Μήλος Μήλος

Blondie

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Πω πω ζηλεύω. Υπέροχες παραλίες και πολύ καλό φαγητό. Αλλά νομίζω το νησί αντέχει τον κόσμο μέχρι τις 20 Ιουλίου. Μετά δεν ξέρω αν μπορούν να ανταπεξέλθουν.
 

mobster21

Member
Μηνύματα
32
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Cuba
μολις γυρισα...

λοιπον... κατ΄εξοχην νησι των ζευγαριων...

παραλιες:Αγια Κυριακη (καταπληκτικο beach bar το Βanana. δοκιμαστε οτιδηποτε φαγωσιμο. ανεπιφυλακτα), Παλαιοχωρι, Φυριπλακα, Σαρακηνικο, Κλεφτικο (ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ειτε με τον εννιαωρο γυρο του νησιου γι αυτους που αντεχουν, ειτε με το τριωρο γι αυτους που δεν)

φαγητο:Αρχοντουλα (Πλακα), Εργινα (Τρυπητη), Μπελιβανης (Τριοβασαλος. σουβλακι), Εχινουσα (γι αυτους που θα πανε με καραβακι στην Κιμωλο)

γλυκο:Παλαιος (Πλακα)

καφε:Ουτοπια(Πλακα), 8 Μποφωρ (Πολλωνια - και για ποτο φυσικα)

ποτο:Ακρη, Aragosta, Πλωρη (Αδαμαντας), Εν Πλω (Πλακα)

μου εδωσε περισσοτερα απο οσα περιμενα...

καλο ταξιδι σε οσους αποφασισουν...
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Χθες γύρισα από την ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ Μήλο και οφείλω να πω ότι περάσαμε φανταστικά, τέλειος προορισμός!

Περισσότερα (από μένα) σε λίγες μέρες που θα ανεβάσω μια ταξιδιωτική ιστορία !

Ευχαριστώ ξανά όσους με βοήθησαν με τις πληροφορίες τους παραπάνω από όταν και άνοιξα το thread αυτό! :)
 

loulou

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη ή Άμστερνταμ...
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Μήπως μπορείτε να μου δώσετε καμιά πληροφορία για δωμάτια????Γιατί όσα έχω βρει δεν τα βλέπω και πολύ σόι.....Δε μιλάω να πάω σε grand hotel και να δώσω ένα σκασμό λεφτά, αλλά να πάμε κάπου καθαρά, προσεγμένα και κυρίως να μην κλάψω τα λεφτά όποια κι αν είναι αυτά που θα δώσω...Γιατί πέρισυ που πήγαμε Φολέγανδρο τα παρακλάψαμε τα ευρωπουλάκια μας!!!!!!!
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Αν θελεις να μεινεις στην Πλάκα (χώρα), που στο συνιστω είναι πανεμορφη
1)κοιταξε τα ενοικιαζομενα της Αρχοντουλας Αρχοντούλα Studios γυρω στα 75 δικλινο και ζητησε να μεινεις στο γωνιακο στουντιο κατω απο τη "σουιτα" εχει την καλυτερη θεα στο ηλιοβασιλεμα!
2)παλιοτερα ειχα μείνει κ στο σπιτι της Μαχης, συμπαθητικό κ αυτό, περιποιημένο
Machi's House,
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.521
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom