλλά με αυτά που διάβασα περί ακρίβειας σκέφτηκα ότι αν είναι να δώσουμε τόσα λεφτά, καλύτερα να πάμε Μύκονο που μας αρέσει πολύ γενικώς. Ειδικά η Κίμωλος, τσιμπάει πολύ τις τιμές στο booking ή ιδέα μου είναι; Έχω μπερδευτεί...Ξέρει κανείς όμορφα δωμάτια με ωραία θέα στη Μήλο και την Κίμωλο; Επίσης, χρειάζεται να νοικιάσουμε αυτοκίνητο για να γυρίσουμε τις παραλίες; Τα φώτα σας παρακαλώ!
Μπορείς να πάρεις πολλές πληροφορίες διαβάζοντας αυτά τα θέματα/ιστορίες
http://www.travelstories.gr/community/search/792082/?q=κίμωλος&o=date&c[title_only]=1
http://www.travelstories.gr/community/search/792080/?q=μηλος&o=date&c[title_only]=1
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.585
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom